Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2023, 16:34
Każdego dnia oddalamy się od Boga
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:00
A może by się wzięli do roboty, a nie jojczyli o tym że dobrzy uczniowie są faworyzowani ? Mam dobre oceny dlatego że pracuję i jestem ambitna, nie dlatego że jestem faworyzowana. To normalne że na np. zawodach sportowych faworyzuje się najlepszego zawodnika, w szkole jest tak samo.
Odpisz
24 czerwca 2016, 06:00
Tsa, tylko jest jeden problem - ocena to nie wynagrodzenie, tylko... Emm... Ocena ._.
Odpisz
22 czerwca 2016, 12:31
Ile specjalistów i ekspertów znalazło się nagle na Facebooku!
Odpisz
22 czerwca 2016, 13:12
@psingwin: Nie takie nagle, bo zawsze są tam sami eksperci.
Odpisz
23 czerwca 2016, 23:45
@psingwin: zaczęły się wakacje
Odpisz
22 czerwca 2016, 22:51
Uu Kamil się popisał
...
Odpisz
22 czerwca 2016, 12:50
Uwielbiam fakt, że tylko ostatni nie ma cenzury awatara :)
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:43
@Evilkurczak1: tamci pewnie mieli swoje zdjęcia
Odpisz
22 czerwca 2016, 21:58
@Evilkurczak1: bo korwin <3
Odpisz
22 czerwca 2016, 21:49
komu chcę się to czytać...
Odpisz
1 czerwca 2016, 07:57
I o tym ku*wa mówiłem na profilu, moi rówieśnicy to banda debili. Przez to czuje się osamotniony w społeczeństwie, bo nie mam kogoś normalnego do zagadania.
Odpisz
1 czerwca 2016, 08:10
@Macio720: Myślę, że to był akurat zwykły troll dla śmiechu, nie widzę raczej powodu, by wyzywać od debili.
Odpisz
1 czerwca 2016, 10:31
@Macio720: witaj w klubie
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2016, 12:32
@CzornyProrok: Ale ja wyzywam od debili moich rówieśników, a nie ludzi z obrazka.
Odpisz
22 czerwca 2016, 12:24
@Macio720: DZIEŃDOBRY>;D
Odpisz
22 czerwca 2016, 19:52
@TUPAQ: Eee... Cześć. (tu mi faktycznie za często podpisujesz)
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:42
@Macio720: 7 strzałek w górę i w dół... ciężki wybór
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:33
Niskie
Składki
Daniny
Akcyzy
Podatki
NSDAP
Przypadek?
Odpisz
22 czerwca 2016, 13:33
Gdyby tak było miałbym w klasie 5 osób razem ze mną......
Odpisz
22 czerwca 2016, 12:43
Znieśmy słabe oceny!(ironia) Nawet, gdy uczeń gówno będzie wiedział, to i tak będzie dobrze oceniony. Potem taki pójdzie do pracy i szczerze mówiąc nie chciałbym być leczony przez lekarza, który o medycynie nie ma żadnego pojęcia.
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:53
Gdyby była czyściutka demokracja to Polska byłaby drugą Holandią albo Szwecją. Holandią bym przeżył ale Szwecją..... A w ogóle w Finlandii są fajne oceny. Albo + albo - i mają najlepszy system na świecie.
Odpisz
1 czerwca 2016, 15:59
@panther500: Czemu Szwecją byś nie przeżył?
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:23
No z dużego względu na ich multikulti gdzie na jedną klasę przypada 1 do 3 Szwedów. Moim zdaniem też za mocno się chylą i za mocno liżą tyłek swojemu multikulti. A po 2. Tam publiczne onanizowanie się nago jest dozwolone a obstawiam że co 60 korzysta....
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:24
@panther500: Zauważ, że zdecydowana większość Polaków nie chce multikulti, więc demokratycznie przegłosowaliby to.
Odpisz
1 czerwca 2016, 17:36
@panther500: W Rzeczypospolitej Obojga Narodów przypadało 1 Polaka na 3 innonarodowców. Tam też byś nie przeżył?
Odpisz
1 czerwca 2016, 22:34
Hmm wiem że tak było, ale myślę że wtedy moja mentalność byłaby jednak inna. I wtedy też nie wpadali na takie idiotyczne pomysły jak dzisiaj w Szwecji.
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:04
@panther500: co ma do siebie demokracja i ostry socjalizm?
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:48
wtedy było co innego, inna kultura była naprawdę na równi a nie dostawała przywileje
po za tym co złego jest w innej narodowości o podobnej kulturze? nawet dzisiaj napływa do nas z ukrainy i nie ma o to większego protestu bo ukraińcy to prawie nasi pod względem kultury i pochodzenia
Odpisz
5 czerwca 2016, 11:16
Psst... Przeczytajcie pierwsze litery słów tworzących nazwę grupy.
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:15
@figaro19: NSDAP ;-;
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:27
o ssssssshit waddup! :D
Odpisz
1 czerwca 2016, 08:32
ktoś to czytał?
Odpisz
1 czerwca 2016, 10:31
@notron: ja...
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:53
@notron: Ci co umieją czytać...
Odpisz