Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 02:46
Fuj furry
Odpisz
18 czerwca 2016, 14:57
Odinstalowałem windowsowego antywirusa 3 razy i on dalej jest w moim pc i sie przypi***ala do avasta i lola -,-Po co ja pobieralem tego win10???
Odpisz
18 czerwca 2016, 15:00
@Sebzer: możesz wrócić chyba do 7/8.1
Odpisz
18 czerwca 2016, 15:07
@Krzyniu: w ciągu 2 tygodni.
Odpisz
18 czerwca 2016, 15:08
@Sebzer: Mi nie przyczepia się do lola.
Odpisz
18 czerwca 2016, 15:15
@sok930: W sesie ze podczas grania w lola ten antywirus sie odpala i jakoes pie**olone okienko o swoich promocjach czy innych pierdołach odpala prEz co lol sie laguje musze z niego wychodzic zeby zamknac to okno.
Odpisz
18 czerwca 2016, 15:29
@Sebzer: Nie wiem dlaczego tak jest ale współczuję. sok930 jeśli chcesz zagrać.
Odpisz
18 czerwca 2016, 17:04
@Sebzer: na stronie Windowsa jest jk wrocic do poprzednoch wersji
Odpisz
18 czerwca 2016, 20:30
@sok930: Chcesz grać z bronzem? xD
Odpisz
18 czerwca 2016, 20:32
@Sebzer: Brother. I was there but now i unranked. You can take me to the bronze?
Odpisz
18 czerwca 2016, 23:40
@Sebzer: Mnie się udało za pierwszym razem korzystając z wbudowanego do antywirusa AVG deinstalatora
Odpisz
20 czerwca 2016, 07:30
@RumekFuria: spróbuję
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 09:21
@Sebzer: Chopaki ja mam śilwera 4 a niedługo 3 więc jakby co to piszczcie
Odpisz
3 lipca 2016, 23:33
@Sebzer: Polecam zmienić z pełneko ekranu na bez krawędzi, alttabuje się bardzo dobrze i gdy wyskakuje ci jakieś okno to ci nie wywala odrazu na pulpit.
Odpisz
4 lipca 2016, 00:13
@Fina258: mam bez krawedzi. chodzi o to ze to okno laguje lola bo zabiera ram bo jest to jakis dodatkowy proces.
Odpisz
5 lipca 2016, 09:59
@Sebzer: Masz wtedy ograniczenie do 15-20 fps ale tylko na chwilkę.
Odpisz
2 lipca 2016, 06:49
A ja i tak mam mojego Windowsa 7 :d
Odpisz
2 lipca 2016, 07:21
Home Premium?
Odpisz
2 lipca 2016, 07:45
Tak
Odpisz
2 lipca 2016, 07:55
*Instaluje darmowego win 10 dla pichu_lubi_sonica*
Odpisz
2 lipca 2016, 08:11
*odinstalowuje*
MOJA KOCHANA SIÓDEMKA JEST LEPSZA :C
Odpisz
2 lipca 2016, 08:20
*Wysyła miliardy komunikatów o darmowej aktualizacji ( z mozliwym przypomnieniem za 1 sekunde)
Odpisz
2 lipca 2016, 08:33
*wzdych*
co poradzić
*zamyka jeden po jednym*
*miesiące później*
WRESZCIE
Odpisz
2 lipca 2016, 10:06
*wysyła stonki ziemniaczane do komputera pichu*
Odpisz
2 lipca 2016, 14:15
*formatuje komputer*
No, i po sprawie.
Odpisz
3 lipca 2016, 09:40
*Zanosi kał do twojego pokoju*
*wywala się*
Łupsi, dupsi... ojojoj... co za katastrofa...
*próbuję zmyć, ale tylko się rozmazuje* (spadło na cały sprzet :3)
Odpisz
3 lipca 2016, 15:32
*wali komputerem w Jeroslafa, rycząc "K*RWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"* *po chwili włącza konsolę*
Na wypadek.
*gra w GTA V*
Odpisz
3 lipca 2016, 15:52
Podmieniłem Gta na Mario Demo w którego można grać 3 razy po 69 sekund...
Odpisz
3 lipca 2016, 16:14
*idzie do sklepu z grami*
ja: Poproszę Gta 5.
*sprzedawca daje gta 5*
*ja daję pieniądze*
ja: Dowidzenia.
*wkłada płytę do konsoli*
A więc...
*gra w GTA V*
Odpisz
3 lipca 2016, 16:57
*Niszczy życie*
Odpisz
3 lipca 2016, 16:57
(k*rwa, ile te rp będzie trwać?)
Odpisz
3 lipca 2016, 17:13
(duuuużo)
Odpisz
3 lipca 2016, 17:39
*niszczy rp*
Było sobie Rp i...
KONIEC!
Odpisz
3 lipca 2016, 17:53
...i nowy początek...
Odpisz
2 lipca 2016, 10:41
#Windows_XP_Masterrace
Odpisz
2 lipca 2016, 11:26
@avalon3440: Współczuje ;)
Odpisz
2 lipca 2016, 11:29
@HkgStudio: #Windows_XP_Masterrace
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 11:30
@BOSS111: Windows XP nie ma wsparcia od microsoftu - tzn, że niedługo żadne nowe programy wam działać nie będą ;)
Odpisz
2 lipca 2016, 11:35
@HkgStudio: Po co nowe programy jak jest gothic.
Odpisz
2 lipca 2016, 11:36
@GooseApocalypsE: ...
Odpisz
2 lipca 2016, 11:36
@HkgStudio: Firefox działa...
Odpisz
2 lipca 2016, 11:55
@HkgStudio: a po co mi coś nowego, jak jedyne gry w jakie gram są z okresu 1998-2013
Odpisz
2 lipca 2016, 12:12
@avalon3440: ja też np GTA SA nfs mw driver sf battlefield 2 GTA 2
Odpisz
2 lipca 2016, 13:06
@avalon3440: w windows xp jest też pinball
Odpisz
18 czerwca 2016, 17:59
czekam na idiotów piszących "Furri!!!!one!one!!! szo za zuo!!!"
Odpisz
2 lipca 2016, 11:27
@CrazyMe: Furri!!!!one!one!!! szo za zuo!!!
topkek
Odpisz
2 lipca 2016, 12:44
@HkgStudio: dziękuję. czuję się spełniona
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 12:44
@HkgStudio: *dubel przez jakże cudowną apkę*
Odpisz
18 czerwca 2016, 14:53
#Piracki_Windows master race
Odpisz
2 lipca 2016, 11:38
@Krzyniu: Ja mam oryginalnego przegrywanego ze 5 razy bo płyta się porysowała.
Odpisz
2 lipca 2016, 11:36
Można się tego pozbyć. W win 7 trzeba wyłączyć auto aktualizacje i usunąć jedną w panelu sterowania.
Odpisz
2 lipca 2016, 11:25
Przecież windows 10 jest lepszy od takiej np. 8 czy 7 :v.
Działa wszystko ładnie. ;)
Odpisz
18 czerwca 2016, 23:39
A czemu w ogóle czepiacie się tak bardzo windowsa 10 to całkiem dobry system i na pewno lepszy (według mnie) od windowsa 7 czy 8. Sam używam i nie mam (po drobnych zmianach) nie mam żadnych problemów wiec się odwalcie i tyle
Odpisz
2 lipca 2016, 09:53
@RumekFuria: Zgadzam się.
Bałem się, że to straszne będzie, ale polecam 10.
Odpisz
2 lipca 2016, 10:51
@RumekFuria: Dopiero teraz zauważyłem że napisałem "nie ma" 2 razy przed i po nawiasie. Dość często mi się coś podobnego zdarza kiedy mówię lub piszę.
Odpisz
2 lipca 2016, 09:38
Szo to za antywirus? ;-; Ja takiego nie mam na 10 .-.
Odpisz
2 lipca 2016, 11:25
@Komandor_Brytania: AVG - taki polski
Odpisz
2 lipca 2016, 11:27
@Komandor_Brytania: avg
Odpisz
2 lipca 2016, 09:17
Gdzie jest ziemniak?
Odpisz
2 lipca 2016, 09:22
@dawajtedowcipy:
Odpisz
2 lipca 2016, 09:33
@dawajtedowcipy: Nie przesadzaj, bywały dłuższe.
Odpisz
2 lipca 2016, 08:40
#androidmaster race.
Odpisz
18 czerwca 2016, 17:00
ta twarz mnie rozwala
Odpisz
18 czerwca 2016, 16:41
Odpisz
18 czerwca 2016, 15:04
Avast :D
Odpisz
25 lutego 2017, 12:39
Jaki Avast?!? tam nawet avasta nie ma! jest AVG!
Odpisz