Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Papierowa szkoła posting
Pilne
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2020, 19:45
@Konto usunięte: ja mam 163 lub 164 ja mam 13 lat
Odpisz
19 czerwca 2016, 18:59
Napoleon w swoich czasach był wysoki
Odpisz
3 lipca 2016, 10:32
@JTKX2: nie, co prawda w jego czasach ludzie byli niżsi ale on był szczególnie, są założenia że mogł mieć nawet ok. 150cm wzrostu
Odpisz
3 lipca 2016, 10:41
@Lekki69: Miał 169 cm wzrostu. Średnia wzrostu we Francji w owym okresie wynosiła ok. 165 cm.
A to że był niski to była propaganda brytyjska, ktora jak wciąż to dobrze widać okazała sie skuteczna.
Odpisz
3 lipca 2016, 10:50
Czyli mógłbym Napoleonowi spojrzeć praktycznie prosto w oczy. Mam 1 cm wzrostu więcej. Ale i tak uważam że jestem niski.
Odpisz
3 lipca 2016, 11:01
A to w zasadzie jest mojego wzrostu
Odpisz
3 lipca 2016, 11:21
@Broski: na mnie patrzyłby z gory. o jakies 5-6cm...
Odpisz
3 lipca 2016, 11:25
@Broski: Bo jesteś ja mam coś koło 185cm wzrostu (tyle miałem 6mies temu) i czuje się niski.
Odpisz
3 lipca 2016, 11:45
@xAzumiKx: Przecież to idiotyczne. Jesteś 8 cm ponad średnią i uwazasz, że jesteś niski? Musisz mieć naprawdę spore kompleksy...
Odpisz
3 lipca 2016, 21:29
Według genów będę miał około 2m ale ja nie chce ;-;
Odpisz
4 lipca 2016, 18:25
@Broski: W tamtych czasach ludzie byli niżsi niż teraz.
Odpisz
4 lipca 2016, 20:24
@MistrzJedi: No shit Sherlock.
Odpisz
5 lipca 2016, 01:19
@Broski: tez tak zawsze mowie
Odpisz
4 lipca 2016, 18:25
Opowieści o wyjątkowo niskim wzroście Napoleona to mit. Był średniego wzrostu jak na tamte czasy. Jednak na swoich strażników wybierał wysokich żołnierzy a on stojąc przy nich wyglądał na niskiego i stąd wzioł się ten mit.
Odpisz
3 lipca 2016, 11:03
#suchpain
Odpisz
3 lipca 2016, 10:13
Takie true.... heh
Odpisz
3 lipca 2016, 10:05
nie trzeba być wysokim aby być wielkim
Odpisz
19 czerwca 2016, 16:03
Fak ju.
Odpisz