Nie daj się prosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2016, 16:16
Dam się prosić bo lubię jak mnie proszą ( ͡° ͜o ͡°)
...szczególnie o życie
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2016, 16:24
@lorax12: Ja tam wole torturowac :3
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:26
Wkładanie gorącego metalowego 5 centymetrowego pręta (w średnicy) do pupki? ( ͡° ͜o ͡°)
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:39
@lorax12: Tak to możesz ze soba się bawić :3 Długi giętki dildos że wychodzi gardłem lepszy :333
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:45
Gorące szczypce na sutki? ::3
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:46
@lorax12: Z obciążnikami :3
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:53
I wypuszczenie pająka do vaginki i węża do anuska
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:55
@lorax12: I gapeing jabłlami lepszy :3
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:58
Może gruszkami?
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:03
@lorax12: Arbuzem odrazu
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:05
Całym krzakiem malin
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:08
@lorax12: Zajmujesz się ślubami? Znajdz jakąś dziewice. Chce to wypróbować :333
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:10
Ja udzielam ślubów, a nie robię za zakład ślubny
Wybrankę musisz sobie znaleźć sam
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:14
@lorax12: A doradzisz?
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:15
*ekhem*...
Cheekie Breekie iv damke
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:28
@lorax12: Szast Prast i w Damke?
Odpisz
20 czerwca 2016, 17:30
@lorax12: Szast Prast i w Damke?
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2016, 18:36
@lorax12: co tu się odje***o?
Odpisz
20 czerwca 2016, 18:58
Dafuq?!
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:22
@Hiopekwhatfu: Nie pytaj lepiej bo Cię to spotka :3
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:46
Spotkaj mnie plz.
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:01
Z całej siły!
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:01
@Hiopekwhatfu: Kulturalna rozmowa
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2016, 23:03
Chcesz? :3 F czy M
Odpisz
20 czerwca 2016, 23:22
M.
Let's go.
Odpisz
21 czerwca 2016, 09:27
Nie ;-;
Odpisz
21 czerwca 2016, 11:35
No weź ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
21 czerwca 2016, 16:56
Ja nie homo ;-;
Odpisz
21 czerwca 2016, 19:38
Zawsze możecie się pobawić w 2 Kids 1 Sandbox ( ͡° ͜o ͡°)
Odpisz
21 czerwca 2016, 20:23
@lorax12: Lorax... zaczynal Cię lubić :3
Odpisz
21 czerwca 2016, 20:28
2 guys 2 dicks in dick
Odpisz
21 czerwca 2016, 21:16
@lorax12: ;-;
Odpisz
21 czerwca 2016, 21:24
1 man 1 screwdriver
Odpisz
21 czerwca 2016, 22:03
@lorax12: A w co ten srewdriver? :3
Odpisz
21 czerwca 2016, 22:24
Śrubokręt
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:18
@lorax12: Wiem co to srewdriver. Pytam się w co go wkładasz :333
Odpisz
22 czerwca 2016, 13:44
Sobie czy komuś?
Odpisz
22 czerwca 2016, 19:28
@lorax12: Jak chcesz
Odpisz
22 czerwca 2016, 20:53
Jak sobie to do pudełka, a jak komuś to w pupke lub w penisa...
Odpisz
22 czerwca 2016, 22:29
@lorax12: Lepiej komuś w oczko :3
Odpisz
22 czerwca 2016, 22:32
Cumshotem <3
Odpisz
22 czerwca 2016, 23:57
@lorax12: Screwdriveshotem <3
Odpisz
26 czerwca 2016, 17:09
WATAFAK? a tak serio mów mi więcej *lenny*
Odpisz
26 czerwca 2016, 17:43
. <-- obserwacja tematu bo rozwija się ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 czerwca 2016, 21:14
@Ewanka: Jak chcecie więcej to na pw :3
Odpisz
26 czerwca 2016, 21:49
Jestem na apce :(
Odpisz
26 czerwca 2016, 21:53
weźcie sie ogarnijcie
Odpisz
26 czerwca 2016, 22:00
@panlogin: Czemu ich konwersacja jest fascynująca
Odpisz
26 czerwca 2016, 22:17
@NATAZIEM1: To przez internet w telefonie ;)
Odpisz
7 sierpnia 2016, 19:55
@lorax12: Aha...
Odpisz
7 sierpnia 2016, 20:01
@CichociemnyJ: Xd
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:25
@lorax12: Dx
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:28
@lorax12: ;_;
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:34
@polak922: O hej Polaczku :3
Odpisz
17 października 2016, 16:16
Ta faza chyba dopadła cię wtedy mocniej
Odpisz
17 października 2016, 16:17
@lorax12: gdzie jest krzyż ;_;
Odpisz
17 października 2016, 16:18
@polak922: O hej
Um
Pewnie Michaś ukradł...
Odpisz
17 października 2016, 16:19
@lorax12: Możliwe ;_; *jeb cię po głowie słoikiem wody święconej*
Odpisz
17 października 2016, 16:26
@polak922: To działa tylko na demony
Jak chcesz tak ostro to choć na priv
Odpisz
17 października 2016, 16:28
@lorax12: Nah skończę to szybko. *wyciąga miotacz ognia*
Odpisz
17 października 2016, 16:32
@polak922: Co tu się odjaniepawla v;
Odpisz
17 października 2016, 16:33
Ty też? *wyciąga rewolwer*
Odpisz
17 października 2016, 16:35
@polak922: Ogień mnie nie tyka
To może potrwać
Lepiej chodźmy na priv
Odpisz
17 października 2016, 16:35
@lorax12: E, no dobra
Odpisz
27 września 2016, 19:29
ಠ_ಠ
Odpisz
26 czerwca 2016, 22:44
ok! *smerk*
Odpisz
26 czerwca 2016, 18:36
Te cosie to zło oto dowód z życia wzięty:
Spieszę się na autobus bo kolejny jest za godzinę zostaje mi tylko ulica do przejścia i robi się czerwone dla samochodów a ja jeszcze nie naacisłem oj wiecie o co chodzi naciskam to gówno i co się okazuje mega wielki troll nie robi się dla mnie zielone a autobus jest za 2 minuty. I jak się pewnie domyślacie nie zdążyłem.
Odpisz
26 czerwca 2016, 19:01
@zx2001: Wiekszosc tych cosiow nie jest nawet podlaczona
Odpisz
26 czerwca 2016, 19:03
@zx2001: Jak mieli czerwone, to czemu nie przebiegłeś?
Odpisz
26 czerwca 2016, 19:30
@Heksakosjoikontaheksafob: Bo to było skrzyżowanie i samochody z lewej skręcały.
Odpisz
26 czerwca 2016, 18:01
Hmm... Wydrukuję tego trochę, przejdę się po mieście i ponaklejam.
Odpisz
26 czerwca 2016, 17:51
( ͡° ʖ̯ ͡°)
( ͡° ͟ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡~)
(づ ͡° ͜ʖ ͡°)づ
(  ̄ ͜ʖ  ̄ )
( ͜。 ͡ʖ ͜。)
(∩͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚. *・ 。゚
Odpisz
20 czerwca 2016, 23:00
Chętnie...
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:31
no skoro nalegasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 czerwca 2016, 18:49
Nakleję przy najbliższym przejściu dla pieszych.
Odpisz
20 czerwca 2016, 16:24
Olsztyn?
Odpisz
26 czerwca 2016, 17:15
@sylwon1234: Warszawa.
Odpisz