Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2017, 21:00
będęr
Odpisz
6 czerwca 2016, 22:01
"Let it go..."
Odpisz
23 maja 2016, 18:02
wytłumaczy ktoś kim jest encino-man?
tak, jestem zbyt leniwy na google
Odpisz
23 maja 2016, 18:17
@coloman: nie
Odpisz
23 maja 2016, 19:01
@coloman: To poprostu koleś z czasów jak dobrze pamiętam kamienia łupanego który zamarzł w lodowcu.
Odpisz
23 maja 2016, 19:16
@Mycha2001: skąd on jest?
Odpisz
23 maja 2016, 20:06
@Miguelp: Z filmu ,,encino man".
Odpisz
23 maja 2016, 20:12
@Mycha2001: thx
Odpisz
24 maja 2016, 14:25
@Mycha2001: dziękuję bardzo :)
Odpisz
23 maja 2016, 22:00
jestem na obrazku
+ 100 do fejmu
Odpisz
23 maja 2016, 18:35
Pomyliłeś loga... to jest od Microsoft edge który działa bardzo dobrze.
Odpisz
23 maja 2016, 21:00
@marcin12321: To logo Explorera...
Odpisz
23 maja 2016, 22:01
@marcin12321: to logo IE 5.0 i 6.0
Odpisz
23 maja 2016, 22:10
@TimekPL123: Przynajmniej u mnie edge takie ma.
Odpisz
6 czerwca 2016, 16:41
@marcin12321: Edge nie ma tego "Kółka", a krawędzie "E" są inne.
Odpisz
23 maja 2016, 20:34
Jeszcze SFM...
Odpisz