Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikodem8378

2 lutego 2020, 19:45

@Konto usunięte: ja mam 163 lub 164 ja mam 13 lat

Avatar JTKX2

19 czerwca 2016, 18:59

Napoleon w swoich czasach był wysoki

Avatar Lekki69

3 lipca 2016, 10:32

@JTKX2: nie, co prawda w jego czasach ludzie byli niżsi ale on był szczególnie, są założenia że mogł mieć nawet ok. 150cm wzrostu

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 10:41

@Lekki69: Miał 169 cm wzrostu. Średnia wzrostu we Francji w owym okresie wynosiła ok. 165 cm.
A to że był niski to była propaganda brytyjska, ktora jak wciąż to dobrze widać okazała sie skuteczna.

Avatar Broski

3 lipca 2016, 10:50

Czyli mógłbym Napoleonowi spojrzeć praktycznie prosto w oczy. Mam 1 cm wzrostu więcej. Ale i tak uważam że jestem niski.

Avatar Lekki69

3 lipca 2016, 11:01

A to w zasadzie jest mojego wzrostu

Avatar Interfectrix

3 lipca 2016, 11:21

@Broski: na mnie patrzyłby z gory. o jakies 5-6cm...

Avatar xAzumiKx

3 lipca 2016, 11:25

@Broski: Bo jesteś ja mam coś koło 185cm wzrostu (tyle miałem 6mies temu) i czuje się niski.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 11:45

@xAzumiKx: Przecież to idiotyczne. Jesteś 8 cm ponad średnią i uwazasz, że jesteś niski? Musisz mieć naprawdę spore kompleksy...

Avatar xAzumiKx

3 lipca 2016, 21:29

Według genów będę miał około 2m ale ja nie chce ;-;

Avatar MistrzJedi

4 lipca 2016, 18:25

@Broski: W tamtych czasach ludzie byli niżsi niż teraz.

Avatar Broski

4 lipca 2016, 20:24

@MistrzJedi: No shit Sherlock.

Avatar Interfectrix

5 lipca 2016, 01:19

@Broski: tez tak zawsze mowie

Avatar MistrzJedi

4 lipca 2016, 18:25

Opowieści o wyjątkowo niskim wzroście Napoleona to mit. Był średniego wzrostu jak na tamte czasy. Jednak na swoich strażników wybierał wysokich żołnierzy a on stojąc przy nich wyglądał na niskiego i stąd wzioł się ten mit.

Avatar PanSowa12

3 lipca 2016, 11:03

#suchpain

Avatar Veronica27

3 lipca 2016, 10:13

Takie true.... heh

Avatar Xenon77

3 lipca 2016, 10:05

nie trzeba być wysokim aby być wielkim

Avatar
lolman533

19 czerwca 2016, 16:03

Fak ju.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Papierowa szkoła posting

Pilne

To by wystarczyło

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka