Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ikony
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2016, 07:41
To przez te komputery i te internety i te ce esy.
Odpisz
13 czerwca 2016, 06:15
Dokładnie teraz to robie ;-;
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:33
@JustPlayGames: Ja też ;-;
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:22
Mam tak samo. Tyle że ja leżę a nie siedzę, bo taki jestem zmęczony.
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:18
Ja wchodzę na Jeja.
Odpisz
13 czerwca 2016, 06:47
Ja tak nie mogę ;_;
Odpisz
13 czerwca 2016, 06:57
@Windows_10: Ja śpię przez te 10 minut.
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:00
@Archeologwinternetach: ja musze wstawać codziennie na 6:40, chodzę do szkoły na 8:15
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:03
@Windows_10: W pół godziny się nie ogarniesz?
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:12
@Windows_10: Tak samo. Tylko ja muszę wstawać o 6.40 bo inaczej nie zdążę. Autobusy takie piękne.
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:44
@Windows_10: Dobrze ci tak
Odpisz
13 czerwca 2016, 09:02
@Archeologwinternetach: rodzice mnie budzą, tak naprawdę 15 min mi wystarczy
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:12
Ja mam tak przez pierwsze 2 minuty. Przez następne rozmyślam co ja będę robić w przyszłości, czy napewno zdam, czy nie ma kartkówek dzisiaj i w co będę dzisiaj grać.
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:02
boze i tak przez cale zycie ;_;
Odpisz
13 czerwca 2016, 06:43
Ja zastanawiam się jak to wszystko ogarnę
Odpisz
13 czerwca 2016, 06:40
ja tak robię
Odpisz