Internetowi eksperci od wszystkiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Hobby dla faceta
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2016, 19:11
polacy to toksyczny naród 2 się kłuci, 15 zakończy
Odpisz
29 września 2017, 12:59
@ALKATRAZ: *Kłóci
Odpisz
25 czerwca 2016, 12:07
Czy tylko ja uważam "wziąść" i "wziąć" za poprawną formę gramatyczną?
PS. Zanim zaatakujecie mnie jakimś słowem bliskoznacznym mam fajną ripostę: "krać"
Odpisz
20 listopada 2016, 17:54
@hububomba: "krać" nie jest słowem bliskoznacznym dla słowa "wziąć"
Odpisz
16 lutego 2018, 13:39
@SharpNeedle: No dobra, przepraszam. ;-;
Odpisz
18 listopada 2016, 20:35
czy tylko ja nie lubie takich poprawiaczy typu coś tam nie tak murzynskie dziecko xD albo kup sobie słownik po c**ja to pisza jak nie umie normalnie pisac to wiadomo ze dzieciak obsrany
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:14
"Nie POzdrawiam." - każdy pisowski buldópiec. Poważnie, zawsze kapitalizują litery "po", czegokolwiek nie napiszą. :P
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:45
@flamefrost20: Z fanami PO jest zresztą podobnie. "PiStacje"
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:13
@Hartio: PiSda
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:19
Dokładnie.
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:54
@flamefrost20: jakiś POmysł lub myśl w tym jest
Odpisz
25 czerwca 2016, 11:43
Nie PiSz głupot i myśl POważnie. :P
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:00
Je**ni,a sami nnie wiedzą jak się pisze pozdrawiam.
Odpisz
5 czerwca 2016, 01:35
Żegnam
Odpisz
6 czerwca 2016, 17:30
@korsti: gdzie jedziesz?
Odpisz
6 czerwca 2016, 19:30
@Miguelp: w Bieszczady
Odpisz
6 czerwca 2016, 19:49
@korsti: aha
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:28
@korsti: Rzuciłeś to wszystko i wyjechałeś w Bieszczady...
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:05
@KalkoPl: Wybraniec! :o
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:51
Ale o co chodzi?
Odpisz
24 czerwca 2016, 19:41
no
Odpisz
24 czerwca 2016, 19:28
Typowy błąd logiczny. W internecie jest pełno ekspertów, ale widząc trzech naraz masz wrażenie że jest jeden i jest OD WSZYSTKIEGO.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 19:05
"Piszę poprawnie po polsku, ale poza tym to nie używam tego języka jak przystało. Dlatego właśnie jestem od wszystkich lepszy."
Odpisz
5 czerwca 2016, 08:41
Dodał: figaro
Odpisz
4 czerwca 2016, 22:36
Wie ktoś jak się nazywają tego typu obrazki?
Odpisz
5 czerwca 2016, 07:58
@All_hail_Lelouch: Publikuje je na Facebooku strona "brak braku ironii".
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:09
Napisałbym że chłopak przypomina avatar pewnego użytkownika ale ni luja nie napiszę tego nicku z pamięci ;-;
Ale bez urazy, szanuje pana Q, wydaje się najbardziej rozgarniętą osobą na jeja.
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:16
@TheGardenPL: Kalkeltul?
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:48
@TheGardenPL: Quetzalcoatl.
Odpisz
4 czerwca 2016, 22:33
@TheGardenPL: Qetzolatel?
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2016, 23:39
@TheGardenPL: Qlazemotuen?
Ten gość na zdjęciu to ja. Wszystko się wydało...
Odpisz
4 czerwca 2016, 20:58
nie prawda
Odpisz
4 czerwca 2016, 22:32
@loloja: Literówka w poście, unsub.
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2016, 21:42
Było.
Odpisz