Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Memex

22 stycznia 2025, 21:44

Nie, lubię tylko słabą muzykę

Avatar kusal

2 stycznia 2018, 19:44

disco polo to ty szanuj kurde

Avatar ProstyGracz

1 czerwca 2018, 10:05

Avatar Kawento

19 marca 2023, 12:00

Avatar kuba5028

8 marca 2017, 17:28

U mnie cała klasa na lekcji z maksymalną głośnością puszcza sobie disco polo i ja jedyny tego nie słucham

Avatar Normik

18 października 2017, 08:37

@kuba5028: jesteś głuchy?

Avatar WiktorT1

Edytowano - 30 czerwca 2016, 12:14

ja lubię metal (1...2...3 i hejty!)

Avatar Filen_5

Edytowano - 30 czerwca 2016, 20:55

@WiktorT1: Ja też, i lubię jeszcze rock :D

Avatar KrewetkaModliszkowa

Edytowano - 1 lipca 2016, 09:16

@WiktorT1: Jeśli lubisz metal, i oczekujesz hejtów to nie tutaj. Źle trafiłeś.

Avatar krzysztofgta

31 stycznia 2017, 10:55

@WiktorT1: Metal najlepszy

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 18:09

@krzysztofgta: Połączenie dubstepu z metalem jest zajebiste

Avatar xD_Natalia_Dx

30 czerwca 2016, 13:24

Ten obrazek przypomniał mi o występie Marka z M jak Miłość w TV ;-;

"Hej laski, laski! Nie jestem płaski!" ;-;

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2016, 09:49

Wolę muzykę klasyczną.

Avatar czar1234

30 czerwca 2016, 09:38

Czytając te wszystkie komentarze zapomniałam jak wygląda obrazek 😐

Avatar Mnich1

29 czerwca 2016, 21:55

Disco pola da się słuchać tylko po alkoholu w innych wypadkach można to nazwać masochizmem.

Avatar chupacabra001

29 czerwca 2016, 22:28

@Mnich1: Mnichu, ja nie jestem w stanie słuchać tego badziewia nawet gdy ledwo stoję na nogach.

Avatar polak922

29 czerwca 2016, 23:26

@chupacabra001: To ty w ogóle jesteś w stanie? Nie no, wytrzymały jesteś

Avatar chupacabra001

30 czerwca 2016, 08:02

@polak922: Że co? ;_;

Avatar nata127

29 czerwca 2016, 23:45

Only metal in my heart. Czyli jedyna słuszna muzyka xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar nata127

1 lipca 2016, 00:46

@Filen_5: kogo ? xD

Avatar Filen_5

1 lipca 2016, 16:27

@nata127: Ciebie :D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 czerwca 2016, 23:01

Co wy gimbusy macie do Disco Polo? Każdy słucha tego co lubi i ch*j innym do tego... NP. Ja słucham Disco i tego się nie wstydzę tylko od kilku lat przyszło młode pokolenie zjebów powiedzieli że disco jest wieśniackie i ciul... Nawet jeśli ktoś z ich grupy słucha Disco Polo to boi się o tym powiedzieć bo go zbesztają...
Dziekuje za przeczytanie całości.

Avatar Shibitsu

30 czerwca 2016, 09:24

Disco Polo jest hejtowane z kilku powodów. Banalny tekst, podkład praktycznie taki sam w każdym utworze, nie wiadomo jaki ma cel.

Avatar urkiso123

30 czerwca 2016, 10:12

disko polo jest głównie o podtekście erotycznym

Avatar miki864

30 czerwca 2016, 12:19

@Shibitsu: Swoimi czasy, ''twórcy'' disco polo, po prostu kradli muzykę z zagranicznych piosenek i tylko śpiewali swój tekst :P

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 12:34

@urkiso123: Nie zawsze ... słyszałeś MIG,AKCENT?

Avatar baarts

29 czerwca 2016, 22:45

Przez twe oczy zielone zielone oszalałem!

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 23:37

@baarts: I me serce miłości spragnione, ci oddałem!

Avatar Lacoste

29 czerwca 2016, 21:41

Najzabawniejsze jest to, że każdy tak hejtuje disco polo i mówi jakie to ono nie jest wieśniackie a na imprezach tańczy do muzyki disco polo jak szalony...

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 22:14

@Lacoste: Nie każdy hejtuje do disco-polo i nie każdy kto je hejtuje doń tańczy.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 22:21

@Lacoste: Z disco polo jest pewien związek. To świetna piosenka do tańczenia - skoczna, wesoła, ma dobry rytm i aż chce się tańczyć. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę słuchanie tego na codzień to jest zwykła wiocha. Większość tekstów jest typu: Ja Cię kocham, Ty kochasz mnie, oboje się kochamy.

Avatar SomebodyNobody

29 czerwca 2016, 23:53

@Lacoste: Ja, jako osoba, która unika hejtowania jak ognia, hejtuję disco polo na potęgę, przy każdej okazji. I jak ktoś na imprezie włączył disco polo, to siadłam, włożyłam słuchawki na uszy i miałam wywalone, dopóki ktoś nie podgłośnił tak, że nic w nich nie słyszałam. Wtedy wyszłam. I nie wróciłam, nie utrzymuję z tymi ludźmi kontaktu.

Avatar nygass87

30 czerwca 2016, 10:21

@SomebodyNobody: bardzo dobrze 👍 to niezdrowa znajomość była...

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 21:12

Teraz tylko czekać na hurr durr wspaniałych ekspertów muzyki, którzy na pewno się pochwalą jakiej to oni prawdziwej muzyki słuchają i jak bardzo są przez to oryginalni...

Avatar NieidealnieNiebanalna

29 czerwca 2016, 21:23


Już nie musisz czekać:
Słucham prawdziwej muzyki, przez co jestem bardzo oryginalna.
Proszę bardzo. Nie musisz dziękować.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 czerwca 2016, 21:25

@NieidealnieNiebanalna: Słuchasz Muse, więc Ci wybaczam i dziękuję :v

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 21:44

Ja np. słucham rock 'n' roll'a - tak wiem jestem trochę zacofany.

Avatar Broski

29 czerwca 2016, 21:51

Ja słucham prawdziwej muzyki, ale nie jestem przez to oryginalny :P

Avatar CukiereczeQ

29 czerwca 2016, 21:38

Kiedy poznałam ludzi z nowej szkoły .-.

Avatar noszkurnawszystkozajete

29 czerwca 2016, 21:22

Ten obrazek jest bez sensu
No bo
Dla jednego "dobra muzyka" oznacza np. rock, a dla innego właśnie disco polo, i weź tu się dogadaj co jest dobre ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Niezniszczalne

Frustrujące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka