Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 13:44

Przecież fajny plakat

Avatar TypowyKowalski

5 czerwca 2016, 10:08

Aaa tylko nie dżin z USB i jego ikonki tylko nie to

Avatar legend77

5 czerwca 2016, 10:10

@TypowyKowalski: z HDMI

Avatar Park_Jiminnie

27 stycznia 2017, 21:23

@TypowyKowalski: On nas wszystkich zabije lub zmusi do legalności! NOOOOOOOO!

Avatar Oskaras

17 czerwca 2016, 12:27

To się dzieje jak ktoś nieznający zupełnie jakiegoś tematu próbuje do niego nawiązać...

Avatar bylejakbylegdzie

23 maja 2016, 22:23

co ma usb to ściągania? powinien być rj45 albo bnc

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Andrzejdupa

5 czerwca 2016, 23:01

@YFYDB: dla mnie to po prostu jakas wtyczka koniec dyskusji

Avatar YFYDB

6 czerwca 2016, 22:46

@Andrzejdupa: Dla mnie też XD
Ja się na tym nie znam, po prostu mówię jaki to kształt.

Avatar Night564

6 czerwca 2016, 07:40

Aaa mam to w sali komputerowej xD

Avatar Andrzejdupa

5 czerwca 2016, 13:15

moje miasto xd

Avatar olikozak69

5 czerwca 2016, 14:45

@Andrzejdupa: Moje niestety tez

Avatar Andrzejdupa

5 czerwca 2016, 16:08

@olikozak69: nie no Olsztyn nie jest taki zły

Avatar olikozak69

5 czerwca 2016, 21:03

@Andrzejdupa: jest

Avatar Sir_Snoge

5 czerwca 2016, 20:49

"Nie ściągaj na siebie kłopotów", a dziewczyna ściąga policjanta. Przekaz podprogowy??

Avatar the_endrju

5 czerwca 2016, 19:57

Nie jestem informatykiem, a płaczę...

Avatar ilfrin

Edytowano - 5 czerwca 2016, 17:04

To jest złącze diagnostyczne OBD2 stosowane do podpinania się do komputerów w samochodach.
Może ta dziewczynka ściągają Bosch Esi[tronic] i sprzedawała na lewo? :-)

Avatar Niszczyiel

5 czerwca 2016, 10:18

Avatar Buras

5 czerwca 2016, 10:25

@Niszczyiel: „Kim ona jest?”

Avatar baarts

5 czerwca 2016, 11:54

@Niszczyiel: 14 kart...

Avatar aczan

5 czerwca 2016, 16:51

@baarts: nie jest tak źle, otworzyłem kiedyś od h*ja stron żeby zobaczyć co się stanie jeżeli przekroczę liczbę która mieści się w tym okienku i pokazał się taki przyjazny uśmieszek

Avatar avalon3440

23 maja 2016, 22:19

ktoś mi powie co ma USB do policjanta?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar bylejakbylegdzie

5 czerwca 2016, 12:47

@baarts: popatrzyłem jeszcze raz i racja to nie USB ani eSATA

ale to też nie HDMI, HDMI jest spłaszczonym trapezem

Avatar Kolikon

Edytowano - 5 czerwca 2016, 16:16

@baarts: Nie dowiesz się, co to za wtyk, bo zdjęcie jest w 8k full HD.

Avatar leny100

23 maja 2016, 22:17

Moje miasto

Avatar YFYDB

5 czerwca 2016, 15:04

@leny100: Avatar idealnie pasuje XD

Avatar DomnoDominik

5 czerwca 2016, 14:38

😢

Avatar maxpower37

5 czerwca 2016, 13:43

tak jak wszyscy ja tez NIE SCIAGAM muzyki ani filmow z internetu ;D

Avatar
Captain_0bvious

5 czerwca 2016, 11:53

Przez HDMI to Ty możesz się do telewizora podłączyć. A tam jest "szkoła" "dlaczego ja" i inne, a te programy dają raka. Ten plakat na sens.

Avatar bylejakbylegdzie

5 czerwca 2016, 12:19

HDMI to nie prostokąt tylko trapez, to jest wyraźnie prostokąt więc albo USB ale eSATA

Avatar
Captain_0bvious

5 czerwca 2016, 12:28

@bylejakbylegdzie: usb na pewno nie, ale dzięki za wprowadzenie mnie z błędu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Można, tylko trzeba wstawać rano

Szybki jak błyskawica

Równi i równiejsi

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka