Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar loloja

22 czerwca 2016, 19:33

stalker zew prypeci najlepszym ze wszystkich stalkerów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar loloja

3 lipca 2016, 23:48

@zx2001: wow... po każdym z twoich komentarzy dowiaduję się o coraz to nowych rzeczach ... dziękuję ci bardzo za wszystkie informacje

Avatar zx2001

3 lipca 2016, 23:49

@loloja: Chcesz wincej?

Avatar Dexterek

22 czerwca 2016, 17:46

Cholerny Poltergeist... najpierw skrzynie, potem butle a teraz lodówką...

Pozdro dla kumatych....

To je Labo X16 czy X18 ?

Avatar loloja

22 czerwca 2016, 19:33

@Dexterek: to raczej nie on bo kiedy byłes w jego zasięgu to ekran robił się niebieski a poza tym przedmioty które on unosił lewitowały w górę i w dół

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 czerwca 2016, 08:58

@Dexterek: Panie rzecz w tym że nie masz całkowitej racji W tej misji trzeba było zejść do laboratorium x18. Na samej górze (Poddaszu znajdował sie 1 Poltergeist). Lecz już w laboratorium można było znaleść Burera (Skurczybyk zawsze udawał płacz dziecka gdy sie schodziło w to miejsce) Razem w tym laboratorium było ich z 4. (Jeśli mnie pamięć nie myli).

Avatar zx2001

3 lipca 2016, 23:25

@Dexterek: Poltergeisty podnoszą najwyżej te skrzynki co da się rozwalić ale to i tak rzadko. To Burery miotają w ciebie czym popadnie i co da się podnieść, a ta lodówka jest pułapką zastawioną przez Monolit na niższych piętrach X8.

Avatar Troler151

12 czerwca 2016, 17:51

To jest w Prypeci?

Avatar Mewtwo1

22 czerwca 2016, 17:03

@Troler151: Jeśli chodzi o Zew Prypeci, to tak

Avatar Troler151

23 czerwca 2016, 14:29

@Mewtwo1: Chodzi mi o lokację, Zew to moja ulubiona część.

Avatar Mewtwo1

23 czerwca 2016, 15:19

@Troler151: Były to jakieś podziemia pod Prypecią, jakieś laboratoria x8 albo x18 :d

Avatar SetAbominae

22 czerwca 2016, 23:21

S.T.A.L.K.E.R. Call of the Fridge

Avatar nata127

22 czerwca 2016, 23:21

Polecam creepypaste u Azergothila1 ,,Strażnik Lodówki"

Avatar marcin3411

12 czerwca 2016, 14:20

Nadal lepsza historia niż Zmierzch.

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 11:53

Klasnąłeś to się nie dziw.

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 10:07

"Nie cierpię gdy ktoś zrzuca na mnie lodówkę" nabrało nowego znaczenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Młodzi gniewni

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka