Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

18 lutego 2021, 21:42

Nie widzę zajęca.

Avatar kajba

1 stycznia 2022, 21:20

@JaJestemZWami: Podpowiem że są trzy

Avatar Drag_on

16 maja 2024, 07:49

@JaJestemZWami: w barce desantowej po środku

Avatar TakiOLogin

23 kwietnia 2023, 15:25

@KontoUsunięte: dzień dobry przybywam z przyszłości

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2018, 21:48

dzień dobry przybywam z przyszłości

Avatar Jeja4FunPL

4 lutego 2017, 16:44

Dokopałem się do obrazka z 2007...

Avatar ZeeKo

21 lipca 2017, 15:45

@Jeja4FunPL: Ja też

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2013, 16:54

D-Day

Avatar tean123

6 lipca 2010, 15:16

nie rozumiem przeciez na wojnie nie zabijaja zwierzat ;/

Avatar sp911

28 stycznia 2010, 13:03

zal przeciez gry sa oparte na prawdziwych operacjach wojennych wracajcie do szkoly dzieci neo (tak to do ciebie Vauxhammer)

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2009, 14:32

żal to jest desant w normandi a zajączek zmienia losy żołnierzy dlatego bo śmierć się go trzyma :-) PS:żal mi noobisk

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2009, 21:10

Vauxhammer - wiesz co, szkoda słów na ciebie
a co do obrazka to 5/5
ale lepiej by było gdyby go zrobili na amerykańskim czołgu
(jak wiadomo amerykanie wypuścili je za wcześnie i potonęły :/ )

Avatar Zozol3000

24 maja 2009, 17:14

Ja rozumiem, że większość userów Jeja ma za mało lat, żeby iść na historię, ale żeby nie kojarzyć DESANTU W NORMANDII? OMGWTF! Dzieci, ogarnijcie się! (albo idźcie do szkoły/poczytajcie zamiast siedzieć na podwórku i napier***ać piłką o ścianę)
Oesu... Ktoś, kto to rysował, pewnie nawet nie grał w MoH i mu się to nie kojarzy nijak -_-

Avatar price

20 kwietnia 2009, 12:59

obowiązkowy pobór do woja

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2009, 17:08

boober13 on na pewno o tym wie ale Vaux itd ma racje bo to scena z tej gry kptrobi wyspa omaha byla jest i bedzie i sam jestes debil

Avatar kptRobi

13 lutego 2009, 22:51

Vauxhammer to neo. Wyspa Omaha? debil

Avatar boober13

31 grudnia 2008, 13:23

Vauxhammer to nie jest z gry tylko to była prawdziwa operacja II-go wojenna. po za tym to nie była wyspa tylko wybrzeże Francji(tak to jest Normandia!!!). Więcej o tej operacji jest w filmie Szeregowiec Ryan (a dokładniej o zdobywaniu sektora Green Dog).

Avatar globek

10 marca 2008, 19:39

I Wojna Zajączkowa :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Ładne rzeczy

Fajnie że odpowiedzieli

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Płać pan

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka