Gdy śpiewają Ci "Sto lat, sto lat..."
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Drewniany kominek
Należy się za piękne oczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2016, 19:38
A myślałam, że tylko ja tak mam.
Odpisz
26 maja 2016, 18:56
gorzej, jak ci tak będą śpiewać na twoich 100tnych urodzinach... ;__;.
Odpisz
28 maja 2016, 12:29
@lovely13: sto lat to za mało sto lat to za mało sto piędzieeeesiąt by się zdałooo
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 15:08
Ja nie mam takiego problemu, nikt mi nie śpiewa.
Odpisz
26 maja 2016, 15:15
*śpiewa mu*
Odpisz
26 maja 2016, 15:16
To tak nie działa, dziś nie mam urodzin.
Odpisz
26 maja 2016, 15:20
Dzisiaj masz uśmierciny
Odpisz
26 maja 2016, 15:53
No i proszę, nie żyje
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 16:52
to jak będziesz je mial wróć do tego komentarza
Odpisz
26 maja 2016, 19:13
@Pan_Small: To już za dwa tygodnie.
Odpisz
26 maja 2016, 22:53
przedwczesne sto lat:
Sto lat,
Sto lat,
niech żyje żyje nam,
Sto lat,
Sto lat,
niech żyje żyje nam,
niech żyjeee nam!!!!
Odpisz
26 maja 2016, 22:27
I ktoś kurde kończy sto lat, zdmuch*je świeczki. Wcześniej mu zaspiewano "Sto lat, Sto lat niech żyje, żyje nam". No i zgon! Dlatego według mnie w ogóle się nie powinno śpiewać takich rzeczy, bo można się poczuć nie zręcznie !
Odpisz
26 maja 2016, 17:44
jeja czyta mi w myślach '-'
Odpisz
26 maja 2016, 16:07
Jak miałem 5 lat to wszyscy zaczęli śpiewać i ja nie wiedziałem o co chodzi więc zacząłem śpiewać i wszyscy zaczęli się śmiać
Odpisz
26 maja 2016, 15:54
Forever Alone.
Odpisz
26 maja 2016, 15:55
@lolipop10: Kto by śpiewał mu "sto lat"?
Odpisz
26 maja 2016, 15:05
myślałem że tylko ja tak mam ;-;
Odpisz
26 maja 2016, 15:11
@loloja: nie, nie tylko ty
Odpisz
26 maja 2016, 15:25
@StudioGrumpyCat: ja też tak mam ;-;
Odpisz