Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Night564

6 czerwca 2016, 07:46

Mnie tam się podoba ten obrazek xD

Avatar TheGardenPL

Edytowano - 4 czerwca 2016, 21:03

Adminie, doceniamy że chcesz wzbogacić stronę główną w swoje (lub czasem nie swoje) obrazki, ale to nie wypada. To tak, jakby właściciel galerii sztuki wieszał swoje bohomazy tam, gdzie powinny być najlepsze i najznakomitsze dzieła.
Odpowiedz na ten komentarz, jeżeli pozostały ci chociaż resztki honoru.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar TheGardenPL

5 czerwca 2016, 10:17

Hehe. Nie potrafię napisać tego zbytnio krótko. Powyższe chciałem ująć w kilku zdaniach... No a rozwaliłem się na cały limit.
Nie chcę być przywódcą rewolucji czy też jakowąś wzniecać - chcę żeby administracja wrzucała swoje obrazki tylko do poczekalni, bo wrzucanie ich prosto na główną nie jest fair.
A co do bycia hipokrytą - przynajmniej umiem to przyznać. Bo jestem człowiekiem i mam prawo się mylić.

Avatar Macio720

5 czerwca 2016, 18:43

@jejapl: (∩ಠ人ಠ)⊃━☆゚.* Czarodziej dla adminów.

Avatar andrexocomeback

Edytowano - 4 czerwca 2016, 22:20

"Śmieszne" obrazki.

A powodów do śmiechu przy tych obrazkach tyle ile przy zbieraniu grzybów (co potwierdza ocena).

Avatar expeto

5 czerwca 2016, 16:59

@andrexocomeback: Patrz w jakiej kategorii jest ten obrazek

Avatar andrexocomeback

29 sierpnia 2016, 15:49

@expeto: Może i należy do kategorii "mądrości" ale należy też do "śmiesznych obrazków".

Avatar Lacoste

5 czerwca 2016, 08:58

Zima nie przyszła, Zima trzyma drzwi.

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2016, 10:08

@Lacoste: Niech zima się zamknie i zagra ze mną w TFa dzisiaj wieczór.

Avatar Lacoste

5 czerwca 2016, 10:14

Zima jest do twojej dyspozycji :)

Avatar coskreatywnego

4 czerwca 2016, 22:43

To uczucie gdy nie zacząłeś jeszcze 6 sezonu wiec żyjesz pod kocykiem zdala od okrutnego świata spojlerow;-;

Avatar kubji5500

4 czerwca 2016, 23:25

@coskreatywnego: UWAGA UWAGA SPOILER STULECIA! EDDARD STARK NIE ŻYJE BUSHAHAHAHAHA (xd)

Avatar kubji5500

4 czerwca 2016, 23:26

@coskreatywnego: UWAGA UWAGA SPOILER STULECIA! EDDARD STARK NIE ŻYJE BUSHAHAHAHAHA (xd

Avatar kubji5500

4 czerwca 2016, 23:27

@kubji5500: duble, o nie, zgnije w piekle, albo na Murze

Avatar drzewiec

5 czerwca 2016, 08:13

@coskreatywnego: Khm. Hold. Khm The door.

Avatar JohnLennon

4 czerwca 2016, 21:11

Pragnę zauważyć, że świat, w którym dzieje się akcji Pieśni Lodu i Ognia to nie ziemia. To, że obecna jesień trwa tam kilka lat, nie jest żadną anomalią. Bywają tam lata i zimy, które trwają po 6, lub więcej lat.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2016, 22:53

@drzewiec: A wiesz dlaczego Jezus był taki umięśniony?
Bo uprawiał cross-fit :v

A nie, przepraszam... zgodnie z zasadą drzewca nie wolno się śmiać ze zmarłych ludzi... cofam moje słowa... xd

Avatar drzewiec

5 czerwca 2016, 08:03

Dlaczego Samson przyjął pracę?
.
.
.
.
Bo nie widział w niej żadnych problemów.

Avatar coolskeleton95

5 czerwca 2016, 07:29

Nie oglądam.

Avatar Buras

5 czerwca 2016, 04:01

Czy tylko ja tu nie śpię po nocy?

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2016, 23:29

HOLD THE DOOR

Avatar Buras

5 czerwca 2016, 02:22

HODORRR

Avatar Hoggehr

4 czerwca 2016, 21:02

Jeszcze mur się roztopi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Rel

Nie znoszę kleszczy

Dwa różne spojrzenia

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka