Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Windows_10

25 stycznia 2016, 14:39

My w 5 klasie mieliśmy sprawdzian z painta. Też w 5 klasie poszłam na 5 dniowy kurs robienia strony internetowej i było fajnie :-)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar Grzechoooo

24 września 2020, 09:31

@marianx12: meh

Avatar MichalGo27

12 czerwca 2024, 13:08

@Grzechoooo: siema, jak tam?

Avatar moth12334

16 czerwca 2018, 21:36

Nas nauczyciel uczył programować już w piątej klasie. Był bardzo fajny (i może dalej jest, nie wiem).

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 maja 2015, 21:13

a moja siostre (4 klasa) ma o wordzie paincie i chce miec juz jakies programowanie \:

a czasami moga grac sobie we wszystko oprocz brutalnych gier i movie star planet ktorego i tak moja siostra i ja nienawidzimy

Avatar punia7890

22 czerwca 2013, 21:44

sorry zle napisałem (rzadko robiliśmy zadania bo nas nauczyciel troche olewał)

Avatar punia7890

22 czerwca 2013, 21:41

u mnie to robiliśmy co chcieliśmy (rzadko coś robiliśmy)

Avatar Psychopata_PL

24 kwietnia 2013, 15:27

Zaczyna się od podstaw...

Avatar clawdeen123

3 lutego 2013, 18:31

true story

Avatar zmierzch1205

1 listopada 2012, 19:18

u nas malusiamy na paincie i pisamy na wordzie:b

Avatar madzia3333

1 listopada 2012, 19:42

@zmierzch1205: u mas też

Avatar zmierzch1205

2 listopada 2012, 17:51

@madzia3333:
a jak święto to na internecie siedzimy:b

Avatar pancernik2002

30 października 2012, 11:16

u nas uczą nas jak tworzyć foldery :)

Avatar szymon4555

30 października 2012, 13:23

@pancernik2002: o ile pamiętam tego w 4-5 klasie podstawówiki uczą. czy tak? :D

Avatar Serphis

30 października 2012, 17:03

@szymon4555: Masz racje też tak pamiętam ;)

Avatar jakub17

31 października 2012, 15:54

@szymon4555: ja też bo jestem w 4 klasie i robiliśmy to już 3 dnia (Środa)

Avatar kloklo1

31 października 2012, 20:33

@szymon4555: w pierwszej

Avatar chupacabra001

30 października 2012, 17:44

Dlatego technikum jest dużo lepsze.

Avatar Mnich1

30 października 2012, 20:08

@chupacabra001: Hah może u Ciebie ;] U mnie uczą takich podstaw obsługi worda że to szok. Dyrektor byłby lepszym psychologiem niż informatykiem.

Avatar chupacabra001

30 października 2012, 20:11

@Mnich1: No u mnie właśnie elegancko. A jeśli u Ciebie uczą takich pierdół, to ucz się samemu, bardziej się to opłaci. ;-) Ja przynajmniej nie żałuję, jestem samoukiem. ;-)

Avatar Mnich1

30 października 2012, 20:57

@chupacabra001: Akurat za rok mogę się dopiero przekonać czy muszę się własnoręcznie uczyć bo dojdą nam trudniejsze programy rachunkowe. A jak na razie same zbyteczne rzeczy i C++ itp nie jest mi potrzebne :)

Avatar chupacabra001

31 października 2012, 17:42

@Mnich1: No nic, powodzenia. ;-) Gdybyś miał problem z C++, 3DS Maxem, czy z czymś innym, to wal śmiało. ;-]

Avatar
Konto usunięte

30 października 2012, 19:15

tak jak u mnie w szkole

Avatar
RisaMurasaki

30 października 2012, 18:35

Mnie kazano wkuć skróty klawiaturowe. I przez 2 miesiące uczyliśmy się obsługiwać komputer teoretycznie, czyli pisząc notatki w zeszycie. 5/5

Avatar Pikachu

30 października 2012, 18:10

W rzeczywistości nic nie będą robić (czyli będą siedzieć w necie) albo każe zrobić w wizytówki, dyplomy, życiorysy czy inne tam duperele w odpowiednich programach.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2012, 18:02

mam tak

Avatar dragon556

30 października 2012, 17:11

w 6 klasie mieliśmy sprawdzian z pointa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To się nie może nie udać

Frustrujące

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka