Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hrardrockPL

24 czerwca 2016, 13:30

Zawsze mogę wpuścić delfina, i mieć go jako zwierzątko domowe. Można i tak.

Avatar Captain_Jack_Sparrow

23 czerwca 2016, 21:50

przez chwilkę myślałem ze to Markiplier xd ale to nie on

Avatar CrazyMe

24 czerwca 2016, 08:39

@Captain_Jack_Sparrow: brakuje kolorowej grzywki

Avatar Captain_Jack_Sparrow

24 czerwca 2016, 11:05

@CrazyMe: czupryny a nie grzywki -.-

Avatar OrtograficznyPies

24 czerwca 2016, 01:03

poszukiwacz?

Avatar RussiaBall

24 czerwca 2016, 02:43

Avatar borves

24 czerwca 2016, 09:08

@OrtograficznyPies: też na początku myślałem że to ten basen w kuchni, ale nie

Avatar borves

24 czerwca 2016, 09:07

i ten wzrok tego krzesła taki prawdziwy...

Avatar reVgor

23 czerwca 2016, 23:18

ależ to mój salon gdy zmywam podłogę

Avatar GirlGaming

23 czerwca 2016, 22:59

Tak wygląda całe moje życie...

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2016, 21:50

Miałem tak samo tylko, że się paliło, no więc tak:
Jako, że było ciemno około godz.15:00 \była zima/ postanowiłem oświecić swój pokój. Niestety uwielbiałem świeczki, więc postanowiłem zapalić jedną.
Do tego mój kot wciągnał jakiś syf i mu odje**ło... zrzucił świeczkę na dywan... zaczęło się palić... co było w tym pozytywnego? A no było cieplej (bo ch*je wody do grzejnika na 5 piętrze nie puszczą ;-; ). Byłem także głodny... więc zapi***alałem co sił w nogach do lodówki, wyjąłem kawał mięcha i wbiłem go na jakiś kij, wróciłem do ogniska, a że już trochę przygasało to dorzuciłem kartkówki i sprawdziany. Upiekłem miencho i zjadłem... szkoda tylko tego dywanu od arabów za 2,5 więlbłądów.

Avatar jacobs201918

23 czerwca 2016, 21:53

Pozytywy były...

Avatar pomidor5041

23 czerwca 2016, 22:05

Avatar me4yutoo

23 czerwca 2016, 21:33

Rosyjski basen w kuchni v2

Avatar polak922

7 czerwca 2016, 12:11

Avatar torasek

7 czerwca 2016, 21:56

@polak922: A pozdrowienia z podłogi?

Avatar polak922

9 czerwca 2016, 20:19

@torasek: Będą w płatnym DLC

Avatar jacek1s

23 czerwca 2016, 21:12

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Albo dla osób w spektrum

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka