memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 lipca 2020, 10:17
Wdółgłos bo overwatch [_]
Odpisz
23 maja 2016, 12:40
Wyrastają Ci dodatkowe pary rąk i zmieniasz się w Budde z przyszłości?
23 maja 2016, 15:55
@lorax12: * w zenyatte z overwatcha.
23 maja 2016, 16:59
@Agario: Czyli Budde z przyszłości.
23 maja 2016, 19:18
@Agario: Po uno: Nie wiem, nie znam, nie obchodzi mnie to Po duo: Mi to wygląda na Budde z przyszłości
3 czerwca 2016, 14:30
@lorax12: w sumie zenyatta to mnich robot
3 czerwca 2016, 19:41
@Pepcio_Chlebcio: Nie lubię Analwatcha i się nie znam...
4 czerwca 2016, 01:29
@lorax12: Ej, ale overwatch'a to ty szanuj.
4 czerwca 2016, 11:17
@Hatapon: Nie. Analwatch to tylko niepotrzebny hype i aż mi się nie dobrze od tego robi. Patrząc na to jak wiele jest świetnych gier niezależnych...
4 czerwca 2016, 23:51
@lorax12: Każdy ma własny gust. Mam jednak jedno pytanie. Czemu "analwatch"? Tyko tym irytujesz fanów.
5 czerwca 2016, 08:15
@Hatapon: O to po części chodzi :v
3 czerwca 2016, 21:14
5 bo overwatch
@Ceejtun: 1 bo Analwatch
4 czerwca 2016, 01:21
Play of the game : Always Bastion
3 czerwca 2016, 14:58
to jest taka drwina do zenyatty ? O_O
3 czerwca 2016, 15:19
@loloja: Tak.
3 czerwca 2016, 16:30
@Kot_Saurona: będe musiał sprawdzić...
3 czerwca 2016, 12:51
Jeeej! Admin lubi Overwatcha!
3 czerwca 2016, 12:28
daje 1 bo owerwatch [__] <--pudło na podziękowania
3 czerwca 2016, 12:58
@Frutti56: ty *****wysynie
3 czerwca 2016, 15:09
@Frutti56: overwatch *
3 czerwca 2016, 19:40
@Frutti56: Witaj w klubie!
23 maja 2016, 12:20
Powiedz jeszcze raz, nie kapuję.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 lipca 2020, 10:17
Wdółgłos bo overwatch
[_]
Odpisz
23 maja 2016, 12:40
Wyrastają Ci dodatkowe pary rąk i zmieniasz się w Budde z przyszłości?
Odpisz
23 maja 2016, 15:55
@lorax12: * w zenyatte z overwatcha.
Odpisz
23 maja 2016, 16:59
@Agario: Czyli Budde z przyszłości.
Odpisz
23 maja 2016, 19:18
@Agario: Po uno: Nie wiem, nie znam, nie obchodzi mnie to
Po duo: Mi to wygląda na Budde z przyszłości
Odpisz
3 czerwca 2016, 14:30
@lorax12: w sumie zenyatta to mnich robot
Odpisz
3 czerwca 2016, 19:41
@Pepcio_Chlebcio: Nie lubię Analwatcha i się nie znam...
Odpisz
4 czerwca 2016, 01:29
@lorax12: Ej, ale overwatch'a to ty szanuj.
Odpisz
4 czerwca 2016, 11:17
@Hatapon: Nie. Analwatch to tylko niepotrzebny hype i aż mi się nie dobrze od tego robi.
Patrząc na to jak wiele jest świetnych gier niezależnych...
Odpisz
4 czerwca 2016, 23:51
@lorax12: Każdy ma własny gust. Mam jednak jedno pytanie. Czemu "analwatch"? Tyko tym irytujesz fanów.
Odpisz
5 czerwca 2016, 08:15
@Hatapon: O to po części chodzi
:v
Odpisz
3 czerwca 2016, 21:14
5 bo overwatch
Odpisz
4 czerwca 2016, 11:17
@Ceejtun: 1 bo Analwatch
Odpisz
4 czerwca 2016, 01:21
Play of the game : Always Bastion
Odpisz
3 czerwca 2016, 14:58
to jest taka drwina do zenyatty ? O_O
Odpisz
3 czerwca 2016, 15:19
@loloja: Tak.
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:30
@Kot_Saurona: będe musiał sprawdzić...
Odpisz
3 czerwca 2016, 12:51
Jeeej! Admin lubi Overwatcha!
Odpisz
3 czerwca 2016, 12:28
daje 1 bo owerwatch
[__] <--pudło na podziękowania
Odpisz
3 czerwca 2016, 12:58
@Frutti56: ty *****wysynie
Odpisz
3 czerwca 2016, 15:09
@Frutti56: overwatch *
Odpisz
3 czerwca 2016, 19:40
@Frutti56: Witaj w klubie!
Odpisz
23 maja 2016, 12:20
Powiedz jeszcze raz, nie kapuję.
Odpisz