Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

25 listopada 2022, 02:43

Rel byłem tuszem

Avatar Hardok

27 sierpnia 2009, 19:43

ciekawe , czy kiedys jeja sie podniesie. co sie czepiacie karasmili, i tak daje zawyzone oceny. to nie sa smieszne obrazki. albo piszecie komenta, i na kncu dopisujecie sarkazm. ja ***e, to ze piszecie sóper dofćipnje to nie znaczy ze to sakrazm. a tym bardziej pisanie ze to on.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar macikos12

2 listopada 2022, 07:34

Avatar JaJestemZWami

25 listopada 2022, 02:42

@Hardok: teraz.zamiast robić nowe, kradną te słabe z głównej

Avatar matikov

27 sierpnia 2009, 19:45

niezle, 4/5
a co do obrazka to 5/5

Avatar MsCrazyAlex

21 marca 2019, 18:58

@matikov: tak się kiedyś na jeja pisało...

Avatar Niedozdobycia000

3 czerwca 2013, 17:52

pewnie zaś zaczął ją***ć :P

Avatar madika53

3 listopada 2011, 18:17

ale ja się pytałam co tam dalej pisze

Avatar madika53

7 marca 2011, 20:05

czy....???

Avatar
Konto usunięte

10 września 2011, 22:32

@madika53: tak ;))

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2011, 20:45

Jednak to jest fotomontaż można zobaczyć z bliska takie (sami zobaczcie nie wiem jak wam to wytłumaczyć) i widać że gumką od painta lekko w tekstach czyszczone

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2011, 20:42

Hahaha dobre 5/5 i do ulu

Avatar PanPawcioDuch

5 stycznia 2011, 09:29

za duzo redtuba i teraz chce sprwadzic wszystkie pozycje

Avatar marta2012

13 lutego 2010, 19:02

mvahahaha x d po prostu jedwabiście:) maniak seksualny ; pp

Avatar wertyn

30 sierpnia 2009, 23:46

haha 5/5

Avatar ada_151

30 sierpnia 2009, 19:12

xD

Avatar Asasyn

29 sierpnia 2009, 09:30

LOL xD daje 5

Avatar kara96

28 sierpnia 2009, 23:17

Karasmilla dużo rzeczy na jeja Ci sie nie podoba nie wchodź tu i tyle !! A teksy.. 3/5.. Moja wybroźnia jest za wielka xD

Avatar Thunder

28 sierpnia 2009, 19:04

takie se 3/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar awers
Dodane przez: awers

Równi i równiejsi

Fergus

To się nie może nie udać

Niegrzeczny Oskarek

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka