Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Plu111

11 lipca 2016, 20:32

Aż mi się przypomniał "Burdello Militari" z "Jak rozpętałem II wojnę światową"

Avatar FuryGaming

24 czerwca 2016, 15:46

O co chodzi ? Tanktietka pokona rosyjskie kw-1 i kw-2.

Avatar miki322

25 czerwca 2016, 03:31

@FuryGaming: tym bardziej że TKS zdolny jest do przebicia 75mm pochylonej stali

Avatar FuryGaming

25 czerwca 2016, 07:56

@miki322: Niestety to nie jest TKS , ale jakieś gówienko bez działa tylko z km.

Avatar Goral796

25 czerwca 2016, 07:07

hon hon, muszę to Italemu pokazać xdd

Avatar YourPoison

24 czerwca 2016, 22:49

czy to nie Polska Tankietka TKS?

Avatar Michaszewski

24 czerwca 2016, 23:49

@YourPoison: Miałem to napisac :D

Avatar Naruumi

24 czerwca 2016, 18:27

"Pieprzeni makaroniarze" ~Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Avatar Anihilator

10 czerwca 2016, 10:26

zaraz się wycofają

Avatar polandball1

10 czerwca 2016, 10:45

@Anihilator: Zmienią strone

Avatar Anihilator

10 czerwca 2016, 10:54

Avatar polandball1

10 czerwca 2016, 10:59

@Anihilator: Francuzi sie podają a Włosi zmieniają strone konflitku

Avatar Anihilator

10 czerwca 2016, 11:02

@polandball1: Włosi robią taktyczny odwrót

Avatar Wnuk_GermanyBalla

12 czerwca 2016, 04:55

@polandball1: Vive La France!

Avatar deadxp

Edytowano - 24 czerwca 2016, 15:31

@Anihilator: Chodzi o to, że Włosi na chwilę przed pierwszą wojną byli w tzw. Trójprzymierzu (Czyli sojuszu pomiędzy Niemcami, Austro-Węgrami, a nimi), ale kiedy takowa wojna wybuchła to zachowali neutralność a potem opowiedzieli się po stronie Ententy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 czerwca 2016, 15:34

@deadxp: Tak samo w drugiej wojnie, ale to już wynikało z okupacji Brytyjskiej.

Avatar deadxp

24 czerwca 2016, 15:37

Jak sam napisałeś, to wynikało z okupacji Brytyjskiej. Więc to nie to samo co dobrowolne (chyba) opowiedzenie się po stronie przeciwnika.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2016, 15:48

@deadxp: Ale tak czy siak, zmienili stronę barykady.

Avatar Aracz

24 czerwca 2016, 16:27

@deadxp: było dobrowolne dla dużej części społeczeństwa. Już od dłuższego czasu czekali na okazję, do zmiany strony konfliktu. Jednak wojsko Rzeszy stacjonujące na półwyspie było zbyt groźne, by powiedzieć Hitlerowi w twarz "sorry stary, nie lubimy cię". Czekali na okazję, jaką dało im przejęcie Sycylii przez aliantów, no i wtedy dołączyli do nich, wiedząc że w tej sytuacji już na pewno uda im się wyrwać od Niemców.
Nie było przymusu jako takiego. Po prostu samo pojawienie się Brytyjczyków i Amerykanów spowodowało, że Włoscy dowódcy zechcieli przejść na stronę wroga. Przynajmniej ich część, bo po przejściu (nie przymusowym wcieleniu :D) Włoch do aliantów, powstała Włoska Republika Socjalna, obejmująca północną część Włoch i walcząca cały czas po stronie państw Osi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

To będzie bolało

Chciał tylko pomóc

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka