Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Knietjan

27 grudnia 2022, 19:44

Ja i moja dziewczyna...

Avatar kapibara4387

18 lipca 2025, 11:46

@Knietjan: Zgadzam się, w moim wypadku ja i mój chłopak xd

Avatar Klopson

19 czerwca 2025, 20:32

Po co mi nowa myszka?

Avatar Jestem_fajny

18 stycznia 2023, 12:51

Pokonał mnie dzięki umiejętnościom.

Avatar Knietjan

27 grudnia 2022, 19:44

Granie na telefonie to prawdziwy gaming a nie na komputerze czy na konsoli

Avatar ANGUSEK

26 sierpnia 2022, 08:36

Powinno się grać nie więcej niż dwie godziny dziennie

Avatar NEXORI

4 czerwca 2016, 13:39

"Ludzkie oko widzi tylko 30 FPS"

Avatar CienisteSlonce

4 listopada 2018, 22:01

@NEXORI: A mój kalkurator 0 FPS

Avatar karrimozer

25 września 2019, 13:48

@NEXORI: 60!

Avatar Eniu2432

27 czerwca 2022, 12:36

@NEXORI: .

Avatar MENEL1239

12 maja 2021, 15:38

Ta, uważam że Gold to odpowiednia ranga dla mnie

Avatar ofix76

7 marca 2021, 16:59

Ahh jak ja lubie lagi one tak pomagają w rozgrywce

Avatar kikocia3

Edytowano - 27 listopada 2020, 22:49

Jak ja kocham lagi, bez nich ta rozgrywka byłaby nudna

Avatar MrAlpakaBright

26 września 2020, 14:22

W końcu przeszedłem tego Skyrima, nie będę go znowu przechodził, bo po co

Avatar nwmniemampomyslu

12 maja 2020, 14:37

Fortnite nie jest taki zły

Avatar Emson07

7 stycznia 2020, 15:30

Nie potrzebuje nowej gry. Najpierw tą przejde

Avatar Ghost_warrior

20 grudnia 2019, 18:19

Wcale nie narzekam że mój pecet wyciąga 20 FPS na minimalnych (wiedźmin 1)

Avatar anonimek103

5 maja 2019, 21:12

,, fortnite to dobra gra"

Avatar anonimowy_gosc

4 marca 2019, 21:18

tak mamo, już wyłączam komputer

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Nie znoszę kleszczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jakby trochę nie fair

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka