Nawet się nie przejęli...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Młodzi gniewni
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2016, 02:21
Cold blood motherfucker
Odpisz
7 lipca 2016, 08:43
Wytłumacz mi to ktos
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 10:37
Kim jest do chole*y Ewa Le ?!?
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:54
Powinno być. . "Blokuje jak.."
Bo teraz wychodzi że Polsat słabo blokuje
Odpisz
26 czerwca 2016, 00:10
@Mike0807: Właśnie też o tym napisałem, ale mnie zminusowali.
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2016, 09:38
Ale tu jest w stopniu równym. A ty napisałeś "gorzej" co mniej pasuje.
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:13
@Hartio: Chodziło tu o to, że Polsat jest tak świetny w blokowaniu kanałów, że nawet Pazdan nie ma z nim szans. Oznacza to, że jest gorszy, czyż nie?
Odpisz
20 czerwca 2016, 08:47
I tak na TVP więcej ludzi ogląda EURO mimo iż pokazywane są tylko mecze Polski i faza finałowa.
Odpisz
25 czerwca 2016, 19:22
Lepsi komentatorzy
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:22
bo na Polsacie są reklamy
Odpisz
25 czerwca 2016, 21:32
@mistrz_lamorozcow: No chyba nie, jak mam ryzykować słuchanie Szpakowskiego to wolę oglądać mimo wszystko Polsat. Poza tym przestałem TVP w ogóle oglądać od ostatnich wyborów.
Odpisz
25 czerwca 2016, 21:38
@Broski: Ja go tam lubię.
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:58
ja nie rozumiem, prawie w każdym kraju europy mają wszystkie mecze, a u nas blokują, może dlatego, że mamy słabą gospodarkę?
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:57
Pozdro
Odpisz
25 czerwca 2016, 19:06
Jak można przejmować się krytyką?
Odpisz
25 czerwca 2016, 19:57
@Polska_z4smazka: Czasami krytyka jest mądra, i warto się jej posłuchać.
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:39
@baarts: Ale się przejmować?
Odpisz
25 czerwca 2016, 20:42
@Polska_z4smazka: Jak jest mądra to tak, jak najbardziej.
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:10
@baarts: Krytyka zawsze jest mądra. Hejt to bezpodstawna krytyka...
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:27
@Sir_Snoge: Hejtować to inaczej nienawidzić.
Odpisz
25 czerwca 2016, 19:14
A nie powinno być "gorzej"? Z tego co wiem, to polsat poblokował stacje z meczami.
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:49
Ale on wlasnie jest bardzo dobrym zawodnikiem.
Odpisz
26 czerwca 2016, 00:09
@Hartio: No właśnie dlatego. "Polsat jest lepszy od Pazdana w blokowaniu kanałów."
Odpisz
20 czerwca 2016, 07:19
Odpisz
20 czerwca 2016, 07:02
o dAQàcccA AD mlna r w r e się s dme o rààaaZ
Odpisz
20 czerwca 2016, 08:13
@blackjk: się typek naje**ł
Odpisz
20 czerwca 2016, 14:15
@misterbzyku: sorry teraz to zauważyłem, mam tak czasem że ekran w telefonie sam reaguje gdy go trzymam w kieszeni. Społecznościo Jeja, wybacz mi
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:56
@blackjk: Twoje grzechy zostały odpuszczone.
Odpisz
20 czerwca 2016, 06:54
dobrze robi, polać mu!
Odpisz