Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Archeologwinternetach

15 kwietnia 2018, 15:47

@Jatsekku: To się zgadza. Gdzie deszcze zielonych?

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2016, 01:11

tylko 4 ?! je*any...

Avatar Ciiasteczko

27 czerwca 2016, 23:14

WOW ALE PIENKNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPCIO
oczywiście odpie**olone perfekcyjnie

Avatar Ameron

27 czerwca 2016, 12:51

Ma ktoś zapałki?

Avatar Kylo_Ren_

27 czerwca 2016, 11:53

Tylko tyle?Zanim ja bym w był w 1/4 wykonywania takiego cuda to w naszą planetę rąbnałby meteoryt....

Avatar awazan

27 czerwca 2016, 11:43

Niektórzy robią takie rzeczy, a niektórzy przykleją na kartce kamień i dzieło za 1 000000zł

Avatar drzefko

27 czerwca 2016, 10:45

nudziło mu się?

Avatar Palauball

27 czerwca 2016, 11:43

@drzefko: Mama mu internet odłączyła

Avatar mrofpower

27 czerwca 2016, 10:58

bo azjata potrafi

Avatar
Stranger

27 czerwca 2016, 10:52

I teraz broń przed kornikami

Avatar kubczakof

27 czerwca 2016, 10:28

Jakieś dziecko przyszło i wygryzło dziurę w podłodze przez co budowla zapadła się i wpadła pod jedną z płacht

Avatar coolskeleton95

Edytowano - 27 czerwca 2016, 10:23

Mało jak na takie coś.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2016, 10:02

zaraz przyjdzie dziecko i wszystko rozpie**oli.

Avatar Motocyklista18

20 czerwca 2016, 17:36

No Hej

Avatar TheHarrier

Edytowano - 20 czerwca 2016, 23:09

@Motocyklista18: masz zapałki?

Avatar lorax12

20 czerwca 2016, 16:12

"Lecz wtedy Naród Ognia zaatakował! "

Avatar xNyksx

20 czerwca 2016, 18:52

@lorax12: Avatar <3

Avatar lorax12

20 czerwca 2016, 20:05

@xNyksx: Też lubię tych niebieskich kosmitów :)

Avatar xNyksx

Edytowano - 20 czerwca 2016, 20:09

@lorax12: Nie ten Avatar xD Avatar:Legenda Aanga. Tamtych niebieskich kosmitów nie oglądałam. :D

Avatar lorax12

20 czerwca 2016, 20:12

@xNyksx: A ja tak spoko film

A dzieciństwo z Aangiem

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2016, 17:24

I dzięki niemu mogę teraz napisać to:
Za**biste.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Deal życia

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka