Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

Edytowano - 20 lipca 2017, 15:40

2017 chodzą w stringach... 2020 chodzą nago *lenny*
2025 strony porno szlag trafił

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Damond

26 listopada 2025, 10:03

@Maxtich: jasne gówno 2020 ja nie sądził że dożyje 2025

Avatar Krzychu1202

9 maja, 16:43

@Filipsss: niestety nawet w 2026 tak nie jest

Avatar Malveroyy

4 listopada 2018, 01:40

Rok 2035 ludzie r*chają się na ulicy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar AlPoziomka

12 czerwca 2021, 18:50

hej

Avatar Malveroyy

17 czerwca 2021, 10:44

Avatar Drizji

3 sierpnia 2018, 08:53

Halo, halo! Przybywam z 2018 roku. Kobiety niestety do tej pory nie chodzą nago po ulicy

Avatar Damond

10 października 2019, 21:07

@Drizji: jest coraz bliżej

Avatar Dargwid

24 marca 2020, 02:49

@Damond: zgłaszam, że dalej czekamy

Avatar Ewanka

4 czerwca 2016, 17:33

Zatrzymałam się w rozwoju 6 lat temu :v

Avatar xNyksx

4 czerwca 2016, 22:34

@Ewanka: Tak samo :v

Avatar Damond

10 października 2019, 21:08

@Ewanka: I BARDZO (według mnie) 🅱URWA DOBRZE

Avatar CollT

20 czerwca 2016, 23:30

Nie mam nic przeciwko dalszemu rozwojowi tej mody :)

Avatar BaDinGa_Boy

4 lipca 2016, 19:18

@CollT: Ja też zdecydowanie nie mam nic przeciwko :D

Avatar sylwek1332

2 kwietnia 2017, 20:10

@BaDinGa_Boy: ( ͡° ᴥ ͡°)

Avatar CukiereczeQ

21 września 2016, 17:22

To chyba jestem zacofana w rozwoju, bo noszę 2008

Avatar Muffinka69

18 czerwca 2016, 21:59

zatrzymałam się na 2013

Avatar kolgrim

19 czerwca 2016, 17:23

@Muffinka69: dobry wybór :)

Avatar Muffinka69

19 czerwca 2016, 17:35

@kolgrim: wiem, bo mój, duh

Avatar shilla

18 czerwca 2016, 19:05

Ja nosze takie z 2013... wiem, że nikogo to nie obchodzi

Avatar nikolatesla

18 czerwca 2016, 16:21

2030

Avatar konbed

4 czerwca 2016, 13:19

Ten piękny uczuć kiedy obczajasz laskę z dupą 11/10 i nosi mini-miniówkę :333

Avatar amekninja555

Edytowano - 17 czerwca 2016, 21:28

@konbed: Ten piękny uczuć, kiedy wszyscy jarają się dupami i cyckami nieznanych ludzi, a ty masz na to wyj*bane, bo dla Ciebie liczy się charakter. :333

Avatar Szymon123PL

18 czerwca 2016, 09:41

@amekninja555: Helga myśli, że jesteś odpowiednim facetem dla niej po zobaczeniu twojego komentarza. Bardzo chce się umówić. Co ty na to?

Avatar amekninja555

18 czerwca 2016, 14:11

@Szymon123PL: Dlatego zaznaczyłem, że "nieznanych". Na co mi czyjeś cycki, skoro najprawdopodobniej nigdy tego kogoś nie poznam? Na co mi cycki kogoś, kto ma ch**owy charakter lub jest chamem? Po prostu przekładam charakter nad cycki i dupę. ^-^

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 czerwca 2016, 12:11

Podwojony komentarz *znika*

Avatar MTziolkowkyV

18 czerwca 2016, 07:42

I dobrze, z tymi ladnymi...powinno byc zakazane w niemczech

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2016, 13:54

Czy ja jestem jedynym mężczyzną, który woli ubiór pań z końca amerykańskich lat 50 i początku 60?
No bo naprawdę... Co było w tym złego?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar MrDanielos

Edytowano - 17 czerwca 2016, 21:46

@bylejakbylegdzie: Konto mam od 2,5 lat gdzies a przegladam na biazaco od 5 wiec chyba nie taki nowy xD

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2016, 22:26

@MrDanielos: Teraz sobie przypomniałem, że słuchałem jednak jego utworu Solipsyzm. Szanuję, ale nie lubię rapu.

Avatar ozi12

4 czerwca 2016, 21:02

mi nie przeszkadza, ale w sumie... coraz młodsze dzieci pokazują coraz więcej ciała itp. już teraz po mieście można spotkać jakieś dziewczynki co ledwo 10 lat skończyli, a już ubrane jak pół naga osiedlowa ku*wa z elektyrkiem, nie chciałbym spotkać nagiej 10-latki na mieście

Avatar mooped

7 czerwca 2016, 15:44

@ozi12: wtedy siedział bym za zabójstwo :V
a nie za gwałt....
.
.
.
żarcik siedziałem za rozbój

Avatar Psychopata_

17 czerwca 2016, 16:12

@ozi12: Ja się zastanawiam jak rodzice im na to pozwalają...

Avatar Windows10mobile

17 czerwca 2016, 22:09

@Psychopata_: "Ale mamo jestem już prawie dorosła! Mogę chodzić jak chce!"

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2016, 20:14

Dokładnie, przecież to nic nie zakrywa. To po cholerę to w ogóle nosić?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tymi się chodzi

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka