Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2016, 16:14
Huśtawka do ćwiczeń biegania po ścianie.
Odpisz
12 czerwca 2016, 20:57
Można się huśtać w drugą stronę, chociaż nie radzę...
Odpisz
12 czerwca 2016, 15:55
Głupota i odwaga to nie to samo.
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:01
Nie wiem czemu, ale wyobraziłam sobie takie dziecko rozwalone na tej ścianie. Wszędzie spływa krew, a te dziecko odczepia się od tej ściany i z głośnym plaskiem upada na ziemię;-;
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:29
Jak dla mnie to w miarę oczywiste, więc po co to "nie wiem czemu"? Czyżby sarkazm?
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:44
Nie ma to jak odepchnąć się nogami od ściany i wyskoczyć tyłem.
Odpisz
29 maja 2016, 15:30
Można się od ściany odpychać.
Odpisz
29 maja 2016, 16:58
@baarts: I złamać sobie nogi. Yay!
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2016, 12:12
Jeśli umiesz zginać kolana to sobie nie połamiesz
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:33
@jasnib: Z 10 lvl'em taki skill się odblokowuje.
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:12
Jakie dla odważnych. Samemu się można chuśtać odbijając się nogami. Za**bista konstrukcja.
Odpisz
29 maja 2016, 22:49
i tera tak wyskoczyć
Odpisz
29 maja 2016, 19:41
a to biere
Odpisz
29 maja 2016, 16:13
Nie dla osób o słabych nerwach
Odpisz
29 maja 2016, 15:33
Wyobraziłem sobie dzieciaka który huśta się na taką ścianę, wbiega po niej i robi back flipa za huśtawka
Mój mózgu, what the fuck
Odpisz
29 maja 2016, 15:45
@MakWoodhunter: Żadne tam "ło da fak", twój mózg tworzy utalentowne dzieci.
Sekundę.
;-;
Odpisz
29 maja 2016, 15:50
Czy ty właśnie powiedziałeś dwie sprzeczne rzeczy?
Odpisz
29 maja 2016, 15:52
@MakWoodhunter: Jeżeli już to napisałam.
Odpisz
29 maja 2016, 15:55
O cholera, załamałaś czasoprzestrzeń, dumna/y (Sorry, ale płeć określić w internecie to trudna sztuka) jesteś?
Odpisz
29 maja 2016, 16:05
@MakWoodhunter: Jestem dumna.
Odpisz
29 maja 2016, 15:52
I jeb o podłogę! Dziecko, ku*wa bęc! - skojarzyło mi się z tą piosenką.Nie że ją lubię xD
Odpisz