Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

20 października 2016, 18:13

Cinżko wybrać co lypsze.... podobno człowiek więcej na zimnie wytrzyma no w chłodni niż w saunie.... no kurde w zimie można się ubrać 2 pary skarpetek na każdą nogę XDDDDD 2 podkoszulki bluza polar i kurtka XDDDDDDDDDDDD i byndzie ciepło.... ale w lato to kurde jak się rozbierzesz to i tak to gó*no da

Avatar Ochotnik4859

14 czerwca 2016, 07:49

Wolę zime, nie pyli się i w ogóle.

Avatar Fox__

31 maja 2016, 16:37

Zawsze narzekam na upał.
Ale też zawsze się cieszę jak mnie przenika zimno. Zimno jest takie fajne!

Avatar Turbek213

13 czerwca 2016, 22:48

@Fox__: Fetysz?

Avatar TUPAQ

14 czerwca 2016, 07:09

@Fox__: Ja też...mimo tego że lato to moja ulubiona pora roku.

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2016, 23:04

Nienawidzę wiosny, bo robaki i śmierdzi roślinami.
Nienawidzę lata, bo goronc i pot. I robaki.
Nienawidzę jesieni, bo deszcz, błoto i szkoła.
Nienawidzę zimy, bo jest zimno w cholerę, ciemno w cholerę i trzeba się w cholerę długo ubierać.

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2016, 23:05

Nienawidzę świata.

Avatar rosyn

13 czerwca 2016, 21:27

Ja ciągle ,,słyszę wyjdz na dwór gowniarzu" A zawsze jest zimno lub za cieplo

Avatar SetAbominae

13 czerwca 2016, 23:22

Avatar HakerskaOpoka

13 czerwca 2016, 22:49

Stwierdzam złe użycie memu

Avatar SetAbominae

13 czerwca 2016, 23:20

@HakerskaOpoka: Potwierdzam złe użycie memu. Do memologa z autorem!

Avatar MrStick

13 czerwca 2016, 23:18

Bez uogólniania proszę. Nienawidzę słonecznej pogody, tym bardziej jeśli temperatura przekracza 20 stopni Celsjusza. Dla mnie idealna pogoda to temperatura w okolicach 10 st. Celsjusza, ciemno oraz wiatr, ewentualnie zamiast wiatru grad lub burza.

Avatar Buras

13 czerwca 2016, 23:00

Co poradzisz, taka jest już ludzka logika.

Avatar agaciaf

13 czerwca 2016, 22:52

eh tez tak mam... nigdy nie bedzie IDEALNEJ pogody :'(

Avatar darcus

13 czerwca 2016, 22:47

Mi tam zima odpowiadała...

Avatar PaulalaQ

13 czerwca 2016, 22:03

A gdy jest jesień narzekasz że chcesz wiosny...

Avatar XpusheenX

13 czerwca 2016, 21:56

A myślałam, że tylko ja tak mam ;_;

Avatar hubikstkj

13 czerwca 2016, 21:54

W zimie siedzę sobie w sweterku i marzę o tym, żeby lato nigdy nie nadeszło.

Avatar Kideu

31 maja 2016, 18:48

#TeamWiosna

Avatar miki864

13 czerwca 2016, 21:02

@Kideu: #TeamAlergik

Avatar KoffamKakalo

13 czerwca 2016, 21:51

@miki864: #TeamAlergik

Avatar heraklio2

13 czerwca 2016, 21:29

Lekcja geografii. Nauczycielka:
-No to robimy lekcje w terenie.
5 minut później trzecioklasiści umierają bo w słońcu 30 stopni albo nawet 40.

Avatar xxxPaterrix03xxx

13 czerwca 2016, 21:32

@heraklio2: Od kiedy w 3 klasie jest geografia?

Avatar heraklio2

13 czerwca 2016, 21:35

@xxxPaterrix03xxx: Gimbazjum śmieszku

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 czerwca 2016, 21:34

A co jest w tym dziwnego? To że ktoś nie lubi mrozów i upałów?

Ja też nie lubię ani mrozów ani upałów. Wolę umiarkowaną temperaturę. Tak 15-25 stopni Celsjusza. Nie ma co popadać ze skrajności w skrajność.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Polaczka
Dodane przez: Polaczka

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka