Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2012, 19:20
wy oczywiście z tego obrazka wnioskujecie że wszyscy katolicy tacy są ?
Że my tak naprawde jesteśmy źli i w ogóle wszystkie złe rzecy a wy święci ?
Odpisz
6 października 2019, 03:29
@Maks2603: Nie. Z tego obrazka płynie nauka, że nie ważne ile byś się modlił/modliła, to to, czy jesteś dobry zależy od Twoich czynów
Odpisz
2 maja 2014, 10:28
@KontoUsunięte: Nienawidzę pisze się łącznie
Odpisz
18 sierpnia 2013, 13:17
ale naprawde tylko z 4 obrazkiem się zgadzam bo geje to porąbane społeczeństwo gejostwo to choroba to się powinno leczyć a nie legalizować !!
Odpisz
20 lipca 2018, 17:39
@ziomek2009: podaj racjonalny argument, a nie "bo geje to porąbane społeczeństwo gejostwo to choroba to się powinno leczyć a nie legalizować !!" i to nie jest choroba
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:49
@ziomek2009: chorobą to jesteś ty
Żałuję, że muszę z tobą dzielić rocznik
Odpisz
12 lipca 2021, 23:08
@Kebasa_z_mema: serio myślisz, że napisał to mając 4 lata?
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2021, 07:19
tak szczerze to nie wiem co miałem wtedy na myśli
Odpisz
21 maja 2013, 14:25
Według was katolicy to po***ni ludzie?
Ja przynajmniej pomagam innym, nie krzyczę nie przepycham się i chodzę codziennie do kościoła.
Odpisz
28 października 2012, 16:23
na 4 obrazku koleś trzyma go za bok i za ręke jednocześnie :D
Odpisz
28 października 2012, 23:18
@zxxcasd5: Nie,ten po lewej trzyma plecak!
Odpisz
28 października 2012, 18:33
eee... dlaczego dodano obrazek który już był?!
Odpisz
28 października 2012, 15:20
eh... szkoda gadać
Odpisz
28 października 2012, 15:16
I to jest jeden z wielu powodów dla których nie na widzę religii
Odpisz
28 października 2012, 02:13
Na jakiej podstawie określają że ona jest dobra? że weszła do kościoła? Prędzej wieży w Boga niż jest dobra.Obrazek ultra z***ny 1/5
Odpisz
28 października 2012, 07:28
@bobofrut: o to właśnie chodzi że dzisiaj to właśnie takie osoby są uważane za dobre, a ci którzy nie chodzą do kościoła a pomagają są ZŁE
Odpisz
28 października 2012, 14:59
Niekoniecznie ale faktycznie w niektórych przypadkach tak jest
Odpisz
28 października 2012, 08:53
ja wcale nie przeklinam, była to forma słowa "abstrahować" :P
Odpisz
28 października 2012, 11:37
@Baca_online: Znam to, również cenzurują formę słowa "cechować". ;-)
Odpisz
28 października 2012, 08:52
abstrahując od tego, że było: Zauważcie, że są ludzie, którzy do kościoła chodzą i są też ludzie, którzy do kościoła latają. Ten obrazek przedstawia tych drugich i, niestety, jest ich niemało, natomiast taki obraz o katolikach oni właśnie budują.
Odpisz
25 października 2012, 23:00
było, pod nazwą dewotki są wśród nas
Ktoś tu dodaje to, co było...?
Odpisz
25 października 2012, 15:44
niestety prawdziwe w śród wielu osób :/
Odpisz