Wszyscy moi kumple mają iPhony, a ja Samsunga
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Cóż za brak szacunku
To by wystarczyło
Nie idź!
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2017, 23:50
i ja zawsze noszę przejsciówke zwałszcza że kilka moich kumpli ma itelefon
Odpisz
18 stycznia 2017, 17:41
Wszyscy moi znajomi maja inne telefony niż Nokie T_T
Odpisz
2 lipca 2016, 08:42
Ja mam tak:
Koleżanka: Iphone
Koleżanka 2: Samsung
Koleżanka 3: Sony
Ja: LG :')
Odpisz
25 maja 2016, 20:48
Miej swoją przy sobie? Problem z głowy
Odpisz
7 czerwca 2016, 23:36
@lorax12: Ktoś w ogóle nosi ładowarkę w kieszeni? .-.
Odpisz
8 czerwca 2016, 07:30
@marcel22205: ona nosi w torebce...
Odpisz
8 czerwca 2016, 20:29
@marcel22205: Nie, ale mógłby zacząć
Odpisz
8 czerwca 2016, 07:30
shitstorm za 3...2...1...
Odpisz
7 czerwca 2016, 22:11
abstrach*je
Odpisz
7 czerwca 2016, 20:37
spoko ja kupilam se ostatnio Samsung galaxy s6 i jak dla mnie jest lepszy od IPhonow (nie mam polskich znakow [mam angielska klawiature])
Odpisz
7 czerwca 2016, 22:13
@ametystowa: To ściągnij sobie inną. W Gugl Stołr jest ich Pierdyliard.
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:40
Ja mam eldżi
Odpisz
25 maja 2016, 23:00
nie wiem, co ludzie widzą w srajfonach
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 16:25
@smokeu: Telefon jak telefon. Dzwoni, odsłuchuje muzykę, ma internet, robi zdjęcia w dobrej jakości, jest odporny i ma wiele aplikacji. I te wymagania spełnia mój iPhone.
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:15
Na mikrofalówke niw.
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 19:10
@smokeu: *tego tu nie ma bo było wykorzystane do testu z wyrazem: odsłuch*je*
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:00
ani mózgu :3
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:01
@Dzikie_Onixy: Ponieważ kupili telefon? .-.
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:40
Ja mam na odwrót
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:18
Ja mam Nokię 3310.
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:19
@Buras: a LG i się nie chwalę -,-
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:20
@sieliwiak: Ja też się nie chwalę, tak jak i Ty, piszę co mam.
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:26
@Buras: ach ta sztuka sarkazmu
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:28
@sieliwiak: Powoli zaczyna wyginać pośród ludzi, a komunikujemy się coraz ciężej.
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:38
@Buras: życie przestaje mieć sens
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 17:08
odsluch*je test
edit: lol to dziala
Odpisz
7 czerwca 2016, 16:53
Ja tak samo mam...chwila...przecież ja nie mam przyjaciół ;-;
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 16:46
Ja to widze widzę tak :
Wszyscy moi kumple to idioci, a ja mam Samsunga . Nie mam od kogo pożyczyć mądrości.
Odpisz
7 czerwca 2016, 16:47
@Voxus: Nie masz tutaj racji, upsik.
Odpisz