Moim zdaniem producenci gier...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2016, 22:32
właśnie, co do tematu to ostatnio szukam gierki z dobrą fabułą,ale nie mogę znaleźć :'l Ktoś coś poleca? :p
Odpisz
7 lipca 2016, 22:36
@wilsonXcuddyXhouse: dishonored, medal of honor: warfighter, assassin's creed II/brotherhood
Odpisz
7 lipca 2016, 22:46
@mikigra8888: W Dishonored na pewno zagram jak będzie lepszy komp :P W assassin's creed grałam. Dziena :D
Odpisz
7 lipca 2016, 22:50
@wilsonXcuddyXhouse: Undertale , The Walking Dead , Call of Duty 4
Odpisz
7 lipca 2016, 23:00
@wilsonXcuddyXhouse: a ja ci poradzę bf 2 bad company fabuła tak wciągająca że grę przeszłem sam z 10 razy i dalej mi się nie nudzi
Odpisz
7 lipca 2016, 23:09
@wilsonXcuddyXhouse: Na pewno Wiedźmin i Gothic ; P
Odpisz
8 lipca 2016, 14:42
@wilsonXcuddyXhouse: Star Wars: Knights of the Old Republic
Odpisz
8 lipca 2016, 22:05
@wilsonXcuddyXhouse: splox
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:48
@wilsonXcuddyXhouse: jeja the game
Odpisz
3 marca 2018, 21:41
@wilsonXcuddyXhouse: hotline miami 1 i 2
Odpisz
3 marca 2018, 22:41
@tobiaszg21: właśnie wczoraj skończyłem 2 - zajebista gra <3
Odpisz
3 marca 2018, 22:43
@korsti: pjona
Odpisz
9 stycznia 2023, 07:16
@wilsonXcuddyXhouse: teraz możesz jeszcze Red Dead Redemption 2 dodać
Odpisz
9 stycznia 2023, 12:53
@Drag_on: właśnie ją kończę ogrywać. 100h in i jeszcze nie zrobiłem pełnego playthrough
Odpisz
12 czerwca 2018, 15:24
Undertale :''^)
Odpisz
15 grudnia 2018, 09:56
@LesbianMemes: to dobra gra tylko toxic fandom
Odpisz
18 lipca 2016, 23:43
Czytając komentarze dochodzę do wniosku że zbyt dużo ludzi jest podatnym na trolle.
Odpisz
8 lipca 2016, 01:51
Przykładem jest pierwszy Half-Life ( wg. mnie). Ja do teraz lubię w niego grać a jest to gra z 1999r. Co jednak nie zmienia faktu ,że gra na swoje czasy wyprzedzają graficznie nie jeden tytuł . Dwójka z 2004 też jest świetna bez pięknej grafiki ;)
Odpisz
8 lipca 2016, 10:45
@xxxImaksIxxx: o, widzę, że nie jestem jedyny w maniakowaniu obu części :) Pjona!
Odpisz
8 lipca 2016, 12:26
@avalon3440: pjona! :D
Odpisz
10 lipca 2016, 18:18
@xxxImaksIxxx: A wiesz ze do pierwszego Half Lifa wyszła nakładka graficzna zmieniająca grafikę na taką jak w dwójce? Nazywa się Black Mesa czy coś takiego nie pamiętam bo dawno temu w to grałem.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2016, 23:58
@TheGreatcat: A nie czasem ,,Half Life Source'' ? Ten sam half life z innym silnikiem
Odpisz
11 lipca 2016, 00:28
@DiKarpio: Black Mesa Source
Odpisz
11 lipca 2016, 02:32
@TheGreatcat: A jakże mógłbym nie wiedzieć !
Odpisz
11 lipca 2016, 02:34
@DiKarpio: Też , Half Life Source to ten sam half life na innym silniku , a Black Mesa poprawia grafikę (i tez jest na silniku Source)
Odpisz
7 lipca 2016, 21:40
*ekhem* Undertale *ekhem*
Odpisz
7 lipca 2016, 21:46
@lorax12: *ekhem* ssie *ekhem*
Odpisz
7 lipca 2016, 21:48
@Troler151: *ekhem nie tylko ta gra( ͡° ͜ʖ ͡° )*ekhem
Odpisz
7 lipca 2016, 21:49
@Troler151: *ekhem* moda na hejty jest głupia *ekhem*
Bo co
Bo pixeloza?
Bo zje**ne community?
Co nie ma zje**nego community?!
Odpisz
7 lipca 2016, 21:51
@lorax12: comunnity w UT nie ma znaczenia, bo jako że jest to gra singleplayer, nie masz z tym community bezpośredniego kontaktu.
Odpisz
7 lipca 2016, 21:53
@korsti: Racja
Ale ludzie i tak hejtują :v
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 21:55
@lorax12: ludzie wybili 60 milionów podobnych sobie, ponieważ ,,my mamy rację, my jesteśmy najlepsi, nam się o należy". Więc raczej nie wymagaj od ludzi zbyt dużo...
Odpisz
7 lipca 2016, 22:03
@korsti: Taka już niestety prawda
Odpisz
7 lipca 2016, 22:24
@lorax12: Undertale jest za**biste...
\_________________/
Odpisz
7 lipca 2016, 23:01
@TUPAQ: Zapomniałeś o *ekhem*!
Odpisz
7 lipca 2016, 23:29
@LifeToLife: Nie.
Odpisz
7 lipca 2016, 23:31
@lorax12: Biegnę wymienić gry bez zje**nego community: Warframe, StarCraft II, ARK, Battlefield, Robocraft, Crossout, Path of Exile, World of Warcraft... a to same multiki
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 23:44
@SetAbominae: Proszę Cię... BF nie ma zje**nej społeczności? Każda ale to KAŻDA gra ma grupę idiotów, którzy zawsze będą się kłócić, wyzywać, przechwalać itp.
Odpisz
7 lipca 2016, 23:44
@TUPAQ: Tak! Taki błąd przeoczyć!...
;_; :}
Odpisz
7 lipca 2016, 23:51
@SetAbominae: Widać nie zabrnąłeś głęboko
Odpisz
8 lipca 2016, 00:02
@lorax12: Co to za postacie?(avatar)
Odpisz
8 lipca 2016, 00:03
@TUPAQ: Gamzee i Vriska z HS :u
Odpisz
8 lipca 2016, 00:04
@lorax12: It's ok.
Odpisz
8 lipca 2016, 00:09
@lorax12: Co to HS ? ( Z góry przepraszam za moją niewiedzę ;-; )
Odpisz
8 lipca 2016, 00:32
@lorax12: Destiny nie ma zje**nego community, Dark Souls nie ma zje**nego community, LittleBigPlanet nie ma zje**nego community.
Odpisz
8 lipca 2016, 00:33
@SetAbominae: WoW? Serio? SERIO???
Odpisz
8 lipca 2016, 00:39
@TheTemplar: Pytali o community a nie o grę. Co prawda często są to ludzie niedoinformowani o istnieniu WarCrafta, ale poza tym jakoś nie mam większych zastrzeżeń
Odpisz
8 lipca 2016, 00:43
@SetAbominae: Miałem na myśli community, nie grę.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2016, 00:49
@TheTemplar: Nie spotkałem raków w WoWie. Co prawda nie grałem w niego jakoś super dużo, ale myślę że wystarczająco by ocenić community
Odpisz
8 lipca 2016, 15:06
Homestuck
Coś w rodzaju komiksu
Odpisz
8 lipca 2016, 15:07
@lorax12: Ok, dzięki za wyjaśnienie.
Odpisz
8 lipca 2016, 15:08
Ok ;)
Odpisz
8 lipca 2016, 19:16
@SetAbominae: Starcraft - ludzie którzy wychodzą z gry kiedy rozwalą im 1 magazyn.
Robocraft - wyzwiska na czacie
Wow - więcej wyzwisk
Battlefield - nigdy przenigdy nie rozmawiałem z kimś w BFie. Gralem zawsze solo i nie zwracałem uwagi na sojuszników
WoT - wyzwiska
Uwież ale w każdej grze są idioci.
Odpisz
8 lipca 2016, 19:29
@korsti: Uwierz*
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2016, 21:54
Fakt, mój błąd
Przepraszam
Edit: Nie mogę dać sobie strzałki w dół za błąd, bo to mój komentarz :(
Odpisz
8 lipca 2016, 21:56
@korsti: Znam ten ból
Odpisz
9 lipca 2016, 11:05
@korsti: Jeśli masz takich ludzi w SC to znaczy że twój poziom nie pozwala ci nawet wbić do brązu
Odpisz
9 lipca 2016, 11:50
@SetAbominae: Wiesz, spotkałem takich ludzi w początkach gry. Aktualnie gram solo i jestem na pograniczu Goldu
Odpisz
7 lipca 2016, 21:02
Undertale - ludzie i tak hejtują bo ,,Pixeloza"
Odpisz
7 lipca 2016, 21:07
@korsti: A gra genialna i warta swej ceny...
Odpisz
7 lipca 2016, 21:09
@dustin2001: Dokładnie
Odpisz
7 lipca 2016, 21:13
@korsti: pixeloza żal pls zabijcie się
Gr8 b8 m8?
Odpisz
7 lipca 2016, 21:16
@korsti: Undertale hejtują raczej za część społeczności, osobiście nie spotkałem się z hejtowaniem tej gry za "pixeloze".
Odpisz
7 lipca 2016, 21:46
@Alucard420: Ja się spotkałem, wiele razy. I dla mnie hejt na grę z powodu społeczności to głupota, zwłaszcza że Undertale jest grą singleplayer. Rozumiem jeśli chodzi o CSa czy Lola , bo wtedy mamy bezpośrednią styczność ze społecznością owej gry.
Odpisz
7 lipca 2016, 23:07
@korsti: Chodzi o bandę debili którzy naku*wiają memami i skojarzeniami, które tylko oni rozumieją.
Odpisz
8 lipca 2016, 03:39
@HumanistaMichal: 4 magiczne słowa pozwolą ci zwalczyć ten problem ,,Ch*j mnie to obchodzi" i scrollujesz dalej
Odpisz
8 lipca 2016, 10:22
@korsti:
Odpisz
8 lipca 2016, 11:23
@dustin2001: Każda gra od 5€ w górę nie jest warta swojej ceny
Odpisz
8 lipca 2016, 11:30
@Frutti56: Czemu niby? Jeśli jakaś gra Ci się podoba, ale kosztuje więcej niż 5€ to nie kupisz bo wiesz, że nie będzie warta swojej ceny? Trochę głupie podejście.
Odpisz
8 lipca 2016, 11:38
@Alucard420: W tedy pirace
Odpisz
8 lipca 2016, 12:15
@Frutti56: Uwierz, są.
Odpisz
8 lipca 2016, 13:02
@korsti: Undertale to shit. Ale nie dlatego
Odpisz
8 lipca 2016, 13:21
@Choi_Seunghyun: To co jest w nim złego?
Odpisz
8 lipca 2016, 13:36
@korsti: Bo ta kupa już jest wszędzie. Na youtuhe niektórzy zmienili nicki na Sansy, Asriele, itp...
Odpisz
8 lipca 2016, 14:02
@Frutti56: Bieda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 lipca 2016, 14:10
@marcel22205: Oszczędność
Odpisz
8 lipca 2016, 14:24
@Frutti56: Raczej skąpstwo. :)
Odpisz
8 lipca 2016, 17:11
@Alucard420: Albo po prostu przedsiębiorczość
Odpisz
8 lipca 2016, 19:10
@Choi_Seunghyun: I? Kogo to obchodzi. Nauczyłem się ignorować to co mnie nie interesuje więc nie mam z tym problemu. Pozatym co ma community do gry, skoro ona jest singleplayer?
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2016, 19:38
@korsti: Co ma community do gry singleplayer? Jeśli jest bardzo zje*ane to czasami nawet odbiera chęć do gry i do bycia częścią tej społeczności oraz są ludzie którzy traktują wszystkich w społeczności tak samo i uważają, że jeśli część społeczności jest gówniana to reszta też musi taka być.
Lel, a polonistka mówiła, żebym uważał na powtórzenia.
Odpisz
8 lipca 2016, 21:53
@Alucard420: To jest stareotyp lub uogólnienie. Jak np.
Dzieci w CSie ciągle krzyczą
Rosjanie nie znają innych słów niż: Rush B cyka blayt
Starsi mają zawsze rację i są lepsi w jakąś grę
Odpisz
8 lipca 2016, 00:19
w zasadzie obie rzeczy powinny ze sobą współgrać
Odpisz
8 lipca 2016, 00:37
@SebastieX: patrz: wiedźmin 3
Odpisz
8 lipca 2016, 16:07
@kasjan132pl: patrz na dodatki
Odpisz
7 lipca 2016, 21:07
Dokładnie. Serce graczy nie podbija grafika... A grywalność, fabuła itd...
Odpisz
7 lipca 2016, 23:45
@dustin2001: serce tak. Portfelu niestety nie podbije. Wyobraź sobie taką sytuację. Widzisz grę: drogą, brzydką i bez ocen na steam ani recenzji na steam bo gra nowa. Kupujesz w ciemno w nadziei że będzie dobra fabuła?
Odpisz
8 lipca 2016, 09:03
@Nietypowy: W takiej sytuacji trzeba poczekać na recenzje, ale spróbować kupić i jak gra na steam się nie spodoba, a krótko się grało to złożyć wniosek o zwrot pieniędzy.
Odpisz
8 lipca 2016, 09:21
@dustin2001: myślę że w 2h za bardzo fabuła cię nie wciągnie
Odpisz
8 lipca 2016, 09:23
@Nietypowy: Jak gra jest fajna, to wystarczy pół godziny no może godzina na wciągnięcie.
Odpisz
8 lipca 2016, 12:23
@dustin2001: przykład Super Mario BROS
Odpisz
8 lipca 2016, 12:25
@Mangle_the_FOX: Nie wiem, nie grałem, podobno fajna.
Odpisz
8 lipca 2016, 12:26
@dustin2001: polecam
Odpisz
8 lipca 2016, 12:26
@Mangle_the_FOX: Rozumiem.
Odpisz
8 lipca 2016, 10:46
Grafika też się liczy!
No chyba że wolicie grać w gta San Andreas a nie w gta V
Odpisz
8 lipca 2016, 07:21
Minecraft, a nie, on nie ma fabuły... Zawsze można sobie wymyślić! #TeamWyobraźnia.
Odpisz
8 lipca 2016, 07:07
storymode?
Odpisz
8 lipca 2016, 01:49
you made my day...
Odpisz
7 lipca 2016, 21:05
A może zamiast marudzić graj po prostu w indyki zamiast gry typu AAA :/
Odpisz
7 lipca 2016, 21:49
@gulasz88: Tylko na 100 indyków jest 5 dobrych, 80 średnich i 15 gównianych.
Odpisz
7 lipca 2016, 21:53
@Szczyt_jeja: Z indyków polecam obie części Hotline Miami, świetna fabuła i dynamiczny gameplay. Tylko giniesz częściej niż w Soulsach :/
Odpisz
7 lipca 2016, 22:00
@gulasz88: Wiem, grałem. Jedynkę ponad 50 godzin, dwójka tylko 20,bo trochę to gorsza w mojej opinii.
Odpisz
7 lipca 2016, 23:03
@Szczyt_jeja: a ja polecam Saint rów 3/4 za**bisze fabuły
Odpisz
7 lipca 2016, 23:10
@gulasz88: Ja mogę polecić Oneshot (od mathew i Nightmargin). Znajomy jak w to zagrał nie mógł się pozbierać po zakończeniu, takie ta gra zrobiła na nim wrażenie.
Odpisz
7 lipca 2016, 23:25
@sylwioszek: Ja mogę polecić VVVVVV jest stara ale to jedna z moich ulubionych platformówek.
Odpisz
8 lipca 2016, 00:19
@fixo12: no nie do końca stara, tylko ma taką stylistykę, robił ją gościu od Super Hexagona (Terry Cavagnah)
Odpisz
8 lipca 2016, 01:34
@avalon3440: Może i nie aż tak stara ale ma już 6 lat na karku.
Odpisz
7 lipca 2016, 23:46
Ekhem ekhem. Grywalność i zadowolenie z gry.
Odpisz
7 lipca 2016, 23:15
Fallout 4 nie miał ani tego ani tego :V
Odpisz