Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2017, 00:17
Witajcie, jestem z przyszłości, przybyłem aby wam powiedzieć, że Andrzej będzie dobrym prezydentem ;-)
Odpisz
13 maja 2019, 00:10
@Puszek_Chocolate: hahaha
Odpisz
23 listopada 2020, 23:55
@Puszek_Chocolate: AHAHAHAH
Odpisz
22 lutego 2022, 11:10
@Puszek_Chocolate: HAHAHAHAHA
Odpisz
24 października 2012, 18:20
2 big macki? Już się robi :D
Odpisz
24 października 2012, 13:17
haha tego się nie spodziewałem :P
Odpisz
23 października 2012, 21:50
koniec najlepszy
Odpisz
23 października 2012, 19:55
Jak to co ? kasjer w Biedronce :)
Odpisz
23 października 2012, 10:16
powinno się iść na to co się lubi, ale nie na takie niedające pracy, bezsensowne rzeczy jak politologia, filozofia etc.
Odpisz
23 października 2012, 17:35
@darcus: A co jak lubię coś co nie da mi pracy?
Odpisz
23 października 2012, 17:50
doczytaj do końca
Odpisz
23 października 2012, 17:51
Można to nazwać w tedy prawem Polaka : Jesteś w dupie :/
Odpisz
23 października 2012, 17:53
@darcus: Dobra, nieważne przeczytałem "a", nie "ale".
Odpisz
23 października 2012, 08:20
To jeszcze zależy na jakie studia się pójdzie. Są studia łatwe i przyjemne, są też takie, które dadzą ci pracę. Ale obrazek dobrze przekazuje ogólny problem- 5/5
Odpisz
23 października 2012, 17:11
@Phoenix97: Na studia idziesz dla siebie, nie dla pracy.
Odpisz
23 października 2012, 16:47
Magisterka jest jak bestia
Odpisz
23 października 2012, 16:27
hahaha koniec najlepszy ;P
Odpisz
23 października 2012, 14:18
Szkoda że tak właśnie studia nie wyglądają.
Odpisz
23 października 2012, 09:10
podstawy statystyki?!
Chyba analiza matematyczna, ***a!
Odpisz
23 października 2012, 08:21
xd strasznie fajnie wykonane ^^
Tak jak kolega niżej powiedział zalezy to też od kierunku na jaki idziesz ^^
daje 5/5 :D
Odpisz
23 października 2012, 02:16
Zycie bez celu staje sie nudne. 5/5
Odpisz