Mi-24 Cię widzi, Mi-24 wie, co robisz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie po oczach
No to posłuchane
Nie są aż takie pyszne
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2023, 20:38
mi24 widział co robiłeś z tymi dziećmi w serbii
Odpisz
11 czerwca 2016, 16:57
mi24 widzi jak fapiesz
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:45
mi24 w naturalnym środowisku ale nagle pojawia się naturalny wróg mi24. o to AH67 apache
Odpisz
10 czerwca 2016, 20:29
@tr_8r: AH-64*
Odpisz
11 czerwca 2016, 14:28
@avalon3440: ops. mała pomyłka przepraszam ;D
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 17:41
A jak poczęstuje go ciasteczkami ?
Odpisz
30 maja 2016, 17:42
Wytworzysz pierwszy na świecie ciasteczkopter!
Odpisz
30 maja 2016, 17:42
To się zrobi taki słodziusi i milusi... Czyż on nie jest śliczny?
Odpisz
30 maja 2016, 17:44
@Fox__: Moim zdaniem słodki jest B-52 pełen uzbrojenia.
Odpisz
30 maja 2016, 17:44
@FuryGaming: Nie znasz się na słodkości.
Odpisz
30 maja 2016, 17:46
@Fox__: Wiem , jestem tylko szalonym człowiekiem.
Odpisz
30 maja 2016, 21:12
@FuryGaming: ewentualnie latający na 600 metrach B-36 Peacemaker
Odpisz
30 maja 2016, 21:14
@Fox__: Czy mogę go przytulić? :3
Odpisz
30 maja 2016, 22:35
Oczywiście!
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:25
Też chce ciasteczka, Mi-24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 czerwca 2016, 22:19
Co się stanie jak oreo dam dziś MI-24 jestem ciekaw sam
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:35
Czy tylko mi te kule przypominają oczy?
Odpisz
10 czerwca 2016, 21:28
Tak :F
Odpisz
10 czerwca 2016, 21:28
Tak :F
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:28
właśnie wróciłem z ciekawej strony ;-;
Odpisz
30 maja 2016, 17:40
*chowa nagie zdjęcia kurczoka*
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:55
@Krzyniu: *Wyciąga, ogląda i chowa*
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:42
Z plotki go!
Odpisz
30 maja 2016, 17:52
to może przestanę robić to co robię (lenny)
Odpisz
30 maja 2016, 17:43
*wyjmuje Javelina z kapelusza* Hue hue hue. Jest Mi i nie ma Mi :v
Odpisz
30 maja 2016, 17:44
@Komandor_Brytania: Zanim zdążysz go wyciągnąć, na takim dystansie pewnie będziesz już poszatkowany pociskami 12,7mm.
Odpisz
30 maja 2016, 17:44
@Komandor_Brytania: *z cylindra
Odpisz
30 maja 2016, 17:45
@Fox__: Albo rakietami z tuby.
Odpisz
30 maja 2016, 17:51
@Fox__: Kuźde...plan B! *wsiada do Challengera II*
Odpisz
30 maja 2016, 17:54
@FuryGaming: Miało być magicznie, nie poprawnie ._.
Odpisz
30 maja 2016, 17:55
@Fox__: Huh...plan B! *odjeżdża na lotnisko i przylatuje Sea Harrierem Mk. II*
Odpisz
30 maja 2016, 18:56
@Komandor_Brytania: ale czy javelin nie jest przypadkiem do zwalczania czołgów?
Odpisz
30 maja 2016, 19:00
@grigori25: Niby tak...ale w CoD 4 MW 2 napi**dala się tym we wszystko :v
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:37
@Komandor_Brytania: Ja biere Grom, przynajmniej polskie. Dla laików: nie mam na myśli jednostki specjalne a wyrzutnie plot Grom
Odpisz
30 maja 2016, 17:39
Czyli to wczorajsze z Serdelką też widział..?
Odpisz