Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2016, 14:39
My w 5 klasie mieliśmy sprawdzian z painta. Też w 5 klasie poszłam na 5 dniowy kurs robienia strony internetowej i było fajnie :-)
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:30
@Windows_10: W 6 klasie mieliśmy sprawdzian z zapisywania plików i chyba tylko ja umiałem ecks dee
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:10
@Wilson2D: order złotej łopaty za odkopanie komentarza sprzed roku. a tak w ogóle u nas też nie potrafili zapisywać xD
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:26
@Windows_10: A ja tylko w losowe wszedłem, nawet na datę nie spojrzałem.
Odpisz
7 sierpnia 2018, 14:21
@Wilson2D: po co patrzeć na datę?
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2019, 15:46
@Grzechoooo: Heh
Jestem miszczem w odkopach
Odpisz
19 lutego 2019, 19:53
@SongManka510: Nope
Odpisz
20 lutego 2019, 06:19
@Grzechoooo: nie wcale
Odpisz
20 lutego 2019, 12:01
@SongManka510: no wcale
Odpisz
20 lutego 2019, 13:19
@Grzechoooo: bicz.
Odpisz
20 lutego 2019, 14:48
@SongManka510: lasania
Odpisz
20 lutego 2019, 14:55
@Grzechoooo: pier sie
Odpisz
20 lutego 2019, 15:00
@SongManka510:
Odpisz
20 lutego 2019, 15:02
@Grzechoooo: nafsaiem udłaff sje jajem pobij herbatkooom udłaff sje szmatkooom
Odpisz
20 lutego 2019, 15:04
@SongManka510:
Odpisz
20 lutego 2019, 15:27
@Grzechoooo: fon
Szegnam pana
Odpisz
20 lutego 2019, 15:41
@SongManka510: No pa.
Odpisz
19 września 2019, 08:06
@SongManka510: Witam odkop mały
Odpisz
19 września 2019, 15:23
@BubbleGum_14: No mały, witam.
Odpisz
27 września 2019, 15:48
@Grzechoooo: ahahaha
Odpisz
30 maja 2020, 22:32
@Grzechoooo: witam
Odpisz
30 maja 2020, 22:34
@mr2005vc: no cześć
Odpisz
30 maja 2020, 22:35
@Grzechoooo: to była szybka reakcja
Odpisz
30 maja 2020, 22:39
@mr2005vc: owszem
Odpisz
24 września 2020, 08:49
@Grzechoooo: odkop
Odpisz
24 września 2020, 09:31
@marianx12: meh
Odpisz
12 czerwca 2024, 13:08
@Grzechoooo: siema, jak tam?
Odpisz
16 czerwca 2018, 21:36
Nas nauczyciel uczył programować już w piątej klasie. Był bardzo fajny (i może dalej jest, nie wiem).
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2015, 21:13
a moja siostre (4 klasa) ma o wordzie paincie i chce miec juz jakies programowanie \:
a czasami moga grac sobie we wszystko oprocz brutalnych gier i movie star planet ktorego i tak moja siostra i ja nienawidzimy
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:44
sorry zle napisałem (rzadko robiliśmy zadania bo nas nauczyciel troche olewał)
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:41
u mnie to robiliśmy co chcieliśmy (rzadko coś robiliśmy)
Odpisz
24 kwietnia 2013, 15:27
Zaczyna się od podstaw...
Odpisz
3 lutego 2013, 18:31
true story
Odpisz
1 listopada 2012, 19:18
u nas malusiamy na paincie i pisamy na wordzie:b
Odpisz
1 listopada 2012, 19:42
@zmierzch1205: u mas też
Odpisz
2 listopada 2012, 17:51
@madzia3333:
a jak święto to na internecie siedzimy:b
Odpisz
30 października 2012, 11:16
u nas uczą nas jak tworzyć foldery :)
Odpisz
30 października 2012, 13:23
@pancernik2002: o ile pamiętam tego w 4-5 klasie podstawówiki uczą. czy tak? :D
Odpisz
30 października 2012, 17:03
@szymon4555: Masz racje też tak pamiętam ;)
Odpisz
31 października 2012, 15:54
@szymon4555: ja też bo jestem w 4 klasie i robiliśmy to już 3 dnia (Środa)
Odpisz
31 października 2012, 20:33
@szymon4555: w pierwszej
Odpisz
30 października 2012, 17:44
Dlatego technikum jest dużo lepsze.
Odpisz
30 października 2012, 20:08
@chupacabra001: Hah może u Ciebie ;] U mnie uczą takich podstaw obsługi worda że to szok. Dyrektor byłby lepszym psychologiem niż informatykiem.
Odpisz
30 października 2012, 20:11
@Mnich1: No u mnie właśnie elegancko. A jeśli u Ciebie uczą takich pierdół, to ucz się samemu, bardziej się to opłaci. ;-) Ja przynajmniej nie żałuję, jestem samoukiem. ;-)
Odpisz
30 października 2012, 20:57
@chupacabra001: Akurat za rok mogę się dopiero przekonać czy muszę się własnoręcznie uczyć bo dojdą nam trudniejsze programy rachunkowe. A jak na razie same zbyteczne rzeczy i C++ itp nie jest mi potrzebne :)
Odpisz
31 października 2012, 17:42
@Mnich1: No nic, powodzenia. ;-) Gdybyś miał problem z C++, 3DS Maxem, czy z czymś innym, to wal śmiało. ;-]
Odpisz
30 października 2012, 19:15
tak jak u mnie w szkole
Odpisz
30 października 2012, 18:35
Mnie kazano wkuć skróty klawiaturowe. I przez 2 miesiące uczyliśmy się obsługiwać komputer teoretycznie, czyli pisząc notatki w zeszycie. 5/5
Odpisz
30 października 2012, 18:10
W rzeczywistości nic nie będą robić (czyli będą siedzieć w necie) albo każe zrobić w wizytówki, dyplomy, życiorysy czy inne tam duperele w odpowiednich programach.
Odpisz
30 października 2012, 18:02
mam tak
Odpisz
30 października 2012, 17:11
w 6 klasie mieliśmy sprawdzian z pointa
Odpisz