Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2016, 18:13
Cinżko wybrać co lypsze.... podobno człowiek więcej na zimnie wytrzyma no w chłodni niż w saunie.... no kurde w zimie można się ubrać 2 pary skarpetek na każdą nogę XDDDDD 2 podkoszulki bluza polar i kurtka XDDDDDDDDDDDD i byndzie ciepło.... ale w lato to kurde jak się rozbierzesz to i tak to gó*no da
Odpisz
14 czerwca 2016, 07:49
Wolę zime, nie pyli się i w ogóle.
Odpisz
31 maja 2016, 16:37
Zawsze narzekam na upał.
Ale też zawsze się cieszę jak mnie przenika zimno. Zimno jest takie fajne!
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:48
@Fox__: Fetysz?
Odpisz
14 czerwca 2016, 07:09
@Fox__: Ja też...mimo tego że lato to moja ulubiona pora roku.
Odpisz
31 maja 2016, 23:04
Nienawidzę wiosny, bo robaki i śmierdzi roślinami.
Nienawidzę lata, bo goronc i pot. I robaki.
Nienawidzę jesieni, bo deszcz, błoto i szkoła.
Nienawidzę zimy, bo jest zimno w cholerę, ciemno w cholerę i trzeba się w cholerę długo ubierać.
Odpisz
31 maja 2016, 23:05
Nienawidzę świata.
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:27
Ja ciągle ,,słyszę wyjdz na dwór gowniarzu" A zawsze jest zimno lub za cieplo
Odpisz
13 czerwca 2016, 23:22
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:49
Stwierdzam złe użycie memu
Odpisz
13 czerwca 2016, 23:20
@HakerskaOpoka: Potwierdzam złe użycie memu. Do memologa z autorem!
Odpisz
13 czerwca 2016, 23:18
Bez uogólniania proszę. Nienawidzę słonecznej pogody, tym bardziej jeśli temperatura przekracza 20 stopni Celsjusza. Dla mnie idealna pogoda to temperatura w okolicach 10 st. Celsjusza, ciemno oraz wiatr, ewentualnie zamiast wiatru grad lub burza.
Odpisz
13 czerwca 2016, 23:00
Co poradzisz, taka jest już ludzka logika.
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:52
eh tez tak mam... nigdy nie bedzie IDEALNEJ pogody :'(
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:47
Mi tam zima odpowiadała...
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:03
A gdy jest jesień narzekasz że chcesz wiosny...
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:56
A myślałam, że tylko ja tak mam ;_;
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:54
W zimie siedzę sobie w sweterku i marzę o tym, żeby lato nigdy nie nadeszło.
Odpisz
31 maja 2016, 18:48
#TeamWiosna
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:02
@Kideu: #TeamAlergik
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:51
@miki864: #TeamAlergik
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:29
Lekcja geografii. Nauczycielka:
-No to robimy lekcje w terenie.
5 minut później trzecioklasiści umierają bo w słońcu 30 stopni albo nawet 40.
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:32
@heraklio2: Od kiedy w 3 klasie jest geografia?
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:35
@xxxPaterrix03xxx: Gimbazjum śmieszku
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 21:34
A co jest w tym dziwnego? To że ktoś nie lubi mrozów i upałów?
Ja też nie lubię ani mrozów ani upałów. Wolę umiarkowaną temperaturę. Tak 15-25 stopni Celsjusza. Nie ma co popadać ze skrajności w skrajność.
Odpisz