Letnie problemy, gdy jest gorąco
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2018, 17:38
@Konto usunięte: Ktoś komu chce się sikać chociażby.
Odpisz
3 lipca 2016, 11:50
Właśnie dlatego lepszy fotel biurowy :D
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:31
znam to
Odpisz
25 czerwca 2016, 09:46
Życie...
Odpisz
25 czerwca 2016, 08:02
a kto by wstawał od laptopa?
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:32
Znajdź chłopaka, niech rozmasuje
Odpisz
24 czerwca 2016, 16:43
@HeksaFobia: albo dziewczynę
Odpisz
24 czerwca 2016, 16:47
chłopak raczej będzie miał wiecej przyjemności
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:19
@HeksaFobia: Skąd wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:19
nie było powiedziane czym rozmasuje
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:09
@HeksaFobia: Może I, ale jeżeli chodzi o dłonie, to nnie rozumiem w czym problem, jestem pewna że dziewczyny też by chciały rozmasaować ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:34
to zapraszam
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:44
@HeksaFobia: Nie twój.
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:47
*i ch*j, misja nieudana"
Odpisz
24 czerwca 2016, 16:49
Dlatego ja nie odchodzę od komputera.
Odpisz
13 czerwca 2016, 20:02
może kup se lepsze krzesło?
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 20:04
a może lepiej wyjść na dwór
np nad jezioro skoro wakacje i ciepło f ch*j? :v
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 20:06
@mooped: WoW ciekawszy, zawsze można kilku alluchów zabić
Odpisz
13 czerwca 2016, 21:28
@mooped: Można też zawsze kupić dłuższe spodenki.
Odpisz
24 czerwca 2016, 14:31
@mooped: ja tam ide sie schować do lodówki
Odpisz
24 czerwca 2016, 16:44
analuchów
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:36
Może wsadź sobie poduszkę pod dupę?¿?
Odpisz
24 czerwca 2016, 16:39
@xd_ailatan: Niewygodnie.
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:20
I dlatego krzesło należy obić cienkim kocem lub czystymi koszulkami. Nie przykleja, szybko się schładza a w zimę ogrzewa jak siedzisz.
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:13
To nie siedź na dupie przed kompem i idź na dwór.
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:19
Ale tam szkło wchodzi w stopy
Odpisz
24 czerwca 2016, 14:45
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:40
Polecam poduszkę
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 21:17
Ja
to
lubię
Odpisz
13 czerwca 2016, 20:50
Dlatego nie wstaj3 z krzesła w lato aż do wieczoru
Odpisz