WF normalnych ludzi vs WF po mojemu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2016, 15:14
uwaga!z więzienia uciekł grożny gw**ciciel ławek.prosi sie o niewypuszczanie ławek z zamkniętych pomieszczeń :P
Odpisz
16 czerwca 2016, 17:31
To uczucie gdy jesteś najgorszy w szkole na w-f ale jako nieliczny z klasy potrafisz zrobić choć jedną pompkę ;-;
Odpisz
16 czerwca 2016, 19:36
@MrStick: Ja mam tak samo :/
Odpisz
16 czerwca 2016, 16:21
Jak sie nie cwiczy to widac efekty.
Odpisz
5 czerwca 2016, 16:18
Przyda się w życiu.
Odpisz
5 czerwca 2016, 16:19
to co ,,ty" robisz.
Odpisz
5 czerwca 2016, 15:27
Odpisz