Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Drewniany kominek
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2016, 22:05
GradeAUnderA :v
Odpisz
31 maja 2016, 23:11
Przegenialny kanał :D
i to jego "right" po każdej tezie XD
1 - one
2 - two
3 - three
XD
Odpisz
1 czerwca 2016, 07:10
@pelus1999: right
Odpisz
14 czerwca 2016, 22:48
@kasjan132pl: Cheeky bastard, mate!
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2016, 11:46
@flamefrost20: Rymowanka!
You are twat
Odpisz
13 kwietnia 2020, 19:12
?
Odpisz
13 kwietnia 2020, 20:53
Był kiedyś taki youtuber.
Odpisz
13 kwietnia 2020, 19:13
Glupie, czemu oni maja dziwne twarze
Odpisz
18 kwietnia 2017, 19:00
Excibit a
Excibit b
Excibit 3
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:15
co oni kó*wa maja z głowami??xD
Odpisz
31 maja 2016, 23:43
Haha gradeaundera, ciekawe kiedy zobaczę leafiego na jeja :v
Odpisz
1 czerwca 2016, 07:39
@fufon: Już dawno był. Za to pyrocynicala chyba jeszcze nikt nie wstawił.
Odpisz
16 czerwca 2016, 19:59
@fufon: mam nadzieje że nigdy, bo ma brzydki ryj
a poza tym robi gówniane filmy
Odpisz
16 czerwca 2016, 18:46
GradeAUnderA
hueheuheuheuhue
kto nie ogląda temu hiszpańską inkwizycję
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2016, 21:01
JAPY
albo jak kto woli RYJE
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:04
Najgorzej jak idzie ktoś starszy od ciebie, ale nie dorosły i nie wiesz czy powiedzieć "cześć" czy "dzieńdobry".
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:49
@ZapraszamNaMojKanalYT: Powiedz: Witaj
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:56
K
Odpisz
14 czerwca 2016, 20:30
Żulu, dzisiaj rozwiązałeś jeden z najwarzeniejszych problemów w moim życiu, więc łap strzałkę w górę!
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:56
Grade A Under A :D
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:26
Ja ku*wa gnoju?
Odpisz
14 czerwca 2016, 15:19
Aż mi się ta szczęka przypomniała...
Odpisz
31 maja 2016, 22:13
Najgorsza nauczycielka jaką miałem to ta z 1-3 podstawówki. Raz jak przechodziłem na światłach obok stała jakaś facetka w okularach przeciwsłonecznych. Przechodzę a ta facetka do mnie ,,Bartek? Ty taki niewychowany jesteś! Swojej starej wychowawczyni dzień dobry nie mówisz?!'' I sobie poszła. Potem się dowiedziałem że nafrajerzyła do mojej wychowawczyni (byłem w 6 klasie), która oczywiście to olała. Ostatnio jak ją widziałem i powiedziałem dzien dobry to nawet mi ta suka nie odpowiedziała.
Odpisz
31 maja 2016, 22:33
@heraklio2: Nauczyciele chcą nas zgnoić na każdym kroku, Przynajmniej w moich dwóch szkołach tak było. Nauczyciele wolą lizusów, normalnego ucznia traktują jak szmatę zawsze stara się, żeby uczeń miał pod górkę.
Odpisz
1 czerwca 2016, 07:21
@heraklio2: Miałam podobnie.
Byłam w 5 klasie, spotkałam wychowawczynię z 1-3. Ja jej "dzień dobry", a ta nic. Udawała, że mnie nie widzi.
Szczerze mówiąc, zauważyłam ciekawą rzecz. Mój kolega uczy się na 2/3, ale się stara. Jak go traktują? Źle. Ciągle na niego krzyczą [nauczyciele], że mógłby się postarać... Ogólnie, traktują go jak szmatę, że tak powiem.
Ja mam dobrą pamięć, bez większego wysiłku mam 4/5/6. Mnie traktują świetnie.
Mimo wzystko, ja się nie staram. Mam dobrą pamięć, w domu tylko i wyłącznie odrabiam lekcje, gdzie mój kolega uczy się 3/4 godziny dziennie na sprawdziany i kartkówki. To raczej jemu by się należało lepsze traktowanie. Bo się stara.
Podsumowując:
Taak.. Nauczyciele to po prostu, jak to ująłeś, szmaty.
Co nie zmienia faktu, że są i fajni nauczyciele.
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:57
@Motocyklista18: Trzeba sobie wyrobić dobrą reputację. Mnie nauczyciele szanują tylko ta szmata nie :3
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:59
@kicius23: Wszystko zależy od reputacji i pierwszego wrażenia. Ja prawie zawsze jestem niewinny i mój ziomek który denerwuje wszystkich nauczycieli ma przerąbane.
Odpisz
1 czerwca 2016, 07:24
Patrzcie, pasują do siebie x)
Odpisz
1 czerwca 2016, 05:13
U mnie jest odwrotnie heh
Odpisz
31 maja 2016, 22:02
co to? Homunuculusy..?.
Odpisz
31 maja 2016, 22:04
@ojciecpolecial: Rak się na tyle wybił w polskim internecie, że ludzie już nawet mają w poważaniu znaczenie homunculusa i wszystko jest homunculusem. ,_,
Odpisz
31 maja 2016, 22:04
@ojciecpolecial: Przestańcie już z tymi homokluskami
Odpisz
31 maja 2016, 22:06
I kto to mówi :3
Odpisz
31 maja 2016, 22:11
@ojciecpolecial: krab
Odpisz