Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maks2603

9 listopada 2012, 19:20

wy oczywiście z tego obrazka wnioskujecie że wszyscy katolicy tacy są ?
Że my tak naprawde jesteśmy źli i w ogóle wszystkie złe rzecy a wy święci ?

Avatar pawlikok

6 października 2019, 03:29

@Maks2603: Nie. Z tego obrazka płynie nauka, że nie ważne ile byś się modlił/modliła, to to, czy jesteś dobry zależy od Twoich czynów

Avatar drzewiec

2 maja 2014, 10:28

@KontoUsunięte: Nienawidzę pisze się łącznie

Avatar ziomek2009

18 sierpnia 2013, 13:17

ale naprawde tylko z 4 obrazkiem się zgadzam bo geje to porąbane społeczeństwo gejostwo to choroba to się powinno leczyć a nie legalizować !!

Avatar armintennormik

20 lipca 2018, 17:39

@ziomek2009: podaj racjonalny argument, a nie "bo geje to porąbane społeczeństwo gejostwo to choroba to się powinno leczyć a nie legalizować !!" i to nie jest choroba

Avatar Kebasa_z_mema

1 stycznia 2021, 12:49

@ziomek2009: chorobą to jesteś ty
Żałuję, że muszę z tobą dzielić rocznik

Avatar
asasinpio

12 lipca 2021, 23:08

@Kebasa_z_mema: serio myślisz, że napisał to mając 4 lata?

Avatar Kebasa_z_mema

Edytowano - 13 lipca 2021, 07:19

tak szczerze to nie wiem co miałem wtedy na myśli

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2013, 14:25

Według was katolicy to po***ni ludzie?
Ja przynajmniej pomagam innym, nie krzyczę nie przepycham się i chodzę codziennie do kościoła.

Avatar zxxcasd5

28 października 2012, 16:23

na 4 obrazku koleś trzyma go za bok i za ręke jednocześnie :D

Avatar
Konto usunięte

28 października 2012, 23:18

@zxxcasd5: Nie,ten po lewej trzyma plecak!

Avatar
Konto usunięte

28 października 2012, 18:33

eee... dlaczego dodano obrazek który już był?!

Avatar filipak

28 października 2012, 15:20

eh... szkoda gadać

Avatar
Konto usunięte

28 października 2012, 15:16

I to jest jeden z wielu powodów dla których nie na widzę religii

Avatar bobofrut

28 października 2012, 02:13

Na jakiej podstawie określają że ona jest dobra? że weszła do kościoła? Prędzej wieży w Boga niż jest dobra.Obrazek ultra z***ny 1/5

Avatar
Konto usunięte

28 października 2012, 07:28

@bobofrut: o to właśnie chodzi że dzisiaj to właśnie takie osoby są uważane za dobre, a ci którzy nie chodzą do kościoła a pomagają są ZŁE

Avatar bobofrut

28 października 2012, 14:59

Niekoniecznie ale faktycznie w niektórych przypadkach tak jest

Avatar Baca_online

28 października 2012, 08:53

ja wcale nie przeklinam, była to forma słowa "abstrahować" :P

Avatar chupacabra001

28 października 2012, 11:37

@Baca_online: Znam to, również cenzurują formę słowa "cechować". ;-)

Avatar Baca_online

28 października 2012, 08:52

abstrahując od tego, że było: Zauważcie, że są ludzie, którzy do kościoła chodzą i są też ludzie, którzy do kościoła latają. Ten obrazek przedstawia tych drugich i, niestety, jest ich niemało, natomiast taki obraz o katolikach oni właśnie budują.

Avatar
Konto usunięte

25 października 2012, 23:00

było, pod nazwą dewotki są wśród nas
Ktoś tu dodaje to, co było...?

Avatar Mika444

25 października 2012, 15:44

niestety prawdziwe w śród wielu osób :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Szybki jak błyskawica

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niegrzeczny Oskarek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka