Gry nie są durną rozrywką!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2018, 09:09
This War of Mine
Odpisz
25 maja 2016, 18:29
Tak a szczególnie ta gra w tle :)
Odpisz
25 maja 2016, 18:57
@Iholo: Dokładnie! Ezio <3!!! (> Vittoria Agli Assassini!!
Odpisz
25 maja 2016, 19:43
@mikigra8888: To jest kuźwa Edward Kenway a nie ezio
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 14:51
@Casual_Fox: Tak, wiem, z kontekstu wynika, że ja mówię, że ta postać to Ezio, aczkolwiek chodziło mi o całą serię gry, w której występuje mój ulubiony bohater, o którym przed chwilą wspomniałem.
-Pozdrawiam, Mikołaj
Odpisz
3 lutego 2017, 14:57
@mikigra8888: TO NIE TA GRA WIĘC GADAJ NA TEMAT A JAK NIE TO WYPAD
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:23
@mikigra8888: To nie pokazuje całej serii assassin's creed tylko właśnie konkretnie AC 4 może być jeszcze ewentualnie 3 bo też były statki ale żaden ku8wa ezio
Odpisz
13 grudnia 2017, 23:43
@Filipsss: WIEM KU*WA NIE PRZYPOMINAJ MI
Odpisz
25 maja 2016, 17:33
... a w tle black flag, czyli pływanie, pływanie, statki, znajdźki i jeszcze więcej pływania.
Odpisz
25 maja 2016, 17:55
@mikulek04: Co nie zmienia faktu ze to najlepszy z Asasynow.
Odpisz
25 maja 2016, 19:50
@mikulek04: seria fajna ale akurat ta część eh...
Odpisz
25 maja 2016, 23:29
@szymsadzik: Black Flag jest według mnie najlepszy, a przynajmniej jest to bardzo dobra odskocznia od klasycznego gameplay'u reszty serii. Statki, bitwy morskie i duży, otwarty świat są zdecydowanie dobrym urozmaiceniem formuły AC.
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:24
@Kot_Saurona: wow dzieci dały ci strzałki w dół tylko dlatego że ta gra nie jest o asasynach tylko o piratach ale i tak najlepsza ;p
Odpisz
13 grudnia 2017, 23:01
@Filipsss: najlepsza gra to subiektywna opinia :p
Odpisz
18 lipca 2017, 21:10
BLACK FLAG BEST ASSASSIN'S CREED EVER <3
Odpisz
3 lutego 2017, 14:59
Black Flag gra ZAJEBISTA ;D to już nie jest jak wiadomo asasyn ale gra i tak zajebista (bo szczerze to gó*no a asasynach tu jest mowa XD)
Odpisz
25 maja 2016, 17:16
Wczoraj kupiłam sobie nową grę. Moja mama: "A po co ci w ogóle te gry?". Dodam, że ona sama spędza wolny czas oglądając seriale. A kiedy starałam się tłumaczyć, że fabuła, że rozrywka, że ciekawe postacie i wybory, to zero reakcji.
Odpisz
25 maja 2016, 17:21
@martyna2112: Seriale typu "Trudne sprawy"?
Odpisz
25 maja 2016, 22:39
@Mati129: Taa. Z naciskiem na "Szpital".
Odpisz
26 maja 2016, 01:45
@martyna2112: Niestety, kto nie grał nigdy w porządną produkcję grową, nie zrozumie.
Odpisz
3 lutego 2017, 14:58
@martyna2112: To radzę ci się zapytać jej A PO CO OGLĄDASZ ''TRUDNE SPRAWY'' ''DLACZEGO JA'' ''SZPITAL'' i co jescze tam ogląda ;D
Odpisz
27 maja 2016, 09:08
Ja jestem od wielu lat rodzicem i wiem, że są takie gry Moje ulubione to (większość z was może ich nie znać) Zork Grand Inquisitor, Zork Nemesis, Atlantis, Neverhood, Syberia, The Longest Journey itp.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 19:15
@koberek: Syberie lubisz powiadasz a masz dwójkę?
Odpisz
25 maja 2016, 17:50
Na przykład Life is strange, Beyond: two souls, Heavy rain i TWD
Odpisz
25 maja 2016, 21:21
I Uncharted :P
Odpisz
25 maja 2016, 22:13
Nie miałam z nią styczności (wiem, żyję pod kamieniem) ale uwierzę na słowo ^^
Odpisz
25 maja 2016, 22:30
Pooglądaj na yt
Odpisz
25 maja 2016, 22:37
[K]
Odpisz
26 maja 2016, 14:29
Znasz jakieś inne gry z wyborami wpływającymi na rozgrywkę?
Odpisz
26 maja 2016, 15:12
@pawel4134: Hmm... jest jeszcze The Wolf Among Us, innych nie pamiętam ;-;
Odpisz
27 maja 2016, 23:36
Poszukasz dla mnie? :3
Odpisz
28 maja 2016, 08:17
@pawel4134: Kurde panie! Nie jestem biblioteką gier, możesz wyszukać samodzielnie :'v
Odpisz
28 maja 2016, 18:15
Dam ci masło w krążkach.
Odpisz
28 maja 2016, 18:23
@pawel4134: #margarynamasterrace
Odpisz
28 maja 2016, 18:27
Dam ci margaryne w krążkach.
Odpisz
28 maja 2016, 18:56
@pawel4134: Raczej nie, bo nie znam innych takich tytułów ;-;
Odpisz
29 maja 2016, 10:25
a wiedźmin ? czy fnaf
Odpisz
29 maja 2016, 11:35
@princessofvictory: Wiesiu to jeszcze, ale fnaf?
Odpisz
29 maja 2016, 22:19
Fnaf jest lekko monotonny. Wiesio też. Dla mnie wszystko jest gówiane.
Odpisz
30 maja 2016, 21:03
@pawel4134: każdy ma swoje gusta
Odpisz
30 maja 2016, 21:34
@princessofvictory: Ale gram w Elsworda (Polega na zabij 6969696969 potworów, 666 plansz, miej 30 klas do wyboru i 10 postaci, a na pvp nazwą ciebie Runnerem, Spammerem, Hackerem itd.)
Odpisz
31 maja 2016, 22:06
@pawel4134: może minkroft story mode od telltale games ?
Odpisz
2 czerwca 2016, 07:27
Nah. Bogaty nie jestem.
Odpisz
21 lipca 2016, 09:31
@pawel4134: Resident Evil
Odpisz
21 lipca 2016, 13:02
Mam okropny net.
Odpisz
30 maja 2016, 17:50
Ahh... true.
Odpisz
26 maja 2016, 09:33
mój wujek gra w gry 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
Odpisz
26 maja 2016, 10:07
@CoolSceleton95: Mój też, w fifę 16, Gran Turismo 6 i the Sims 4
Odpisz
28 grudnia 2017, 18:36
@CoolSceleton95: pssssst mamy to w dupie
Odpisz
15 stycznia 2018, 22:03
@Filipsss: psssst. Patrz na datę. Ps. Ja pie**olę ale ja kiedyś byłem rakiem
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 09:23
Dzięki Assassin's Creed III nauczyłam się i zapamiętałam dużo z historii Ameryki co przydało mi się na teście z histy :D
Odpisz
25 maja 2016, 23:07
life is strange
Odpisz
25 maja 2016, 19:54
Ta albo trzeba pomóc kolejnej osadzie ;D
Odpisz
25 maja 2016, 19:23
Swoją drogą pisałem nie tak dawno na ten temat artykuł do gazetki szkolnej.
Odpisz
25 maja 2016, 17:40
W niektórych grach ty decydujesz o fabule, np wiedźmin 3
Odpisz