@stefekpolski: Po pierwsze, wy skomentowaliście mój komentarz, więc też należę do tej rozmowy. Poza, powiedziałem tylko że mam PSP, bo sami się nimi chwaliliście. A tak całkiem z innej beczki, osoby które używają 3 znaków zapytania, PONOĆ mają nadpobudliwość.
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2016, 10:28
Moja się kurzy bo jej karte dźwiękową rozwaliłem .-.
Odpisz
21 czerwca 2016, 13:14
@PolskiRusek: ja mam PSP
Odpisz
21 czerwca 2016, 20:46
@stefekpolski: ja też!
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:38
@Tymek590: ile masz gier?
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2016, 11:43
@stefekpolski: policzmy: 1, 2, 3 *trzy miesiące później* 2000, 2001 ... hmmmmm duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużoooo
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2016, 11:46
@Tymek590: ale na serio >:-(! ja mam 21
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:48
@stefekpolski: nooooooooooo ale nie aż 2001
Odpisz
22 czerwca 2016, 11:50
@Tymek590: ile masz?!!!
Odpisz
22 czerwca 2016, 12:04
@Tymek590: nie wiesz? spoko nie licz
Odpisz
22 czerwca 2016, 15:13
@stefekpolski: Ja też mam PSP, przeriobione. 0 gier na karcie, 14 gier chyba.
Odpisz
24 czerwca 2016, 10:48
@PolskiRusek: po pierwsze okej i co?
po drugie nie wcinaj się w rozmowe!!!
Odpisz
25 czerwca 2016, 12:50
@stefekpolski: Po pierwsze, wy skomentowaliście mój komentarz, więc też należę do tej rozmowy. Poza, powiedziałem tylko że mam PSP, bo sami się nimi chwaliliście. A tak całkiem z innej beczki, osoby które używają 3 znaków zapytania, PONOĆ mają nadpobudliwość.
Odpisz
25 czerwca 2016, 14:27
@PolskiRusek: ?????
Odpisz
27 czerwca 2016, 10:19
@PolskiRusek: ?
Odpisz
21 czerwca 2016, 19:49
Mi poszło wejście pod ładowarkę. Chyba....
Odpisz
21 czerwca 2016, 19:51
@Victory356: Mi też
Odpisz
21 czerwca 2016, 11:57
Ale zakurzona ;-;
Odpisz
21 czerwca 2016, 10:18
Wytłumaczcie \____/
Odpisz
21 czerwca 2016, 10:28
@Mewtwo1: sony na e3 nie zaprezentowało (chyba) żadnej gry na ps vita
Odpisz
21 czerwca 2016, 11:11
@MagicznyTramwaj: Ja i tak ją aby używałem do remote play.
Odpisz
21 czerwca 2016, 10:27
tak samo miałem
Odpisz