Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

23 lutego 2020, 02:46

Fuj furry

Avatar Sebzer

18 czerwca 2016, 14:57

Odinstalowałem windowsowego antywirusa 3 razy i on dalej jest w moim pc i sie przypi***ala do avasta i lola -,-Po co ja pobieralem tego win10???

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Sebzer

4 lipca 2016, 00:13

@Fina258: mam bez krawedzi. chodzi o to ze to okno laguje lola bo zabiera ram bo jest to jakis dodatkowy proces.

Avatar Fina258

5 lipca 2016, 09:59

@Sebzer: Masz wtedy ograniczenie do 15-20 fps ale tylko na chwilkę.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 06:49

A ja i tak mam mojego Windowsa 7 :d

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 17:39

*niszczy rp*
Było sobie Rp i...
KONIEC!

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 17:53

...i nowy początek...

Avatar avalon3440

2 lipca 2016, 10:41

#Windows_XP_Masterrace

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar BOSS111

2 lipca 2016, 12:12

@avalon3440: ja też np GTA SA nfs mw driver sf battlefield 2 GTA 2

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 13:06

@avalon3440: w windows xp jest też pinball

Avatar CrazyMe

18 czerwca 2016, 17:59

czekam na idiotów piszących "Furri!!!!one!one!!! szo za zuo!!!"

Avatar HkgStudio

2 lipca 2016, 11:27

@CrazyMe: Furri!!!!one!one!!! szo za zuo!!!
topkek

Avatar CrazyMe

2 lipca 2016, 12:44

@HkgStudio: dziękuję. czuję się spełniona

Avatar CrazyMe

Edytowano - 2 lipca 2016, 12:44

@HkgStudio: *dubel przez jakże cudowną apkę*

Avatar Krzyniu

18 czerwca 2016, 14:53

#Piracki_Windows master race

Avatar GooseApocalypsE

2 lipca 2016, 11:38

@Krzyniu: Ja mam oryginalnego przegrywanego ze 5 razy bo płyta się porysowała.

Avatar GooseApocalypsE

2 lipca 2016, 11:36

Można się tego pozbyć. W win 7 trzeba wyłączyć auto aktualizacje i usunąć jedną w panelu sterowania.

Avatar HkgStudio

2 lipca 2016, 11:25

Przecież windows 10 jest lepszy od takiej np. 8 czy 7 :v.
Działa wszystko ładnie. ;)

Avatar RumekFuria

18 czerwca 2016, 23:39

A czemu w ogóle czepiacie się tak bardzo windowsa 10 to całkiem dobry system i na pewno lepszy (według mnie) od windowsa 7 czy 8. Sam używam i nie mam (po drobnych zmianach) nie mam żadnych problemów wiec się odwalcie i tyle

Avatar DarthKrooge

2 lipca 2016, 09:53

@RumekFuria: Zgadzam się.
Bałem się, że to straszne będzie, ale polecam 10.

Avatar RumekFuria

2 lipca 2016, 10:51

@RumekFuria: Dopiero teraz zauważyłem że napisałem "nie ma" 2 razy przed i po nawiasie. Dość często mi się coś podobnego zdarza kiedy mówię lub piszę.

Avatar Komandor_Brytania

2 lipca 2016, 09:38

Szo to za antywirus? ;-; Ja takiego nie mam na 10 .-.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 11:25

@Komandor_Brytania: AVG - taki polski

Avatar BOSS111

2 lipca 2016, 11:27

Avatar dawajtedowcipy

2 lipca 2016, 09:17

Gdzie jest ziemniak?

Avatar Myszkapl

2 lipca 2016, 09:22

Avatar jarek200211

2 lipca 2016, 09:33

@dawajtedowcipy: Nie przesadzaj, bywały dłuższe.

Avatar TUPAQ

2 lipca 2016, 08:40

#androidmaster race.

Avatar Reichtangle

18 czerwca 2016, 17:00

ta twarz mnie rozwala

Avatar lorax12

18 czerwca 2016, 16:41

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2016, 15:04

Avast :D

Avatar PacCake

25 lutego 2017, 12:39

Jaki Avast?!? tam nawet avasta nie ma! jest AVG!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Fergus

A, okej

Dobrze czasem się oderwać

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka