Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2021, 17:20
jest ich 5 a od 3 lub 4 kwartału2020 dołączyła pszczoła
Odpisz
22 października 2020, 23:17
Ale gówno
Odpisz
18 listopada 2020, 10:52
@rickimorty: Powód?
Odpisz
18 listopada 2020, 11:13
@Quackmore: to co na obrazku
Odpisz
18 listopada 2020, 11:13
@rickimorty: Co w tym złego?
Odpisz
18 listopada 2020, 11:32
@Quackmore: w tej wersji młodych tytanów gówno widać nawet na maksymalnych ustawieniach jasności
Odpisz
18 listopada 2020, 11:36
@rickimorty: to idź do okulisty lol
Odpisz
18 listopada 2020, 11:39
@Quackmore: jak mówiłem że gówno widać to chodziło mi o te postacie bo tło prawie zawsze czarne
Odpisz
18 listopada 2020, 11:40
@rickimorty: to nie oglondaj
Odpisz
18 listopada 2020, 11:42
@Quackmore: i nie oglądam bo to gówno
Odpisz
18 listopada 2020, 11:44
@rickimorty: to jaki masz problem?
Odpisz
31 lipca 2018, 10:00
Gdzie obejrzę ten serial?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 13:55
@Fenekin582: Netflix Young Justice się nazywa
Odpisz
7 kwietnia 2019, 18:56
@Kaladin: Thx
Odpisz
7 kwietnia 2019, 19:49
@Fenekin582: Napisałeś/aś tamten komentarz w moje urodziny
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:27
@Kaladin: To fajnie
Odpisz
21 lipca 2016, 19:31
Już chyba nie tacy młodzi...
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 12:42
Pewnie dostanę dużo strzałek w dół, ale na cholerę jest robin skoro jest Nightwing lub na odwrót?
Odpisz
26 czerwca 2016, 23:06
@jakub17: To dwie inne osoby. Nightwing ro Dick Grayson, pierwszy Robin. Po nim miano przejął Jason Todd, obecny Red Hood. Następnie był Tim Drake, aktualnie Red Robin, a na obrazku pod maską Robina kryje się Damian Wayne, syn Batmana i obecnie Robin.
Odpisz
27 czerwca 2016, 13:56
@Moon_Knight: To wiem, ale zastanawia mnie po co są tam we dwóch. Umiejętnościami raczej się nie różnią a jedynie wyposażeniem Damian ma katanę a Dick pałki więc wg. mnie jeden by wystarczył.
Odpisz
27 czerwca 2016, 13:10
Jeszcze nie to zryte co teraz leci....
ale mimo wszystko jacyś inni trochę......
Odpisz
27 czerwca 2016, 10:50
Polecam film. Chociaż nie da się go umieścić nigdzie na osi czasu serialu, to jest to fajna odskocznia od Teen Titans Go.
Odpisz
23 czerwca 2016, 21:30
Obu Robinów znam, ale kim jest ten niebieski obok cyborga?
Odpisz
23 czerwca 2016, 21:44
@dawinbi: skarabeusz
Odpisz
23 czerwca 2016, 22:55
@dawinbi: Jaime Reyes, aka Blue Beetle. Trzeci Blue Beetle, dokładniej mówiąc.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2016, 23:52
@dawinbi: Ja oglądałem często te odcinki zawsze przy kolacji mama mi robiła kakao chyba tak się pisze no i ale Blue beetle był w młodych tytanach ? Mi się udaje jak był w czymś innym pamiętam jak był moment gdy ten ziomek(złoczyńca) uderzał w gonk ? Nwm jak się pisze i ten skarabeusz idczepiał się to była moja ulubiona scena do teraz jej nie zapomniałem
Odpisz
23 czerwca 2016, 23:58
I ziemniaki 🍠 za długi komentarz
Odpisz
26 czerwca 2016, 18:43
To w kreskówce z batmanem było.
Odpisz
23 czerwca 2016, 20:27
Gdzie TERRA!?
Odpisz
23 czerwca 2016, 21:59
@majki909: Po napisach końcowych:
Odpisz
25 czerwca 2016, 08:54
@Myszkapl: Ją też inaczej zapamiętałem PS. A ona nie zginęła czasem w którymś odcinku? Bo pamiętam że serduszko mi pękło, ale nie wiem czemu
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:27
@majki909: To co jest na obrazku i ta Terra to jest kadr z filmu z tego roku. Fabuła w nim jest nieco inna niż w Tytanach... a sama akcja dotyczy Raven i jej ojca.
Odpisz
9 czerwca 2016, 17:59
Nightwing po lewej?
Odpisz
9 czerwca 2016, 18:00
@Soberker: Tak, to on.
Odpisz
9 czerwca 2016, 18:02
@Myszkapl: Wciąż lepszy niż Robin
Odpisz
9 czerwca 2016, 18:04
@polak922: Ale był... Robinem.
Odpisz
9 czerwca 2016, 18:07
@polak922: Jak widzę typowy zjeb fan fuzionka jak się nie mylę ku*wa myśli że był tylko jeden robin w całym uniwersum DC tak samo jak inne postacie.
Odpisz
9 czerwca 2016, 18:22
Nie oglądam fuzionka, i nie lubie Robina, bo wygląda jak idiota. Lubię Night Winga, więc nie mów, że nie wiem, że istnieją inni Robini. I to już nie moja wina, że jesteś jakimś popie**olonym psychofanem, i płaczesz, bo ktoś nie lubi Robina w jego pierwotnej wersji.
Odpisz
9 czerwca 2016, 18:28
@Myszkapl: Był, i cieszę się że nie jest.
Odpisz
10 czerwca 2016, 05:55
@polak922: Nightwing był pierwotnym Robinem i pierwszym ziomalem Batmana poza Alfredem
Odpisz
23 czerwca 2016, 21:41
Ale Fuzionek nieraz mówił, że nie było tylko jednego Robina .-.
Odpisz
23 czerwca 2016, 22:44
@Zlodziej_Ziemniakow: Było 5 Dick Gryson,Jason Todd (red Hood),Tim Drake,Damian Wayne,i Laska z Mroczny rycerz powstaje Franka Millera
Odpisz
23 czerwca 2016, 22:53
@chevimpala: Carrie Kelly (Robin z TDKR) jest niekanoniczna, ale przez jakiś czas rolę Robina w mainstreamowym kontinuum pełniła Stephanie Brown.
Odpisz
23 czerwca 2016, 22:54
@polak922: Jedynym powodem dla którego nie lubisz Robina jest jego kostium?
Odpisz
24 czerwca 2016, 13:44
@Moon_Knight: To nie była czasem dziewczyna któregoś z Robinów?
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 13:48
@chevimpala: Owszem, Stephanie chodziła z Timem Drake'iem.
Odpisz
24 czerwca 2016, 14:22
@Moon_Knight: nie tylko.
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:16
@Moon_Knight: A powiedz mi bo akurat z komiksów o Batmanie nie za wiele wiem, i czy tak samo jak w arkham knight Barbara była Z Timem Drakiem??
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:50
@chevimpala: W komiksach Barbara jest miłością życia Dicka Graysona.
Odpisz
23 czerwca 2016, 21:18
KU*WA
Co te dziewczyny tak nieruchable wyglądają :/
Odpisz
24 czerwca 2016, 13:53
@Polska_z4smazka: Mnie tam podoba się Reyven :}
Odpisz
24 czerwca 2016, 14:21
@TUPAQ: Ty chory po je*ie i zwyrolu.
.
.
.
.
.
.
witaj w klubie
Odpisz
24 czerwca 2016, 14:25
@polak922: Dzięki!
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:18
@TUPAQ: No mi też, ale potencjał do hentaiów zmalał znacząco :/
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:30
@Polska_z4smazka: Wszystko się da,tylko trzeba umieć!
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2016, 21:36
a ten przedostatni po prawej to kto?
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 08:40
@PanSowa12: Błękitny/Niebieski Skarabeusz
Odpisz
24 czerwca 2016, 09:17
@kicius23: aha
Odpisz
24 czerwca 2016, 09:13
Te obecne są lepsze, takie bardziej kreskówkowe :/
Odpisz
24 czerwca 2016, 09:19
@lulul: chyba Cie coś jebło
Odpisz
24 czerwca 2016, 13:51
@Mangle_the_FOX: Zgadzam się.
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:46
@lulul:
Nie żeby coś, ale te najnowsze są słabe
Ale ok, o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
27 czerwca 2016, 15:20
@lulul: Ja uwielbiam te starsze, no bo w tych teraźniejszych chodzi tylko o głupotę bohaterów i bezmyślne śmianie się.
Odpisz
23 czerwca 2016, 22:48
Robin śmieć.
Odpisz
23 czerwca 2016, 22:42
te nowe lepsze kappa
Odpisz