Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Patrico324

24 kwietnia 2021, 00:09

Teraz to nawet w kwietniu tak wyglądają

Avatar Krzyniu

14 czerwca 2016, 19:58

U mnie nikogo nie ma od maja ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar AixPower

21 grudnia 2019, 12:57

@Krzyniu: ok

Avatar
ZiemiaJestPlaska

26 maja 2020, 06:52

@AixPower: ej

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2016, 07:35

Ja tam idę... Będzie luz a to w końcu ostatnie dni z moją klasą, potem gimnazjum. No i rzecz jasna czekają mnie jeszcze codzienne próby poloneza... -.-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar panlogin

20 czerwca 2016, 22:45

@marek20004: zazdroszczę mu

Avatar Polski_Kisiel

21 czerwca 2016, 11:55

Za nieszablonowość.

\___/

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2016, 09:28

Właśnie siedzę na jeja tuż po napisaniu testów sumatywnych, w gimnazjum. Pozdrawiam ja i nauczyciel który ogarnął że coś robię w telefonie

Avatar PanSowa12

20 czerwca 2016, 22:42

test po wystawieniu ocen? wtf?

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 08:07

@PanSowa12: napisałem,że to test sumatywny (z całego roku), a nie normalny.

Avatar princessofvictory

20 czerwca 2016, 20:37

ja muszę próby

Avatar tomek8252

20 czerwca 2016, 07:26

ja mam dzisiaj urodziny i p!erdziele nie ide

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar tomek8252

Edytowano - 20 czerwca 2016, 16:12

@Polski_Kisiel: dzięki wszystkim ;)

Avatar HeksaFobia

20 czerwca 2016, 17:45

@tomek8252: a zdychej pan

Avatar HeksaFobia

20 czerwca 2016, 17:44

matka prędzej mnie ukatrupi niż nie pójdę do szkoły

Avatar sylwon1234

14 czerwca 2016, 19:41

Ja idę. Luźne lekcje będą tak czy siak, a my w czwartek do biblioteki książki oddajemy (bo mamy za państwowe) więc piątek, poniedziałek, wtorek, środę i czwartek będzie luzik. W następny koniec. Ale i tak teraz się dłuży.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar ZielonyDywanik

20 czerwca 2016, 16:57

@sylwon1234: Serio? U nas cale miastp wczesniej konczy(6klasa).

Avatar sylwon1234

20 czerwca 2016, 17:05

@ZielonyDywanik: Skandal!

Avatar popek9001

Edytowano - 20 czerwca 2016, 16:01

Dzisiaj był grill, ponawpie*dalałem sie wszystkiego co sie dało, bo przez wakacje sie przeterminuje, a nikt nie chciał. Potem był deszcz i musiałem 15 minut czekać na nią w samochodzi, bo sie bała ze szkoły wyjść.
Po co ja to pisze tak w ogóle?

Avatar frankpajcel

20 czerwca 2016, 15:53

ja nie wiem bo dziś nie ma mnie w szkole. A wy jesteście?

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2016, 10:50

Ja od 3 tygodni nie chodzę do szkoły...

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2016, 11:05

Czemu????!!!!

Zrób mi kanapke!

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2016, 13:30

Mam złamaną rękę. °_°

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2016, 14:41

To zrób stopami!

Avatar Smashrum

20 czerwca 2016, 14:37

jak ktoś nie przyniesie usprawiedliwienia za ostatni tydzień szkoły to ma obniżone zachowanie.

Avatar KiaMao

20 czerwca 2016, 09:57

Dzisiaj nie idę , jutro jadę z rodzicami na cały dzień ( czyli też mnie nie będzie ) , środa jest wycieczka , w czwartek idę a potem zakończenie roku

Avatar BOSS111

20 czerwca 2016, 12:55

@KiaMao: my też mamy w środę wycieczkę...

Avatar BOSS111

20 czerwca 2016, 12:56

@KiaMao: też diziś nie poszedłem...

Avatar KiaMao

20 czerwca 2016, 13:46

@BOSS111: Gdzie jedziecie

Avatar BOSS111

20 czerwca 2016, 13:53

@KiaMao: rowerami do pęcic xD

Avatar rosyn

14 czerwca 2016, 20:27

25lecie szkoly.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar capitan_puszeg

20 czerwca 2016, 12:55

@Menek: nie. z gdańska

Avatar Menek

20 czerwca 2016, 14:29

@capitan_puszeg: Już myślałem, bo moje technikum miało w tym roku 70-lecie.

Avatar daglasio

20 czerwca 2016, 12:40

pozdro z wuefu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Nieuczciwa ocena

Lekko nie będzie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Deal życia

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka