Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Dwa oblicza
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2016, 09:15
Raczej wysoki ping, a nie lagi :/
Odpisz
13 czerwca 2016, 15:29
@Blondas19: Przyczyną lagów jest za duży ping...
Odpisz
16 czerwca 2016, 14:05
@Klulik: Ale tu jest zwykłe opóźnienie, a nie ścinki :P
Odpisz
3 czerwca 2016, 21:46
jak powiem, że było to mnie nie zetniecie, prawda?? ;-:
Odpisz
3 czerwca 2016, 20:39
ja nie mam lagów ja się zawieszam.
Odpisz
24 maja 2016, 16:35
Ja mam lagi przy stolcu
Odpisz
24 maja 2016, 14:52
Czyli jak funkcjonowała Tracer przed otrzymaniem od profesora tego urządzenia...
Odpisz