Wiesz, co będzie dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 17:07
@KontoUsunięte: wyłącz caps lock dziecko
Odpisz
29 maja 2016, 09:24
ale mu włożył
Odpisz
29 maja 2016, 11:29
@ZSRR_Ball: WEŹ NO KU*WA USUŃ AWATAR I WSADŹ JAKIEGOŚ Z INTERNETU. ON BYŁ WYKONANY PRZEZE MNIE NA. POTRZEBY POLANDBALL WIKIA
Odpisz
29 maja 2016, 11:49
a to dziwne bo tego zrobiłem w paint
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2016, 18:33
@ZSRR_Ball: A to dziwne. Bo takiego samego mam na kompie
wraz z tysiącoma innych balli takich samych tylko z inną flagą. Mogę ci dać screenshota
Odpisz
29 maja 2016, 21:02
pamietasz jak mi kazałes usunac tamtego... to ja go dałem do panita i zmazałem góre dorysowałem górna czesc... i z netu pobralem flage ZSRR i wkleiłem
Odpisz
29 maja 2016, 21:40
@ZSRR_Ball:
Odpisz
29 maja 2016, 21:43
chyba po twoją
Odpisz
29 maja 2016, 21:45
@ZSRR_Ball: Usuń to
Odpisz
29 maja 2016, 21:48
co?to ze mam taką zdolnosc ze obrazki wygladaja podobno to nie moja wina:/
Odpisz
29 maja 2016, 21:53
@ZSRR_Ball: ZARA PRZYJDZIE LEOPOLD I OBIECUJĘ ŻE KLAWIATURY NIE POŻAŁUJE!
Odpisz
10 czerwca 2016, 12:12
Chyba usiadł na twoją...
Odpisz
10 czerwca 2016, 14:28
@ZSRR_Ball: *idzie Leopold i klawiatury nie pożałuje*
Odpisz
10 czerwca 2016, 14:38
Koleś. Nawet jeśli wykorzystał twój rysunek, to powinno być dla Ciebie pochwałą, a nie powodem do obelg. Poza tym, zapomniałeś, że cokolwiek co upiblicznisz w Internecie przestaje być twoje. Zwłaszcza jeśli upubliczniasz to bez znaków wodnych, specjalnych licencji albo chociaż podpisu.
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:27
na przyszłosc bede pamietał... dziekuje za mądrą rade
Odpisz
10 czerwca 2016, 23:41
usuń konto
Odpisz
29 czerwca 2016, 17:13
On z komiksów jest to co się dziwisz? przecież tam jak masz taki sam awatar jak ktoś inny to plagiat
Odpisz
29 czerwca 2016, 22:16
@HeksaFobia: to że ty jesteś z komiksów to nie znaczy że ja jestem... w ogóle nie lubię tej strony...
Odpisz
29 czerwca 2016, 22:17
@ZSRR_Ball: chodzi mi o nohomo...
Odpisz
30 czerwca 2016, 08:23
@HeksaFobia: to dołączam się do akcji
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:19
@ZSRR_Ball: *rzuca ci wódkę* grab it, ivan!
Odpisz
30 czerwca 2016, 17:41
@HeksaFobia: *zaczyna pić*
Odpisz
3 lipca 2016, 00:41
@ZSRR_Ball: jprdl
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:36
Czemu jesteś taki zje**ny?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 12:55
@Wampir231: Czemu odkopujesz historię sprzed miesiąca?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 13:49
Jeste archeologiem :P
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:53
@ZSRR_Ball: oh thank you
Odpisz
29 maja 2016, 09:55
tylko ja słysze ten dzwięk ?
Odpisz