Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2012, 20:00
ale myślał
Odpisz
1 listopada 2012, 23:14
XD
Odpisz
1 listopada 2012, 13:43
Dlatego lepszy jest Samsung. Apple to tylko logo, nic więcej.
Odpisz
1 listopada 2012, 11:07
co by nie mówić, iphone to dobra komórka, ale ze zbyt dużą ilością blokad względem normalnych telefonów. to co ktoś ma za darmo ja mam odpłatnie. choćby dzwonek, jeżeli chce swój to muszę zapłacić za niego, nie może być wzięty z wrzuconej muzyki -_-
Odpisz
1 listopada 2012, 08:28
hehe wszystkie uslugi google sa platne , buhahahaha , hihihhi
Odpisz