Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2016, 17:55
Najgorsi są ci janusze co zagradzają tymi parawanami tyle miejsca jakby chcieli tam kamienice postawić
Odpisz
26 września 2020, 11:12
parawany są dobre bo prywatność
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:47
no ale jak rozstawia się to słabo
Odpisz
29 czerwca 2016, 18:56
W polsce parawany, a na Menorce nudystki.... Wole to drugie ,,lenny"
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:08
Czy tylko mi te parawany nie przeszkadzają?
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:35
Mi też nie.
Odpisz
29 czerwca 2016, 14:47
Szkoda tylko, że jak na legendarnym filmiku część stoi tam o 4 rano... pusta.
Odpisz
29 czerwca 2016, 15:47
przyznaję się używam parawanu... ale to żeby mi wiatr nie wita
ł
Odpisz
16 czerwca 2016, 18:06
Za takie cos powinna byc kara pieniezna. Noz ku*wa przejsc sie nie da, widoku ni ma. Oraz zajmuja w pi**u miejsca
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:36
@Polak123pl: Jaki widok? Na wodę?
Odpisz
29 czerwca 2016, 15:10
@Szymon123PL: Nie na góry
Odpisz
29 czerwca 2016, 14:13
Gra o plaże 2016 rozpoczęta.
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:58
Moim zdaniem parawany to niezły pomysł, bo przynajmniej te je*ane dzieci nie będą ci na koc sypać piaskiem. No i też ma się przestrzeń dla siebie.
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:46
Znam ten ból (mieszkam nad morzem).
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:22
Siedzę od 4 dni nad morzem i wcale to tak nie wygląda.. także kappa.
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:03
Chociaż w sumie, to teraz nad morzem najzimniej.
Odpisz
17 czerwca 2016, 06:49
dobrze że jade do bułgarii
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:01
@daglasio: No właśnie nieco źle bo teraz Janusze z Bałtyku i Chorwacji postanowili porobić wiochę w innym kraju i jeżdżą do Bułgarii. Mój wuj wczoraj wrócił i twierdzi że buractwo, chamstwo i Januszowanie.
Odpisz
16 czerwca 2016, 20:30
Ja tu tylko by uciec przed spamem.
Odpisz
16 czerwca 2016, 17:52
Jak ja lubię patrzeć na te parawany... Zwłaszcza jak zasłaniają widok na morze.
Odpisz