Stylowy pieseł jest taki stylowy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Nie znoszę kleszczy
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2016, 20:05
ten swag
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:31
@agaciaf: SWAG = "Secretly We Are Gey" czyli "Sekretnie jesteśmy gejami" ale ok każdy ma swoje gusty
Odpisz
15 lipca 2016, 21:04
@MucieQ: swag/Swag = lans
SWAG = Secretly we are Gay
Odpisz
20 czerwca 2016, 21:51
*Stylowy pieseł jest jak pieseł stylowy*
xD
Odpisz
20 czerwca 2016, 23:02
@ZnanyPolskiNick: Zaczynasz być wkurzający jak stary ALKATRAZ. czy mogę zapytać ile masz lat?
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2016, 14:22
@PanSowa12: Gdybym mógł zapytać dlaczego jestem wkurzający, być może mógł bym to jakoś naprawić,
czyż nie lepiej jest powiedzieć co zrobiłem a nie od razu hejtować?
Ta strona służy do porozumiewania się z innymi użytkownikami nieprawdaż, a nie ich hejtować.
Czy nie lepiej jest zawierać przyjaźnie?
A nie od razu ich hejtować mimo że ich się nie zna, sam nawet to potwierdziłeś w swoim komentarzu.
cytuję:
czy mogę zapytać ile masz lat.
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:28
@ZnanyPolskiNick: to było porównanie a nie hejt (takie wredne porównanie) chodzi mi o to że na prawie każdym twoim komentarzu jest emotka. A zresztą twoje komentarze są zazwyczaj bez sensu
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2016, 14:32
@PanSowa12: Moje komentarze bez sensu?
Dzielę się przeżytymi emocjami z wami po zobaczeniu memu.
Po drugie prawie wcale nie wstawiam emotikonek do komentarzu i w ogóle jaki masz z tym problem?
Po trzecie *WREDNY* tak jak ty to powiedziałeś czy to nie hejt ?
Nie chcę dalej prowadzić tej dyskusji bo tak jak wspomniałem w poprzednim komentarzu ta strona służy do rozmawiania i dzielenia się emocjami do gier i wiele innych ALE NIE DO KŁÓTNI !
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2016, 14:35
@ZnanyPolskiNick: widzę że Nowy w internetach. A zresztą komentarz do obrazka to "XD"?
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:37
@PanSowa12: Tak nowy, ale dobrze się tu czuję i myślę że inni mnie przyjmą :)
Jeszcze coś ma pan do powiedzenia?
Jak nie to buzia na kłódkę :)
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:38
@PanSowa12: Wiem zauważył tamte komentarze były do dupy, lecz teraz staram się pisać lepsze :P
Mam 14/15 lat tak jak pytałeś :)
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:38
@ZnanyPolskiNick: musisz się tu wiem le nauczyć bo pisząc zmieniony tytuł z "XD" nie jest nawet komentarzem
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:40
@ZnanyPolskiNick: musisz pytać śmieszne i mądre komentarze a nie spamować "XD"
Będę Ci pisał czy twoje komentarze będą dobre czy nie dzięki czemu możesz się nauczyć jak komentować na tej dziwnej stronie
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:42
@PanSowa12: Dziękuje za tą prośbę ale pozwól że sam będę wiedział co dla mnie dobre :)
a dotego nie spamuje "XD"
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:43
@ZnanyPolskiNick: widziałem twoje komentarze 2 na 3 mają XD
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:44
@ZnanyPolskiNick: nie będę okrutny i zignoruje twoją odmowę. nie chce Cię narazić na burzę hejtów
Odpisz
21 czerwca 2016, 18:35
@PanSowa12: Nie istnieje takie coś jak "Burza hejtów" :)
Odpisz
21 czerwca 2016, 19:02
@ZnanyPolskiNick: to ty jeszcze nie byłeś w internetach. I przestań używać tych durnych emotek
Odpisz
21 czerwca 2016, 21:55
@PanSowa12: Zostaw go,niech zginie w odmętach internetu,ewentualnie strzałki w dół go pochłoną.Poza tym taki internetowy zieloniak will get rekt fast więc prędzej czy później albo się dostosuje i zrozumie PRZYNAJMNIEJ co to gównoburza,albo zginie tak jak już mówiłam,ale nie pierwszy nie ostatni m8,więc wystarczy czekać na następnych,a na 100% tacy będą ヽ(´ー`)┌
Odpisz
22 czerwca 2016, 08:33
@Kenossa: acha no tak. I tak nie mam na to czasu
Odpisz
22 czerwca 2016, 13:49
@ZnanyPolskiNick: P.S w Internecie nie ma przyjmowania. pisz jak inni albo zgiń od hejtów. to nie jest taka zabawa
Odpisz
22 czerwca 2016, 17:07
@PanSowa12: Po pierwsze to jest zabawa -.-
A po drugie, jakoś nie ginę od hejtów jak ty :)
A teraz przestań do mnie pisać, bo zgłoszę spam!
Mam dość rozmowy z takim imbecylem
Odpisz
22 czerwca 2016, 17:13
@ZnanyPolskiNick: Zabawa XDD To walka o przetrwanie m8 + to nie hejty,jak nie odróżniasz to się nie oddzywaj + zgłosić to można Ciebie za wyzywanie innego użytkownika,nie za pisanie.
Odpisz
21 czerwca 2016, 05:56
Wow, much 1/5
Odpisz
20 czerwca 2016, 21:14
a gdzie ziemniak?
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2016, 20:49
To uczucie kiedy pies ubiera się lepiej od Ciebie
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:40
Idą po nas.
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:29
jak oni męczą te zwirzęta...
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:40
@Sebastian321: Czym niby? XD
Odpisz
20 czerwca 2016, 23:09
@Kenossa: Tak, strasznie męczą te ZWIRZĘTA
Odpisz
21 czerwca 2016, 06:31
@Airot: literówka......
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:38
@Sebastian321: to Photo Shop ;-;
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:11
Prawdziwy Furry, a nie żaden podrabianiec
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:01
pamiętam, jak miałem psa, to jak spał dawałem mu szynkę na nos, a jak się budził to bąka mu puściłem w twarz, i najlepsze to, że oczy miał duże ze zdziwienia
Odpisz
20 czerwca 2016, 21:14
@ALKATRAZ: Idź spać
Odpisz
21 czerwca 2016, 18:36
@ALKATRAZ: Stary Dobry ALKATRAZ ;*
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:57
Pieseły atakujo
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:34
anthro shiba inu? czy po prostu antropomorficzno-stylowo-pieseło-coś?
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:33
Kiedu approves :D
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:31
I tak się powoli żyje na tej wsi...
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:08
Dziś dzień w którym Chińczycy jedzą psy, ku pamięci poległym.
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:03
Wow ten styl taki wow że aż wow
Odpisz