Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szalona_

16 października 2012, 23:27

Ja się zastanawiam: Jak to możliwe, że każdą pastę poleca 9 na 10 dentystów?

Avatar
Aryman

18 października 2012, 17:26

@Szalona_: bo słowo za polecam dostają paręnaście tysięcy
a 10 nie ma tak tylko piszą żeby nie było dziwne

Avatar
Aryman

18 października 2012, 17:28

*bo za słowo polecam

Avatar Mijak

17 czerwca 2014, 01:23

@Szalona_: Bo 9 na 10 dentystów uważa, że nalezy myć zęby pastą. Najlepiej taką do zębów. A jaka konkretnie marka to już nie ma większego znaczenia.

Avatar kamilopl1

22 sierpnia 2013, 00:02

Pewnie polecają pastę mało skuteczną. Słaba pasta = zęby chore częściej = więcej kasy. Ale tak se tylko myślę. Wiem ,że to po prostu reklama marketingowa past do mycia zębów.

Avatar amanda

16 października 2012, 13:03

Nie ufaj! Większość firm farmaceutycznych jest nastawiona na zysk, nawet kosztem zdrowia. Część z nich tworzy struktury NWO.

Avatar kubix97

17 października 2012, 23:44

@amanda: Chemtrails!

Avatar
Konto usunięte

16 października 2012, 21:29

Mi się zdaje ,że dentyści by woleli żebyście nie myli zębów wtedy więcej klijentów

Avatar chupacabra001

17 października 2012, 16:57

Skoro już nie mam zębów, to na c***a mi dentysta?

Avatar
Konto usunięte

17 października 2012, 19:22

@chupacabra001: Racja logi jest

Avatar
Konto usunięte

16 października 2012, 21:29

klientów sorka

Avatar filipak

16 października 2012, 18:33

Ten obrazek zniszczył system 0_o

Avatar
Konto usunięte

16 października 2012, 14:03

to tak samo jakby nauczyciele mówili żebyśmy grali w gry i oglądali telewizje żeby się nie uczyć

Avatar
Konto usunięte

16 października 2012, 14:01

sama się nad tym zastanawiałam

Avatar darcus

16 października 2012, 13:58

a ja od jakiegoś czasu tak myślę

Avatar Takita6

16 października 2012, 13:23

daje do myślenia

Avatar TERMINATOR390

16 października 2012, 10:08

Hehe, dobre pytanie! Nigdy tak nie pomyślałem....
5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka