Overwatch - 99,9% obrazków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 18:47
Tam je tył Skye z paladins
Odpisz
22 maja 2016, 21:59
da ktoś link na priv
bardzo pros... kolega bardzo prosi
Odpisz
22 maja 2016, 22:06
@kasjan132pl: Ja mogę.
Odpisz
30 października 2017, 14:02
@Szczyt_jeja: .
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:38
overwatch - najgorsza gra od początku stworzenia
Odpisz
16 czerwca 2017, 14:17
@kamillok111: nie
Odpisz
1 czerwca 2016, 18:14
2 Smugi 2 Wdowy, D.Va i jeszcze ktoś w rogu.
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:31
@Fina258: w rogu heavy z tf2 xD
Odpisz
22 maja 2016, 19:30
A ja nadal nie wiem co to c:
Odpisz
22 maja 2016, 20:35
@mooped: Taka gra mniej więcej na zasadzie tf2 (tylko trochę podobna) po 60€ od blizzarda
Odpisz
22 maja 2016, 21:13
@ghostarcher: bardziej połączenie czegoś w stylu lola i tf'a bo postaci jest więcej niż w tf'ie
Odpisz
22 maja 2016, 21:59
@Adgos: wiem. Pisałem że są tylko trochę podobne, z tego co pamiętam
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2016, 22:58
@mooped: Od tf2 odejmij możliwość customizacji ekwipunku i dodaj kilkanaście różnych postaci. Zapłać 200 zł i masz overwatcha
Odpisz
24 maja 2016, 08:10
@ghostarcher: ja tylko uściśliłem :)
Odpisz
1 czerwca 2016, 18:28
@ghostarcher: nie jakieś 60 euro, tylko 170 zł ;-;
Odpisz
1 czerwca 2016, 19:40
Dzisiaj byłem w Empiku. Jakieś 230-250 zł
Odpisz
1 czerwca 2016, 21:03
@ghostarcher: Może widziałem cenę w promocji ._.
Odpisz
1 czerwca 2016, 20:22
Blizzard zaraz zbanuje Jeja bo komuś się nie podoba kobiecy tyłek ...
Odpisz
1 czerwca 2016, 15:49
Dwie Tracer? Spoczko, więcej do r*cha... rkchem, ruszania.
Odpisz
1 czerwca 2016, 18:14
@EziioAuditore: Używania shifta.
Odpisz
22 maja 2016, 19:47
A o czym jest overwatch?
Odpisz
22 maja 2016, 20:20
@mrofpower: Futurystyczny świat. Władze przejęły zamieszki i ogólnie odbywa się ogromny Majdanik. Powstaje taki Overwatch (Nadzór) który ma z nim walczyć. Niestety, coś im nie wyszło i zostali znienawidzeni (Inb4 Policja która raz zabije podczłowieka i reszta podludzi się rzuca) i oddaleni od służby.
Majdan wygrał praktycznie, lecz wtedy szef tego Ov się wku*wił i wrócił służbę, która ma walczyć z tymi ch*jkami. Polecam obejrzeć krótkie, rzeczowe animacje o Ov.
Najważniejszą, najlepiej rozbudowaną postacią jest Tracer a.k.a w środowiskach lewicowych "Wydmuchany tyłek", która w skrócie brała udział w eksperymencie mającym teleportować samoloty podczas lotu (Coś na kształt wyrw czasoprzestrzennych w Bioshocku), lecz coś się zje**ło i została odstawiona poza czasem, czyli pojawiała się w naszym świecie raz na jakiś czas. Winston, druga ważna postać (Wielka małpa, wychowanek naukowca, sam jest naukowcem i wyżej wymienionym szefem Ov) wrócił jej naszą czasoprzestrzeń, lecz sama Tracer a.k.a Wydmuszka potrafi teleportować się w czasie. I tak oto bohaterowie walczą ze złem.
Sama gra to zwyczajny FPS z umiejętnościami, przypomina połączenie LoLa i Battlefronta.
Odpisz
22 maja 2016, 20:22
@mrofpower: Taka strzelanka
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:14
@mrofpower: O pupach :D
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:21
@Polska_z4smazka: Szefem overvatch nie był przypadkiem Morrison? Teraz szukający odpowiedzialnych za upadek ovetwatcha Żołnierz 76?
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:40
@mrofpower: Team Fortress 2 dla hipsterów. :|
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:35
A komu to przeszkadza?
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:01
Overass
Odpisz
1 czerwca 2016, 11:39
Ogólnie to gra i tak nie jest aż taka dobra \_____/
Odpisz
1 czerwca 2016, 12:49
@Spooky: Po prostu płatny TF2 (___)
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2016, 12:34
A reszta to obrazki porównujące Overwatch do TF2.
Odpisz
22 maja 2016, 19:14
Mi tam nie przeszkadza
͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
22 maja 2016, 19:16
@FreezyPop: *You
Odpisz
23 maja 2016, 15:47
@KacperUE: Że co?
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2016, 15:49
@FreezyPop: *You can't to belive
(ban mi się skończył?)
Odpisz
24 maja 2016, 08:59
@KacperUE: tak.
Odpisz
24 maja 2016, 14:03
@ZielonyDywanik: yup
Odpisz
23 maja 2016, 18:04
Odpisz
24 maja 2016, 07:05
@dajboom: *everywhere
Odpisz
22 maja 2016, 19:53
Cóż poradzić, niedorzeczny ból dupy o tyłek Tracer stał się memem. Inb4 TU SOM DZIECI.
Odpisz
22 maja 2016, 20:10
@Polska_z4smazka: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
22 maja 2016, 20:23
@Polska_z4smazka: Ban czy nie ban, oto jest pytanie.
Odpisz
22 maja 2016, 20:33
Które multikonto wybrać, oto jest pytanie!
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2016, 21:09
@Polska_z4smazka: [*] byłeś na jeja bardzo długo (chyba xd) a ty tak z dnia na dzień dostajesz bana...
Odpisz
22 maja 2016, 21:14
@Polska_z4smazka: Hey, can i fap to this?
Odpisz
22 maja 2016, 21:18
@Agario: Na razie nie dostałem. Nazwę się pewnie praktycznie identycznie O ILE DOSTANĘ BANA, bo za ten obrazek wedle reguł nie powinno być bana. Czekam bożydar, pokaż że nie szanujesz swoich zasad i raz danego słowa (Tak jak już mi nieraz pokazałeś) i mnie zbanuj!
Odpisz
22 maja 2016, 21:25
@Polska_z4smazka: w sumie ja za ten obrazek nie dostałem więc i ty też nie powinieneś. a poza tym overwatch to teraz softcoreporn przez tą aferę z tyłkiem
Odpisz
22 maja 2016, 21:32
@Polska_z4smazka: Ale to zdjęcie jest prowokacyjne: zawiera cycki, dupę oraz coś więcej (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 maja 2016, 21:35
@Agario: Co ty pi***alisz, po prostu bardzo obcisły kostium.
Odpisz
22 maja 2016, 21:37
@Polska_z4smazka: może i tak... przeglądam na telefonie więc mogę się mylić
Odpisz
22 maja 2016, 23:00
@Polska_z4smazka: Trudno mi się przyjrzeć przez te "wibracje"
Odpisz
22 maja 2016, 23:05
Wibracje? Jakie wibracje? XD
Odpisz
22 maja 2016, 23:10
@Polska_z4smazka: Padaczka
Odpisz
22 maja 2016, 23:17
Heh, przeje**ne. Jak to jest mieć padaczę i walicz koń?
Odpisz
23 maja 2016, 07:36
@Polska_z4smazka: strój jest zbyt obcisły przez co widać sutki i narząd płciowy
Odpisz
23 maja 2016, 14:08
@RussiaBall: Aha, no spoko, ale to i tak nie jest odkryte toteż
hehe
Odpisz
23 maja 2016, 14:43
@Polska_z4smazka: uwaga bo zaraz będzie spam stosunków w ubraniach i admin nie będą mogli banowac bo są przecież ubrania
Odpisz
23 maja 2016, 15:56
@Polska_z4smazka: Hokus pokus kotlet z chrzanem usuneli ci obrazek
Odpisz