Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Trzykrotny T
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2017, 21:05
To uczucie kiedy grasz w grę multiplayer zabijasz kolesia on nazywa cię hakerem po tym jak cię raz zabije nazywa cię noobem jak zabijesz go parę razy pod rząd wyzywa cię i mówi że r*chał twoją matkę.... MAM NADZIEJĘ ŻE ATOMÓWKA NA TAKIE RAKI KIEDYŚ SPADNIE
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:19
Czemu akurat pokazana gra to destiny? W destiny nie ma takich raków.
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:35
@Kiler1: Bo wszystkie są zawsze w moim teamie .....
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:36
@Noobhunter: Grasz w destiny?
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:57
@Kiler1: Ta ale na starej generecji zamierzam się niedługo przerzucić na nową przy okazji tego że w ps3 dysk mi padł ale na 50% bo są pewne komplikacje.
Odpisz
23 czerwca 2016, 12:52
@Noobhunter: to przerzucaj sie na ps4 to bedziemy razem grac :D. a pozatym rise of iron juz nie ebdzie na last genie, wiec w sumie tylko zyskasz
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2016, 13:13
@Kiler1: racja ale mówię czy się koniec końców przerzuce zależy od farta ale jeśli dojdzie do tego odezwę się do cb. :)
Odpisz
22 czerwca 2016, 19:08
WTF?!
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:12
Ten sam avek. Brawo my!
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:25
Łączmy się!
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:07
jak ktoś mówi " TWOJA MATKA ZROBIŁA MI LODA" to powiedz, że mama wspominała coś o upośledzonym dziecku i kupiła mu kaktusa w za 2 złote, bo żal takiego dziecka
Odpisz
22 czerwca 2016, 19:14
dlaczego on gra w destiny, gdzie community jest jednym z bardziej przyjaznych, i słyszy coś takiego?
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:07
@Karman: Gra w destiny bo jeszcze nikt nie powiedział mu o istnieniu Warframe :')
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:59
PA-TO-LO-GIA!!!
Odpisz
23 czerwca 2016, 10:37
Nie, multiplayer.
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:05
Dodałem to samo tylko, że po angielsku i miało o wiele lepsze oceny. ;-;
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2016, 18:17
@Zlodziej_Ziemniakow: Następnym razem przeczytaj nowe zasady :v Admin wrzucił twój obrazek ale musiał go przerobić.
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:25
@heraklio2: Wrzuciłem mój obrazek przed ustaleniem nowych zasad i on nadal jest w poczekalni.
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2016, 18:51
@Zlodziej_Ziemniakow: To masz pecha :v Ja tam zawsze tłumacze swoje obrazki.
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2016, 18:33
[*]
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:31
a myślałem że zrobi mu sie ich poprostu żal bo ma taką brzydką matke
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:28
widziałem to na jbzd
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:18
Przestroga dla wszystkich, którzy nie tłumaczą swoich obrazków. Przetłumacz albo admin ci go ukradnie :v
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:26
@heraklio2: Może po prostu nie zauważył, to się zdarza dość często.
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:01
Teraz twoja kolej
Odpisz