Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

24 czerwca 2016, 19:11

polacy to toksyczny naród 2 się kłuci, 15 zakończy

Avatar
Konto usunięte

29 września 2017, 12:59

@ALKATRAZ: *Kłóci

Avatar hububomba

25 czerwca 2016, 12:07

Czy tylko ja uważam "wziąść" i "wziąć" za poprawną formę gramatyczną?

PS. Zanim zaatakujecie mnie jakimś słowem bliskoznacznym mam fajną ripostę: "krać"

Avatar SharpNeedle

20 listopada 2016, 17:54

@hububomba: "krać" nie jest słowem bliskoznacznym dla słowa "wziąć"

Avatar hububomba

16 lutego 2018, 13:39

@SharpNeedle: No dobra, przepraszam. ;-;

Avatar PanSmieszek

18 listopada 2016, 20:35

czy tylko ja nie lubie takich poprawiaczy typu coś tam nie tak murzynskie dziecko xD albo kup sobie słownik po c**ja to pisza jak nie umie normalnie pisac to wiadomo ze dzieciak obsrany

Avatar flamefrost20

24 czerwca 2016, 20:14

"Nie POzdrawiam." - każdy pisowski buldópiec. Poważnie, zawsze kapitalizują litery "po", czegokolwiek nie napiszą. :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2016, 22:54

@flamefrost20: jakiś POmysł lub myśl w tym jest

Avatar flamefrost20

25 czerwca 2016, 11:43

Nie PiSz głupot i myśl POważnie. :P

Avatar TUPAQ

24 czerwca 2016, 23:00

Je**ni,a sami nnie wiedzą jak się pisze pozdrawiam.

Avatar korsti

5 czerwca 2016, 01:35

Żegnam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar KalkoPl

24 czerwca 2016, 21:28

@korsti: Rzuciłeś to wszystko i wyjechałeś w Bieszczady...

Avatar flamefrost20

24 czerwca 2016, 22:05

@KalkoPl: Wybraniec! :o

Avatar HumanistaMichal

24 czerwca 2016, 20:51

Ale o co chodzi?

Avatar Sebastian321

24 czerwca 2016, 19:41

no

Avatar Polska_z4smazka

24 czerwca 2016, 19:28

Typowy błąd logiczny. W internecie jest pełno ekspertów, ale widząc trzech naraz masz wrażenie że jest jeden i jest OD WSZYSTKIEGO.

Avatar Fox__

Edytowano - 24 czerwca 2016, 19:05

"Piszę poprawnie po polsku, ale poza tym to nie używam tego języka jak przystało. Dlatego właśnie jestem od wszystkich lepszy."

Avatar matiExtreme

5 czerwca 2016, 08:41

Dodał: figaro

Avatar All_hail_Lelouch

4 czerwca 2016, 22:36

Wie ktoś jak się nazywają tego typu obrazki?

Avatar figaro19

5 czerwca 2016, 07:58

@All_hail_Lelouch: Publikuje je na Facebooku strona "brak braku ironii".

Avatar TheGardenPL

4 czerwca 2016, 21:09

Napisałbym że chłopak przypomina avatar pewnego użytkownika ale ni luja nie napiszę tego nicku z pamięci ;-;
Ale bez urazy, szanuje pana Q, wydaje się najbardziej rozgarniętą osobą na jeja.

Avatar Myszkapl

4 czerwca 2016, 21:16

@TheGardenPL: Kalkeltul?

Avatar Estonia_ball

4 czerwca 2016, 21:48

@TheGardenPL: Quetzalcoatl.

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2016, 22:33

@TheGardenPL: Qetzolatel?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 czerwca 2016, 23:39

@TheGardenPL: Qlazemotuen?

Ten gość na zdjęciu to ja. Wszystko się wydało...

Avatar loloja

4 czerwca 2016, 20:58

nie prawda

Avatar Krzyniu

4 czerwca 2016, 22:32

@loloja: Literówka w poście, unsub.

Avatar kcelej21

Edytowano - 4 czerwca 2016, 21:42

Było.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Angielskie śmieszki

Hobby dla faceta

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka