Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2016, 22:31
Wiedźmin lepszy :V
\________/
Odpisz
14 czerwca 2016, 23:07
@Shakrit: mógłbyś rozwinąć dlaczego lepszy ?
nie gram w nowego follouta ani Wiedzmina więc dla mnie jest to neutralny temat.
Odpisz
15 czerwca 2016, 00:17
@LIPERS: Ależ oczywiście mordo że mogę rozwinąć. Więc zacznę od tego, iż fallout 4 ma przestarzały silnik graficzny, durną, banalną fabułę, liniowe identyczne zadania poboczne oraz opcje dialogowe polegające na: sarkazm, dobrze, muszę? nie zrobie tego. Za to Wiedźmin 3 to NAJLEPSZA gra rpg wszechczasów. Właściwie to najlepsza gra wszechczasów. Kiedy wyszły dodatki do wieśka, tj
krew i wino oraz serca z kamienia, zastanawiałem się jak to możliwe, że dodatek jest lepszy i bardziej dopracowany niż ten crap bethesdy. A skoro już mowa o dodatkach, to dodatki do wieśka są momentami lepsze i dłuższe niż niektóre pełne gry. Wiedźmin ma dopracowany świat w 100%, dopracowane wszystkie zadania nawet poboczne, piękną fabułę. Myślę, że tyle wystarczy :p
Odpisz
15 czerwca 2016, 01:20
@Shakrit: Przyznaję rację 4 jest kitowa wolałem new vegas. (youtube zobaczyłem trochę 4)
Mnie nie stać na dobry komputer więc nie wypowaidam się o wiedziminie.
Odpisz
15 czerwca 2016, 15:00
@LIPERS: Przyznaję, new vegas to dobra gra, najlepszy z falloutów.
Odpisz
5 października 2016, 20:36
@Shakrit: Nie da się ustalić jaki RPG jest najlepszy, jeden ma lepsze to, a inny tamto.(Ale wiedźmin dobra gra, przyznaję, nie grałem, ale wykorzystuje CAŁY potencjał, a nie tylko część[wiem od znajomego i... od youtuba])
Odpisz
5 października 2016, 20:37
@Shakrit: New vegas to jedyna część Fallout'a w jaką grałem.
Odpisz
15 czerwca 2016, 07:28
Ile łapked dostanę jak napisze 1 bo falut
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:43
Mordercza Beczka :I
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:18
Co to za gra?
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:56
Fallout 4
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:31
po minaturce myslalem ze to Until Dawn ;-;
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:17
I pies wtedy: "rzyyyg" - karma wraca (👉 ͡° ͜ʖ ͡°)👉
Odpisz
6 czerwca 2016, 14:18
Bugs, bugs everywhere.
Odpisz
5 czerwca 2016, 21:12
Butla z karmą, GAZ!
Odpisz
5 czerwca 2016, 21:00
Karma to suka...
...jeśli ty też nią jesteś.
Odpisz