Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Fergus
Nie po oczach
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2022, 21:20
Czekaj jak to w trupa to niemożliwe
Odpisz
25 maja 2016, 18:39
Jjjaaa... Ja jestem Bartek ;___;
Odpisz
25 maja 2016, 18:44
To twoja przyszłość
Odpisz
25 maja 2016, 18:45
skoro twoja przyszłość została przewidziana to radzę tobie nie iść nad morze, nigdy
Odpisz
7 czerwca 2016, 15:13
@przemo192: ale skoro taka jest jego przyszłość to i tak sie to stanie bo tak mialo być! jeśli ktoś przewidział by jego przyszłość a on o tym by nie wiedział to przewidywacz widział by wszystko a on by nie wiedzial.... kuwa zaplontałem sie i moje życie to paradoks
Odpisz
7 czerwca 2016, 15:32
@przemo192: Albo spotkacie się w piekle i będziesz go torturował...pozytywnie :D !
Odpisz
7 czerwca 2016, 18:02
@TUPAQ: Pozwól że ciebie poprawię: nie ja a moja mroczna wersja nazywana przeze mnie moim bratem.
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 18:49
@przemo192: jak odkryć który z was jest który?
Odpisz
7 czerwca 2016, 18:58
@mrklorens: No właśnie. Zwykle mamy inne kolory ale w dowolnej chwili możemy je zmienić. Ogólnie mój brat ma taki dość''mroczny'' charakter.
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:05
@przemo192: ... aha
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:12
@przemo192: ...Ta zielona połowa?
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:23
@TUPAQ: Nie, to jest tak jakby..... nie wiem jak tą zieloną połowę nazwać.... odzwierciedlenie grzechów oraz bólu wewnętrznego jaki przeżyłem, kiedyś miałem avatar z moim bratem przedstawionym jako czarno-czerwony duch, czarna forma to był mrok a czerwona przedstawiała zło jakim był. (Oczywiście zero rasizmu z tą czarną połową.)
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:27
@przemo192: A biała?
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:30
@TUPAQ: No biały to oznacza że jestem duchem, biały to jest też po to aby nas rozróżnić. (Biały-duch, czarny-mroczny duch.)
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:40
@przemo192: Która połowa silniejsza?
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:41
@TUPAQ: Ogólnie bym powiedział że są równe.
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:43
@przemo192: Już wiem wszystko...
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 19:44
@TUPAQ: A poco ci to tak w ogóle? Aha! i jeszcze jedno, wszystkiego nie wiesz.
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 19:48
@przemo192: Chłopakom obiecałem znaleźć 5 jeźdźca apokalipsy,a te info.mają mi się przydać w otchłani...jakto nie?
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:49
@TUPAQ: Zaraz.... a niby co miało by być po śmierci?
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:59
@przemo192: Życie w innym wszechświecie zwanym niebem,a ten 5 znajduje się poza wszystkimi wszechświatami,potrzebuje tych odpowiedzi by się tam dostać,będę mógł wrócić do naszego wszechświata po dokładnie 7 minut a trzymając się razem zabiore go z sobą.
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 20:05
@TUPAQ: Pozwól że poprawię, najpierw sąd a potem zasłużeni do Nieba, źli do Piekła a ludzie nieczyści lecz nie aż tak aby trafić do piekła to idą do Czyśćca. I nie zrozumiałem kilku rzeczy z tego co napisałeś,
o co chodzi z ''zabiorę go ze sobą''?
Odpisz
7 czerwca 2016, 20:46
@przemo192: Będę tam tylko 7 minut,i mnie przeniosą z powrotem do naszego wszechświata,i wszystko(oprócz wszechświata)przeniesie się ze mną.W tym przypadku 5 jeźdźec.
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 20:47
@TUPAQ: Ale ten 5 jeździec tam nie zostanie na wieczność?
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:00
@przemo192: Nie,pijany był i się zgubił,a pozostali go namierzyli.
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:04
@TUPAQ: Dobra to już mi się zaczyna wszystko mieszać... więc coś mówiłeś o tych danych które mają ci się przydać w otchłani.... niby jak?
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:10
@przemo192: Strażnik pilnujący wrót zadaje pytania właśnie o tobie...nie wiem czemu...
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 21:11
@TUPAQ: A możesz określić wygląd strażników?
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:20
@przemo192: Strażnika,i tak bo jeźdźcy powiedzieli mi zarys:wielki na cztery,brodaty stażec,z wielkimi mięśniami,ubrany w typową zbroję,ale,z dziwnego metalu,który jest całkowicie biały,ze złotymi zdobieniami,oczy są całkowicie białe,ciężka barwa głosu.
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:22
@TUPAQ: A dokładniej powiedzieć czy mnie po imieniu nazywa czy jakoś inaczej? Coś sobie przypominam...
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:27
@przemo192: No jak zadaje pytania odnośnie ciebie to tak.
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:29
@TUPAQ: A ty przez telefon ze mną rozmawiasz?
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:34
@przemo192: Tak.
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:36
@TUPAQ: To daj go do telefonu...
Odpisz
7 czerwca 2016, 22:50
@przemo192: *,daje do telefonu* SŁUCHAM.
Odpisz
8 czerwca 2016, 17:47
@TUPAQ: *SMS*
Witaj znów TUPAQU po całej nocy rozmów z moim dziadkie.... strażnikiem doszliśmy do wniosku że możesz przejść dalej lecz jeśli nie mniej niż pięciu duszom nie będzie się podobało w tym wymiarze zwanym niebem to strażnik cofnie czas do momentu powstawania świata, {nie chcę od nowa wszystkiego przechodzić} lecz my obaj oraz strażnik będziemy wszystko pamiętać, nikt więcej. Lecz za drugim razem już za żadne skarby on nie da ci przejść więc do widzenia.
Odpisz
8 czerwca 2016, 18:18
@przemo192: ...Dobrze że mamy hipokrytów!
Odpisz
8 czerwca 2016, 19:38
@TUPAQ: em... W jakim sensie? I kto jest hipokrytą?
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:05
@przemo192: Byli hipokrytami za życia,po śmierci też.
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:08
@TUPAQ: Kto?
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:19
@przemo192: Wszyscy hipokryci,dużo ich więc się dostanę...albo poje**łem pojęcia i chodziło mi o kłamców którzy byli za**biście dobrzy i tam się dostali,wtedy jak to powiedzą można uznać to za kłamstwo.
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:21
@TUPAQ: (Teraz to będę dużo pytań pewno zadawał.)
1.Gdzie się dostaniesz?
2.Gdzie się kłamcy dostali?
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:29
@przemo192: 2:do nieba bo byli za**biście dobrzy
1:Mówiłem że do pustki w której są wszechświaty po 5 jeźdźca apokalipsy,będę tam dokładnie 7 minut a po upływie tego czasu wrócę do naszego wszechświata z tym 5.
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:33
@TUPAQ: aha no rzeczywiście, ale pamiętaj, jeśli pięciu duszom się w niebie nie spodoba to dzia...... tzn. strażnik cofnie czas, a co do tych kłamców/hipokrytów to radzę ci na nich nie liczyć... z mojej ostatniej wizyty w Niebie to pamiętam że zrobili tam tak aby nikt nie miał siły skłamać, jeśli im się to uda to system to wykryje i trafią na 5 dni do Czyśćca.
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:37
@przemo192: Nikt nie jest idealny,dla żartu 6-ciu powie i chój,leci do czyśca.
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:40
@TUPAQ: W czyśćcu oni będą mieli w sumie ból podobny do tego w Piekle.... uwierz mi, byłem w obu miejscach...
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:45
@przemo192: A ja nie wiem jak tam jest,ale powiedziałem że nieświadomie tak po...twój dziadek każe mi się przygotować do przejścia :D .
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:48
@TUPAQ: No ok, i pamiętaj pięć dusz nieszczęśliwych i zaczynamy życie od początku. Oczywiście pośmiertne też się liczy, a za drugim razem mój dziadek cię już nie przepuści.
Odpisz
8 czerwca 2016, 22:07
@przemo192: No to lece*idzie po piątego!*
Odpisz
12 kwietnia 2019, 19:48
@TUPAQ: .
Odpisz
12 kwietnia 2019, 21:50
Wydaje mi się że już mógł umrzeć
Odpisz
13 kwietnia 2019, 08:08
@Jasnowidz: więc [*]
Odpisz
7 czerwca 2016, 15:42
Rekiny są odporne na pioruny?
Odpisz
7 czerwca 2016, 16:17
@Bastet_Deity: brawo szerloku
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:19
@Bastet_Deity: Rekin jest większy od człowieka, więc trzeba silniejszego wyładowania żeby go zabić. Trafienie piorunem nie zawsze jest śmiertelne dla człowieka, więc dla rekina jeszcze rzadziej.
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:54
@Mijak: Dobrze wiedzieć :)
Odpisz
25 maja 2016, 19:56
jak się dobrze przyjrzeć to widać że rekin mu zjada prawą noge a na końcowym obrazku nie ma lewej nogi
Odpisz
25 maja 2016, 20:18
@alicjaaf: Nie, nie ma prawej, po prostu to tak wygląda przez sieć. Albo to ja niedowidzę ;-;
Odpisz
25 maja 2016, 20:37
@alicjaaf: Jak dobrze się przyjżeć to duży palec u stopy jest po lewo, co oznacza iż to jest prawa noga
Odpisz
26 maja 2016, 06:47
@bionic2000: *po lewej
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 15:10
@alicjaaf: Nie, Przez sieć widać że kreska przecina nogi i ta z tyłu jest prawa.
Zrób taką pozę to zobaczysz.
Odpisz
25 maja 2016, 22:09
Oto Super-trup! Jego umiejętności to obniżanie morale oraz nieprzyjemny zapach.
Odpisz
25 maja 2016, 19:50
Takie True
Odpisz