Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

6 lipca 2016, 19:38

A myślałam, że tylko ja tak mam.

Avatar lovely13

26 maja 2016, 18:56

gorzej, jak ci tak będą śpiewać na twoich 100tnych urodzinach... ;__;.

Avatar miszczgaming

28 maja 2016, 12:29

@lovely13: sto lat to za mało sto lat to za mało sto piędzieeeesiąt by się zdałooo

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 maja 2016, 15:08

Ja nie mam takiego problemu, nikt mi nie śpiewa.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2016, 15:15

*śpiewa mu*

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2016, 15:16

To tak nie działa, dziś nie mam urodzin.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2016, 15:20

Dzisiaj masz uśmierciny

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2016, 15:53

No i proszę, nie żyje

Avatar Pan_Small

Edytowano - 26 maja 2016, 16:52

to jak będziesz je mial wróć do tego komentarza

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2016, 19:13

@Pan_Small: To już za dwa tygodnie.

Avatar Pan_Small

26 maja 2016, 22:53

przedwczesne sto lat:
Sto lat,
Sto lat,
niech żyje żyje nam,
Sto lat,
Sto lat,
niech żyje żyje nam,
niech żyjeee nam!!!!

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2016, 22:27

I ktoś kurde kończy sto lat, zdmuch*je świeczki. Wcześniej mu zaspiewano "Sto lat, Sto lat niech żyje, żyje nam". No i zgon! Dlatego według mnie w ogóle się nie powinno śpiewać takich rzeczy, bo można się poczuć nie zręcznie !

Avatar adam12333

26 maja 2016, 17:44

jeja czyta mi w myślach '-'

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2016, 16:07

Jak miałem 5 lat to wszyscy zaczęli śpiewać i ja nie wiedziałem o co chodzi więc zacząłem śpiewać i wszyscy zaczęli się śmiać

Avatar lolipop10

26 maja 2016, 15:54

Forever Alone.

Avatar andrexocomeback

26 maja 2016, 15:55

@lolipop10: Kto by śpiewał mu "sto lat"?

Avatar loloja

26 maja 2016, 15:05

myślałem że tylko ja tak mam ;-;

Avatar StudioGrumpyCat

26 maja 2016, 15:11

@loloja: nie, nie tylko ty

Avatar Pieselek12

26 maja 2016, 15:25

@StudioGrumpyCat: ja też tak mam ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Drewniany kominek

Należy się za piękne oczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niezniszczalne

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka