Niełatwe jest życie gracza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
To będzie bolało
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2016, 05:00
Pozdro z kibla :)
Odpisz
22 kwietnia 2017, 14:04
@BlackNinja77: nobody cares
Odpisz
10 czerwca 2018, 18:32
@Krzyzak_Ball: pozdro z kibla :)
Odpisz
27 czerwca 2016, 20:05
wszyscy mają ból dupy o granie na mac'u, a gdzie tu macie napisane, że gra do 4? jest napisane "kiedy siedzisz..." a nie "kiedy grasz..."
Odpisz
27 czerwca 2016, 20:40
@ozi12: tytuł
Odpisz
27 czerwca 2016, 20:28
ludzie, na MacBooku to można sobie zagrać w MineSweepera
Odpisz
27 czerwca 2016, 20:02
Ja mialam raz podobną sytuację ale byla 3 nad ranem i matka wchodzi zaspana (dzieki bogu) do mojego pokoju po czym pyta dlaczego nie śpię a ja odpowiadam jej że przeciez jest wcześnie bo pare minut po północy. Nie wiem jakim cudem ale uwierzyła <.<'
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2016, 19:19
Są wakacje więc odkąd się obudzę (7.00) to siedzę do 6.00 następnego dnia, śpię przez godzinę (do 7.00) i tak gram sobie w Destiny przez ok. 16 godz. na dobę...
Te 16 godz. (x1)- ok. 8 lvl.
Co kilka dni nie gram przez 1 dzień i wypoczywam.
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:48
@Dead_Bload321: Chwalisz się czy żalisz? Według mnie taki tryb życia to największe gówno.
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:52
@Dead_Bload321: To podchodzi pod chwalenie się stratami...
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:55
@Masellko: Statami*
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:58
A może właśnie stratami?
Odpisz
27 czerwca 2016, 20:02
@baarts: A może, ale raczej nie.
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:10
Straty są. W zdrowiu.
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:29
@OwieczkaDawid: Sorry, strzałka w dół przez przypadek
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:21
Wybaczam. Ktoś mi jeszcze dał celowo xd
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:21
Grać na Macbook'u ????
...magia!!!
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2016, 19:29
@urkiso123: Przecież nigdzie nie pisze, że gra. Równie dobrze mógł przeglądać jeja.
Edit: Mój błąd ,nie patrzyłem na tytuł.
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:59
@bart161: Ale tytuł to już sprawka pana A.
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:51
mroczny sabat
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2016, 19:50
Mac!?
Dajcie wodę święconą bo mię oczy wypala!
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:48
gry i mac? ;-;
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:13
i ma to gdzieś bo zawsze siedzę o 4 przed komputerem, ale w ogóle siedzę 48h bez snu
Odpisz
14 czerwca 2016, 21:12
A tam Zootopia rule 34.
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:05
Nie zdazy zobaczyc.
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2016, 22:30
Nie no jabłko? Co ty wegan ku*wa?
Odpisz
14 czerwca 2016, 22:13
I ci odpowiada, abyś nie pożerał internetu.
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:53
Apple plz
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:50
Laptop fapple...
Odpisz