Gdy najbardziej inteligentny dzieciak w klasie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2016, 21:03
uwielbiam naruto, towarzyszy mi od dzieciństwa i nie moge uwierzyć, że się prawie kończy, dobrze, że robią fillery, i to nie byle jakie, przynajmniej pokazali początki ninshuu i że kaguya to kosmita, że przylecą do niej towarzysze z innej planety, będzie się działo!
Odpisz
19 czerwca 2016, 21:45
@ALKATRAZ: uwielbiam cię xD
Odpisz
6 lipca 2017, 18:23
@ALKATRAZ: Czyli już odpisujesz?
Odpisz
15 czerwca 2018, 08:36
@ALKATRAZ: Teraz jeszcze nowa seria jest podobno. Już wiesz, że masz coś do zrobienia.
Odpisz
23 marca 2020, 17:48
@TrueStoryGuy: gdyby jeszcze dobra była...
Odpisz
23 marca 2020, 19:21
@Damond: Rzeczywiście jest fatalna, ale miewa czasem dobre momenty. Nie ma już zboczonego i na przekór zabawnego klimatu, nie ma brutalności, widoku zbyt dużej ilości krwi, brak treningów, nudne i zbyt przesłodzone odcinki dodatkowe. Może w przyszłości się bardziej rozwiną, ale jak na ten czas, całe te anime weszło w rejony zbyt wysokiej tolerancji i braku przemocy, a także dziecinnych zachowań i nadmiernych prób nauczenia czegoś. Jest zbyt kolorowe i przyjazne otoczenie oraz widać także taką sztuczność zachowań. Mało komu może to się podobać, ale za to czasem akcja oraz wątek są naprawdę dobre.
Odpisz
23 marca 2020, 19:25
@TrueStoryGuy: skończyłem to oglądać jakiś miesiąc temu, najlepszą częścią dla mnie było to cofanie w czasie
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2020, 19:41
@Damond: Dla mnie dobry był turniej i atak tej rodziny z kosmosu (odzwyczaiłem się od nazw). Całkiem, całkiem był wątek z wioską ziemi i ze staruszkiem. Reszta była przeciętna lub nawet gorsza (wątek o łabędziach był jednym z tych fatalnych).
Odpisz
23 marca 2020, 19:43
@TrueStoryGuy: sądzę podobnie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 03:17
a teraz są protesty przez takich xD
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:27
Orochimaru <3
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:30
@mirra343: On jest po prostu ohydny...
Odpisz
20 czerwca 2016, 14:40
@TheTemplar: Czasami tak, ale ja go po prostu bardzo lubię jako postać
Odpisz
20 czerwca 2016, 14:43
@mirra343: Chodziło mi o jego charakter...
Odpisz
20 czerwca 2016, 14:45
@TheTemplar: Och...Myślałam że, o jego ataki. Z charakteru też go lubię :V
Odpisz
25 czerwca 2016, 13:50
@mirra343: Madara Lepszy....
Odpisz
20 czerwca 2016, 14:12
A u nas na dniu sportu znowu patologia, "pani psorka" znowu popisała się tym jak wredną kur*ą można być:
Gramy już od 2 godzin, do końca kolejne dwie, picie się niestety skończyło już wszystkim.No to idziemy sobie do pani, pytamy czy możemy iść do sklepu, i się zaczyna:
-Psze pani, możemy iść do sklepu po wodę?[sklep 30m od szkoły po drugiej stronie drogi]
-A już nie macie w ogóle do picia nic?
-No wszystko się skończyło już.
-Nie możecie iść sami bo trwają lekcje.Dzień sportu bo dzień sportu, ale jest traktowany jak normalne lekcje.
*Krótka narada wojenna*
-Skoro nie możemy sami, to czy mogłaby Pani z nami iść?
-Nie, jestem zajęta pilnowaniem tamtych uczniów.
-Przecież są przy nich rodzice.
-Nie i koniec, a za dyskusję ci zaraz uwagę wpisze.
*Ktoś z tyłu:
-NO RUSZYŁABYŚ TO DUPSKO TO SKLEPU SPASŁY PULPECIE ZAJE**NY.
>Spłakała się i poszła do dyrki
>Wszyscy się spłakaliśmy ze śmiechu
>Piliśmy łzy
>Worth it w ch*j
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:41
@Sayne33: hmm, jak myśmy dzień sportu mieli to zwyczajnie szliśmy nie pytając się o zdanie- nikt nie zauważył
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2016, 20:19
A potem dostanie jeden albo punkty ujemne za przeszkadzanie podczas zajęć lekcyjnych i będzie po kłótni.
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:13
@Noobhunter: Ale ma to w dupie i kłóci się dalej
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:44
@Noobhunter: No akurat wszyscy się tym przejmują ;)
/s
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2016, 20:21
Czyli nauczyciel pozbawia go duszy z rąk? Przy okazji umiera.
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:46
Istnieje coś takiego jak dusza rąk ? Yebany Voldemort
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:55
@Blixar: No, ale jak ja mam to inaczej nazwać? ;-;
Duchowe ręce?
Odpisz
19 czerwca 2016, 21:38
Po prostu uważam ten pomysł w Naruto za idiodyzm
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:20
@Blixar: E tam. Fabuła się jakoś trzymała, więc jest gites.
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:48
@Blixar: On oderwał część jego duszy więc nie, że duchowe ręce czy coś
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:45
Zwykle najmądrzejsi uczniowie to kujony, a kujony (Oryginalna nazwa: Kujonostust Podlistopus) Się głównie podlizują.
Odpisz
19 czerwca 2016, 21:57
@Arronin: Nie zawsze! Nie opieraj się na stereotypach!
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:00
@Monster_: W moim przypadku zawsze.
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:08
@Arronin: Oni kłują i są wyksztalceni, a chodzi o inteligencję
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:13
@Arronin: Jestem najmądrzejszy (pod względem ocen) z klasy, ale nauczycielom w d*pe nie włażę 😊
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:12
@Monster_: mądrość ≠inteligencja kujony zazwyczaj są mało inteligentni, a osoby inteligentne zazwyczaj nie uczą się, wiem bo mam takiego kolegę, który ma średnią 5,50, a cały czas gra w lola/piłkę nożną
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:21
@wagacza: no i co że gra? jak gra w piłkę i w Lola to chyba lepiej to niż chlanie po kumplach
Odpisz
20 czerwca 2016, 05:58
@Kondziu18: Ale chodzi o to że się nie uczy.
Odpisz
20 czerwca 2016, 08:50
@wagacza: Skąd wiesz, że się nie uczy? Mam kolegę, który wciąż gra w Lol'a i piłkę nożną, a zarazem uczył się ;P Ha, a nawet miał czas by pomagać w domu ;P Może być inteligentny, ale na pewno nie ma wiedzy na temat wszystkiego czego się uczycie ;P
Odpisz
20 czerwca 2016, 09:15
@wagacza: Ja mam 5,27 a tak samo się nie uczę (-sprawdziany, kartkówki[Ale czasami zapominam ;_;])
Odpisz
20 czerwca 2016, 09:41
@pawel4134: Ucz mnie ;_;
Odpisz
20 czerwca 2016, 10:20
@Arronin: Punkt 1: Mów, że masz zwaloną pamięć a pamiętaj co ona powiedziała ci 3 lata 2 mies i 19 dni temu. Punkt 2: Rób prace domowe z wikipedii. Punkt 3: Zapamiętaj infornacje z Wiki. I oto jak dostałem 6 ze sprawdzianu z historii kompletnie o nim nie zapomjnając.
Odpisz
20 czerwca 2016, 10:24
@pawel4134: Kiedy ja nawet nie pamiętam co miałem wczoraj na obiad.
Odpisz
20 czerwca 2016, 10:27
@Arronin: 3 lata temu Julka udawała, że Cola to krew i jest wampirem, a później z nią i jego bratem zrobiliśmy konkurs: Kto najgłośniej krzyknie. Jej brat nazywa się Dawid. Dawid ostrzegał nas, jeżeli straci głos po tym konkursie, to będzie na nas. (Julka i Dawid: Nie znasz)
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2016, 21:04
od razu kłótnię... inteligentą dyskusję jak już
tak jak to robią wszyscy ludzie w internecie
Odpisz
19 czerwca 2016, 21:56
@MagicznaAlpakaSzatana: Niestety nie zawsze inteligentną xD
Odpisz
19 czerwca 2016, 22:15
@MagicznaAlpakaSzatana: "...jak to robią wszyscy ludzie w internecie" No ten żart to ci się udał!
Odpisz
19 czerwca 2016, 21:19
A nauczyciel wysyła do dyrektora
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:59
Moja ulubiona postać z Naruto.
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:39
Czyli ten uczeń przywraca do życia byłego nauczyciela, swojego nauczyciela, wraz z jego starszym bratem? o_O
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:56
@iger3: I próbował wskrzesić Czwartego Hokage.
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:53
@figaro19 Ejże!!! Nie będę ze światowcem dyskutował.
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:03
jak, jak to się dostało na główną z tylko jednym głosem z multikonta
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:04
@Errror_Sans: Niezbadane są wyroki admina.
Odpisz
19 czerwca 2016, 20:07
@Hyberius: i wszystko jasne
Odpisz