ciekawe , czy kiedys jeja sie podniesie. co sie czepiacie karasmili, i tak daje zawyzone oceny. to nie sa smieszne obrazki. albo piszecie komenta, i na kncu dopisujecie sarkazm. ja ***e, to ze piszecie sóper dofćipnje to nie znaczy ze to sakrazm. a tym bardziej pisanie ze to on.
Jednak to jest fotomontaż można zobaczyć z bliska takie (sami zobaczcie nie wiem jak wam to wytłumaczyć) i widać że gumką od painta lekko w tekstach czyszczone
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 02:43
Rel byłem tuszem
Odpisz
27 sierpnia 2009, 19:43
ciekawe , czy kiedys jeja sie podniesie. co sie czepiacie karasmili, i tak daje zawyzone oceny. to nie sa smieszne obrazki. albo piszecie komenta, i na kncu dopisujecie sarkazm. ja ***e, to ze piszecie sóper dofćipnje to nie znaczy ze to sakrazm. a tym bardziej pisanie ze to on.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 15:27
@Hardok: 10 lat później i nadal mamy ch*jowe memy
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2019, 10:06
Nie
Odpisz
19 lutego 2021, 11:29
@Hardok: 12 lat później też
Odpisz
10 grudnia 2021, 09:58
@Martyna_09: jeszcze trochę i 13
Odpisz
2 listopada 2022, 07:34
@Ojciec__Mateusz: tak
Odpisz
25 listopada 2022, 02:42
@Hardok: teraz.zamiast robić nowe, kradną te słabe z głównej
Odpisz
27 sierpnia 2009, 19:45
niezle, 4/5
a co do obrazka to 5/5
Odpisz
21 marca 2019, 18:58
@matikov: tak się kiedyś na jeja pisało...
Odpisz
3 czerwca 2013, 17:52
pewnie zaś zaczął ją***ć :P
Odpisz
3 listopada 2011, 18:17
ale ja się pytałam co tam dalej pisze
Odpisz
7 marca 2011, 20:05
czy....???
Odpisz
10 września 2011, 22:32
@madika53: tak ;))
Odpisz
4 lutego 2011, 20:45
Jednak to jest fotomontaż można zobaczyć z bliska takie (sami zobaczcie nie wiem jak wam to wytłumaczyć) i widać że gumką od painta lekko w tekstach czyszczone
Odpisz
4 lutego 2011, 20:42
Hahaha dobre 5/5 i do ulu
Odpisz
5 stycznia 2011, 09:29
za duzo redtuba i teraz chce sprwadzic wszystkie pozycje
Odpisz
13 lutego 2010, 19:02
mvahahaha x d po prostu jedwabiście:) maniak seksualny ; pp
Odpisz
30 sierpnia 2009, 23:46
haha 5/5
Odpisz
30 sierpnia 2009, 19:12
xD
Odpisz
29 sierpnia 2009, 09:30
LOL xD daje 5
Odpisz
28 sierpnia 2009, 23:17
Karasmilla dużo rzeczy na jeja Ci sie nie podoba nie wchodź tu i tyle !! A teksy.. 3/5.. Moja wybroźnia jest za wielka xD
Odpisz
28 sierpnia 2009, 19:04
takie se 3/5
Odpisz