Lepiej nie pytajcie o to rodziców
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2019, 13:17
Chwila jak jest mistake po polsku bo nie pamiętam
Odpisz
11 maja 2021, 21:00
@Nikodem8378: błąd
Odpisz
11 maja 2021, 21:01
@Szarok: przed twoją odpowiedzią już pamiętałem ale dzięki
Odpisz
23 czerwca 2016, 14:25
Wątpię, żeby pisał "xD"
Odpisz
3 listopada 2017, 18:01
@EpicArcher: Teoretycznie... Powiedzmy, że ta dziewczyna ma z 15 lat a zrobili ją z matką też w wieku 15 lat, co daje im teraz 30. Wtedy mógłby pisać "xD", 30 lat to nie tak dużo.
Odpisz
3 listopada 2017, 18:38
@IllidanStormrage: ale masz zapłon
Odpisz
2 października 2016, 14:42
"Mistake Island,, - Wyspa Błędu (forever alone)
Odpisz
23 czerwca 2016, 20:33
Wypi***alać z tymi generatorami.
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:52
wcale nie generator
Odpisz
5 czerwca 2016, 15:59
Jak powiedzieć córce że jest nieplanowana.
Odpisz
5 czerwca 2016, 18:31
@Przedwieczna: Mi matka z pełnym spokojem powiedziała mi, ze byłam nieplanowana. I kiedy poszła na USG, to za każdym razem nie chciałam się pokazać, więc do urodzenia myśleli, że jestem chłopakiem. 😞
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:42
@normalnynick: az mi cię szkoda
Odpisz
23 czerwca 2016, 12:20
Twój ojciec używa emotikonek? Jest taki nowoczesny...
Odpisz
23 czerwca 2016, 11:58
Wcale to nie fake...wcale.Ale przynajmniej można się pośmiać.
Odpisz
23 czerwca 2016, 11:45
I ta szczerość na koniec: "Ale i tak Cię kochamy"
Odpisz
5 czerwca 2016, 22:50
Od kiedy facet gdzieś po 40 użył by "xd"?
Odpisz
6 czerwca 2016, 18:11
@Ochotnik4859: Musisz poznać mojego tate ;_;
Odpisz
11 czerwca 2016, 22:21
Mojego też :d
Odpisz
23 czerwca 2016, 11:06
@Ochotnik4859: a co facet po 40 musi być poważnym gburem?
Odpisz
23 czerwca 2016, 11:22
@Ochotnik4859: Moj tata uzywa całej gamy emotek. Od "xd" zaczynając, poprzez ":v" kończąc na ";-;".
Odpisz
5 czerwca 2016, 19:38
Te niwe emotikony ;-;
Odpisz
5 czerwca 2016, 17:41
Jak będe ojcem zrobie to samo
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2016, 16:23
Gdy ojciec siedzi zbyt długo w internecie
Odpisz
5 czerwca 2016, 15:58
śmieszek
Odpisz