Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tymi się chodzi
Ostry ten sędzia
Co za przypadek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2019, 14:11
Pokemon.
Na fajnej wikii jest o tym.
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:30
Wiara w ludzkość status: DAWNO ROZJE**NA PRZEZ GIMBAZĘ
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:47
Jak można dać dziecku takie rakowe imię?
Odpisz
7 czerwca 2016, 20:57
@Crobat: Bo patola zwykle chce być światowa i daje jakieś zagraniczne jak Dżastin, Brajan, Bob.
Odpisz
7 czerwca 2016, 22:12
Ja myślałem, że brajniak, to potoczne nazwanie brata ;-;
Odpisz
8 czerwca 2016, 15:26
@Crobat: ;-;
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:54
@Rander: Mówi się Brejdak.
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:29
To... u kogo zostaje?
Odpisz
7 czerwca 2016, 22:20
U bapci nie fidzisz ty ambemo umysłowa haha
Odpisz
8 czerwca 2016, 16:23
@dryndol: a kto to bapcia
Odpisz
8 czerwca 2016, 17:46
No bapcia jak masz mame i tate i masz bapcie no bosze skąd sie tacy ludźe biorom ŻAL.PL
Odpisz
8 czerwca 2016, 17:47
No bapcia jak masz mame tate i masz bapcie no skąd sie tacy ludzie biorom
Odpisz
8 czerwca 2016, 09:41
To jest dramat ku*wa!
Odpisz
7 czerwca 2016, 23:14
Serio? Nikt nie wyczuł trolla?
Odpisz
7 czerwca 2016, 20:13
Moją jedyną nadzieją jest odkrycie wody na marsie
bo tutaj już nie wytrzymuje
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:11
Co Ci po tej wodzie?
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:23
@jacek1s: Bo jeśli będzie woda to znaczy że będą ... nic po wodzie, ale co wolisz, umierać z pragnienia czy patrzeć jak rak z obrazka się rozprzestrzenia
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:45
Ja mam to w dupie, tacy ludzie jak powyżej mnie nie dotyczą
Odpisz
7 czerwca 2016, 21:52
@jacek1s: Na razie, ale to się rozprzestrzenia więc nie będzie lepiej tylko gorzej
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:46
Po co ta cenzura na "brajanka" :V
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2016, 20:11
@Zlodziej_Ziemniakow: Później by się wstydził jakby odkrył to zdj.
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:32
Fejk bardzo :V
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:31
tego nie odzobaczysz
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:22
"W szkułce z moim brajankiem" ..... K*rwa z kim ?
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:14
Jestem zażenowany
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:08
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:06
A wiec policzmy
''Cool'' imie + Nastoletnia imprezowiczka = Przypał do końca życia
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:05
Odpisz